Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Bursa Erken Rezervasyon Otelleri

Bursa Erken Rezervasyon Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
BÖLGE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
OTEL AKTİVİTELERİ
ÇOCUK BEBEK
%45
SÜPER FIRSAT
Bursa, Bursa Merkez Mevkii
Sadece Kahvaltı
Otel
Ücretsiz İptal Garantisi
3.800,00
2.090,00
5 Gecelik Fiyat
Bursa, Uludağ Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
Bursa, Osmangazi Çekirge Mevkii
TatilEksper'in Önerisi
Otel
Balayı Otelleri
1
Bursa Erken Rezervasyon Otelleri Yazıları
Bursa Erken Rezervasyon Otelleri

Bursa Erken Rezervasyon Otelleri

Tarihte çok önemli yere sahip olan Bursa, bir dönem Osmanlı Devletine başkentlik yapmış şehirlerden bir tanesidir. Ticaret merkezi olmasının da etkilerini birçok alanda görebilirsiniz. Ünlü camileri ile bilinen Bursa’da tarihi eserleri  her semtte görebilirsiniz. Doğa güzelliklerini her alanda görebilmenizin yanı sıra denize girmek isterseniz de harika Gemlik Sahillerini tercih edebilirsiniz. Bursa, meşhur Uludağ Kayak Merkezi ile de kış mevsiminde tatilcilere ev sahipliği yapmaktadır. Kışı başka, yazı başka olan bu eski Osmanlı Şehri aynı zamanda kaplıcaları ve Termal Otelleri’yle de çok ünlüdür. Turizmin altın kuralı erken al, kazançlı çık mottosu burada da geçerlidir. Kış yada Yaz Oteli veya Termal Otel’i tercih edecekseniz muhakkak sezonundan önce Bursa Erken Rezervasyon Otelleri’ni tercih etmenizde fayda var. Sitemiz üzerinden yapacağınız aramalarda size en uygun oteli kısa sürede tespit edebilirsiniz.  Farklı özellikleri sahip ve bütçe dostu otelleri dilediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz.

Bursa'da Gezilecek Yerler

Bursa'da Gezilecek Yerler

Bursa merkeze yaklaşık olarak 17 km uzaklıkta yer alan Cumalıkızık Köyü turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerden bir tanesidir. Çok sayıda filme ev sahipliği yapması sayesinde de yoğun ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan ve günübirlik tatil için adeta biçilmiş kaftan olan Trilye her açıdan güzellikler sunuyor. Tarihi kiliselerin bulunduğu bölgede denize girme şansınız da bulunmaktadır. Bursa’da ki tatilinizde mutlaka gitmeniz gereken bölgelerin başında yer alacaktır. Bursa Erken Rezervasyon Otelleri ile sizde tatil planınızı geniş çaplı yapabilirsiniz. Özellikle de termal turizm konusunda üst seviyelerde yer alan Bursa’da çok sayıda tarihi kaplıca ve termal otel bulunmaktadır.  Bursa’ya gittiğinizde elbette türbeler ile camiler ilginizi çekecektir. Tarihe tanıklık eden yapıları hayranlıkla izleyebilir ve bunların başında gelen Bursa Yeşil Camii’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bursa'da Ne Yenir?

Bursa'da Ne Yenir?

İskender denildiğinde ilk akla gelen hiç kuşkusuz Bursa’dır. Lezzeti ile tüm ülkede ün yapmayı başarmış İskender kebabın farklı versiyonlarını tadabilirsiniz. Hem Ege’nin hem Trakya’nın hem de İç Anadolu’nun lezzetleri bir arada bulundurmasından dolayı zengin bir mutfağa sahiptir. Kestane şekeri, İnegöl köftesi, tahinli pidesi, buğday hurması, Kemalpaşa tatlısı, süt helvası, kebapçe ve cevizli lokum gibi çok farklı lezzetleri Bursa’da bulabilirsiniz. Hem kalite hem de konforun bir arada bulunduğu otellerde stresten uzak tüm yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. Lezzetleri beraberinizde götürmek veya hediye etmek isterseniz de alışverişlerinizde organik ürünleri alabilirsiniz. Bursa’nın tarihi mekanlarında gezinirken doğasıyla bir bütün olmanın etkisini sizde rahatlıkla görebilirsiniz.

Bursa'da Tatil Sezonu

Bursa'da Tatil Sezonu

Bursa genel itibari ile ılıman bir iklime sahip olması uzun süreli tatiller için oldukça önemlidir. Ziyaretinizi yazın yapmak isterseniz de planlamanızı doğa turlarına ve denize göre yapmaya özen gösterin. Kış turizmi konusunda oldukça rağbet gören ve kayak konusunda çok iyi imkanlara sahip olan Uludağ Kayak Merkezi size harika bir kayak tatili sunacaktır. Uludağ Otelleri'nin en yoğun olduğu dönem Ocak ve Şubat ayı olurken bu dönemde birçok farklı bölgeden tatilciler Uludağ’a akın etmektedir. Bursa Erken Rezervasyon Otelleri ile yoğun dönemde yerinizi çok önceden alabilirsiniz. Özellikle sömestre tatilinde çok daha fazla yoğun ilgi olduğunu da unutmayın. Kış sporları ile ilgilenmiyorsanız ve yazın daha çok keyif alıyorsanız Temmuz ile Eylül ayları arasında Bursa beklentilerinizi karşılayacaktır. Ayrıca kültürel etkinlikler konusunda da en yoğun dönem yine bu aylarda gerçekleşmektedir.