Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Sakarya Erken Rezervasyon Otelleri

Sakarya Erken Rezervasyon Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
BÖLGE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
OTEL AKTİVİTELERİ
ÇOCUK BEBEK
Sapanca Alfa Suites & Spa Otel
Puanı 4.1
%45
SÜPER FIRSAT
Sakarya, Sapanca Mevkii
Sadece Kahvaltı TatilEksper'in Önerisi
Otel
Ücretsiz İptal Garantisi
8.363,64
4.600,00
5 Gecelik Fiyat
A Diamond Hotel Sapanca
Puanı 4.1
%45
SÜPER FIRSAT
Sakarya, Sapanca Mevkii
Sadece Kahvaltı
Otel
Ücretsiz İptal Garantisi Çocuk Dostu Oteller
4.545,45
2.500,00
5 Gecelik Fiyat
Sakarya, Sapanca Kırkpınar Mevkii
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Sakarya, Sapanca Hasanpaşa Mevkii
Otel
Sakarya, Sapanca Mevkii
Otel
Sakarya, Sapanca Hasanpaşa Mevkii
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Sakarya, Sapanca Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
Sakarya, Sapanca Mevkii
Otel
Balayı Otelleri
Sakarya, Sapanca Hasanpaşa Mevkii
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Sakarya, Sapanca Mevkii
Otel
Sakarya, Sapanca Mevkii
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Carpediem Diamond Otel
Puanı 4.3
Sakarya, Karasu Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Kum Plajlı Oteller Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
1
Sakarya Erken Rezervasyon Otelleri Yazıları
Sakarya Erken Rezervasyon Otelleri

Sakarya Erken Rezervasyon Otelleri

Coğrafi konumu itibariyle Doğu Marmara'da bulunan Sakarya, Kuzeyden Karadeniz'le kıyı sınırı olan, güneyden Anadolu'nun karasal iklim özelliğini uzanan, Düzce’den Sapanca gölünün bitimine kadar sağlı-sollu her iki yanı tepe ve dağlarla çevrili geniş bir geçiş koridoruna sahip kendine özgü bir şehirdir.

Hızlı kalkınması ve gelişmesiyle Türkiye’nin önemli şehirlerinden birisi olan Adapazarı doğal güzellikleri ve yöresel kültürünün zenginliğiylede dikkat çekmektedir. Denizi, kumsalları, gölleri, nehirleri, yaylaları, kaplıcaları yanında Taraklı ve Geyve gibi Osmanlı Dönemi yerleşim yerlerindeki geleneksel yaşantısıyla Bizans ve Osmanlı dönemi tarihi eserleriyle ülkemizin görülmeye değer cennet köşelerinden biridir.

Türk’lerin 13 yy.’da fethettiği Sakarya iline Kafkasya’dan Balkanlar’dan 18 ve 19 yy’da yoğun göçler yaşanmıştır. Yüzyılın son kitlesel göçüyle 1989 yılında Bulgaristan’dan soydaşlarımız gelmiştir. Gelişen sanayisi ve ulaşım yollarının kavşak noktası Sakarya’ya günümüzde de iç göçler halen sürmektedir. Yakın gelecekte 2 milyon insanın yaşayacağı Sakarya ili Marmara Bölgesi’nin parlayan yıldızıdır.

Sakarya Erken Rezervasyon Otelleri kapsamında Sapanca Otelleri en başta olmak üzere, Arifiye, Kırkpınar, Akyazı ve Karasu görülmeye değer başlıca yerlerdir.

