Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Bolu Erken Rezervasyon Otelleri

Bolu Erken Rezervasyon Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
BÖLGE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
OTEL AKTİVİTELERİ
ÇOCUK BEBEK
Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort
Puanı 4.5
Bolu, Kartalkaya Mevkii
TatilEksper'in Önerisi
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
Von Resort Abant
Puanı 4.5
Bolu, Abant Mevkii
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Dorukkaya Ski & Mountain Resort
Puanı 4.3
Bolu, Kartalkaya Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
1
Bolu Erken Rezervasyon Otelleri Yazıları
Bolu Erken Rezervasyon

Bolu Erken Rezervasyon

Yılın her döneminde ayrı güzelliklere sahip olan Bolu, her yaştan çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Konaklamalar Şehir merkezinden ziyade, doğasının güzelliğinden dolayı şehir dışındaki otellerinde daha yoğunluktadır. Özellikle kayak sporunun merkezi haline gelen Kartalkaya Otelleri ve Abant gölü kıyısında huzuru sunan Abant Otelleri en çok konaklama alan bölgeleridir. Size huzuru sunacak olan geniş ve yemyeşil ormanlar ile çevrili Bolu adeta bir Oksijen tankı gibidir. Doğa sevenlerin tutkuyla bağlandığı bölgelerden birisi olmayı başarması şaşırtıcı değildir.
Kış mevsiminde kayak için son derece uygun tesislerinin bulunması ile  ve hem İstanbul’a hem de Ankara’ya yakın konumu ile , sömestr tatili gibi kısa  süreli tatillerde bile en çok tercih edilen bölgelerden biri olmasını sağlamaktadır.
Bolu’ya Ne Zaman Gidilir?

Bolu’ya Ne Zaman Gidilir?

Her mevsime uygun tatil imkanı sunan nadir bölgelerden birisi olan Bolu, hem yaz döneminde hem de kış döneminde tercih edilebilir. Karda güzel bir tatil yapmak kayak ile ilgilenmek isteyenler için kışın oldukça uygundur. Son derece başarılı kayak merkezlerine sahip olmasından dolayı da ziyaretçilerine güzel bir kar tatili imkanı sunmaktadır. Süreklilik arz eden yapısı ile kışın tercih edilebilir yapıdadır. Kar, soğuk ve kışı sevmeyenler de yazın muhteşem ormanlarında doğa ile bir bütün olabilmek için Bolu’yu tercih edebilir. Bolu'nun dört mevsim seçilebilir olmasının en önemli nedenlerinden biri de termal bir bölge olmasıdır. Termal otel seçimi yapmadan önce Bolu Termal Oteller  listesine göz gezdirmek doğru bir seçim yapmak için size iyi bir kılavuz olabilir.
Bolu Lezzetleri

Bolu Lezzetleri

Tatillerin olmazsa olmazı kuşkusuz yöresel lezzetlere ulaşmak ve yerinde o lezzeti tatmaktır. Doğa güzellikleri ile ünlü Bolu, yöresel lezzetler konusunda da ciddi anlamda kendini ispat etmiş durumdadır. Yemeklerde kullanılan malzemelerin Bolu’da yetişiyor olması hem organik hem de sağlıklı olmasını doğrudan etkilemektedir. Ovmaç çorbası ve yayla çorbası seviyorsanız doğru adrese geldiniz demektir. Farklı özelliklere ve türlere sahip gözlemeler ise sizi mest edecektir. Böylesine bir lezzeti hiçbir şehirde bulmanız mümkün olmayacağı için anın kıymetini bilmelisiniz. Kebaplar konusunda da meşhur olan Bolu özellikle de Abant kebabı ve Yedigöller kebabı ile sizi lezzet şölenine davet ediyor. Özellikle Mengen bölgesinin meşhur aşçılarının yemekleri ile bilinen Bolu lezzetlerini tattığınızda en meşhur aşçıların neden Bolu'dan çıktığını anlayacaksınız. 
Bolu’da Nerelere Gidilir?

Bolu’da Nerelere Gidilir?

Ulaşım konusunda oldukça iyi konumda olan Bolu’da gidilecek çok sayıda mekan ve bölge bulunmaktadır. Otel yönünden de zengin olan Bolu'da konaklama yapacağınız yeri seçerken dikkat etmeniz gerek nokta gezmek istediğiniz yerlere yakın olması olmalıdır. Doğal güzelliklerinin ön planda olması söz konusu olsa da tarihi açıdan da muhteşem eserler bulunmaktadır. Tarihin kokusunu sonuna kadar alabileceğiniz Seben Kaya Evleri ve Ayıkaya mağarası gidilip görülmesi gereken yerlerden yalnızca birkaç tanesidir. Bolu’ya gidip de Akkaya traverterler’e gitmemek olmaz. Bolu merkeze 10 km uzaklıkta yer aldığı için kısa sürede ulaşmanız mümkündür. En çok dikkat çeken ve görülmesi gereken özellik ise çok sayıda göllerin bulunduğu Yedigöller Bölgesidir. Tabi bunun yanı sıra Abant Gölü ve Mudurnu Sünnet Gölü de görülmesi gereken diğer göllerdendir. Doğa ile iç içe geçireceğiniz zaman kuşku yok ki sizi sizden alacak ve burada zamanın durmasını isteyeceksiniz.