Sakarya’da Görülmesi Gereken Yerler

Sakarya’da Görülmesi Gereken Yerler

Doğal güzelliklerini bu denli muhafaza edebilmesi ve göllerin de doğal güzelliklerini zenginleştirmesi Sakarya’ya çok daha güzel bir anlam katmaktadır. Sakarya Nehri ve Sapanca Gölü harika görünümü ile her mevsim popülerliğini korumaktadır. Ayrıca İnönü Yaylası ve Sapanca Çiğdem Yaylası da doğanın her halini en iyi şekilde ziyaretçilerine sunmaktadır. Doğaseverler için adeta özel dizayn edilmiş bir şehir gibidir. Göller ve yaylalar dışında, çok sayıda kaplıcanın da olması sağlık açısından Sakarya’yı önemli bir turizm merkezi olarak öne çıkarmaktadır. Şifalı kaplıcalara sahip olmasından dolayı da çok sayıda turist ziyaret etmektedir. Farklılıkları bir arada bulunduran ve size en güzel tatili sunan Sakarya Erken Rezervasyon Otelleri ile avantaj sunmaktadır. Uzun ya da kısa tatiller için yerinizi erkenden aldığınızda sezonda belirlenen tutarların yarısı kadar indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. Sitemizde yer alan Sakarya otelleri bölümünden dilediğiniz ve belirlediğiniz standartlarda ki oteli bulabilirsiniz. Kalitesi ve konforuna göre değişen alternatiflerde her konaklama tesisini Sakarya’da bulabilirsiniz.

Sakarya'nın Nesi Ünlüdür?

Sakarya'nın Nesi Ünlüdür?

Her bölgenin kendine has lezzeti ve üretilen gıdaları meşhurdur. O lezzeti meşhur yapan şey ise bölgenin havası, suyu ve yetiştirme şeklidir. Elbette hazırlanış ve sunuşta çok önemli etki sunmaktadır. Kültürel açıdan bakıldığında Sakarya oldukça zengin mutfağa sahiptir. Lezzetler konusunda birbiri ile yarışan ilçeler en iyi lezzeti sunabilmenin çabası içindedirler. Toprak yapısı ve doğası ile tahıl, et, sebze gibi yerli üretimlerin iyi olması lezzeti de olumlu yönde etkilemektedir. Ezme lahana, keşkek, kara lahana, ıslama köfte ve biryan en çok tercih edilen lezzetlerin başında gelmektedir. Tatlı konusunda da size harika bir lezzet sunacak olan cevizli lokum ve kabak tatlısınında denenmesi gerekir. Lezzet dendiğinde Bolu'lu Aşçıları ve meşhur Bolu Otelleri'ni de unutmamak gerekir. Dünyaca ünlü şeflerin çıktığı Bolu'yu da gezi programınıza dahil edebilirsiniz.

Sakarya'da Ne Yapılır?

Sakarya'da Ne Yapılır?

Tatilcilerin genellikle gidecekleri yerlerde ne tür aktiviteler olduğunu ve tatil süresince eğlencenin nasıl sağlanacağını merak etmektedirler. Sakarya’ya tatile gidenlerin bu konuda farklı organizasyonlara katılma gibi seçenekleri bulunmaktadır. Popüler Doğa Otelleri'nin fazla olduğu Sakarya Erken Rezervasyon Otelleri'nde yerinizi ayırıp birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Çok rağbet gören ve turistlerin ilgisini çeken su kayağı ile kano Sapanca gölünde oldukça farklılık sunmaktadır. Ayrıca muhteşem yaylalarda trekking, kamp ve yamaç paraşütü size çok iyi gelecektir. Özel aracınız ile tatile gidecekseniz doğal güzellikleri daha fazla görebilir ve zamanı doyasıya yaşayabilirsiniz. Özel araç yoksa kiralamanızı ve Sakarya’yı kendi keyfinize göre gezmeyi tavsiye ederiz. Tatil süresince her güne farklı gezi planı ve her güne özel aktivite planı ile tamda dilenen tatil gerçekleşebilir. Düzce'de rafting, Sapanca'da deniz bisikleti ve olta balıkçılığı, Sapanca Ormanın'da trekking ve Sakarya Merkezde alışveriş başlıca yapabileceklerinizdir.