Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Serik Erken Rezervasyon Otelleri

Serik Erken Rezervasyon Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
OTEL AKTİVİTELERİ
ÇOCUK BEBEK
Asteria Club Belek
Puanı 4.1
Antalya, Serik Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Balayı Otelleri Kum Plajlı Oteller Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Sueno Hotels Deluxe Belek
Puanı 4.1
Antalya, Serik Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Balayı Otelleri Kum Plajlı Oteller Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Xanadu Resort Hotel
Puanı 4.1
Antalya, Serik Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Çocuk Dostu Oteller
Fun & Sun Life Belek
Puanı 4.1
Antalya, Serik Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Balayı Otelleri Kum Plajlı Oteller Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
1
Serik Erken Rezervasyon Otelleri Yazıları
Serik Erken Rezervasyon Otelleri

Serik Erken Rezervasyon Otelleri

Hem Dünyanın hem de Türkiye’nin en önemli tatil beldelerinden bir tanesi olan Serik, Antalya ilinin incisi konumuyla her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Yerli ve yabancı turist akınına uğrayan belde tarihi güzellikleri, doğal güzellikleri, muhteşem denizi ve ılıman iklimi ile tatil alternatifleri arasından sıyrılıp öne çıkmayı başarıyor.
Otelcilik yönünden de çok gelişmiş olan bölgede son derece lüks, muhteşem mimariye sahip, yüksek hizmet kalitesi ile zengin bir mutfak sunan çok sayıda otel bulunmaktadır. Bu otellerde uygun fiyatlara konaklamak için elbette ki erken davranmak en avantajlı seçenek olacaktır. En iyi hizmeti uygun fiyatlara yakalayabilmek için Erken Rezervasyon Otelleri listesine sitemizden bakabilirsiniz. Fyat karşılaştırmaları ve otellerin hizmetleri konusunda ayrıntılı bilgi edinerek en iyi otelin en güzel odasını alabilirsiniz. Beklenmedik bir durum söz konusu olduğu zaman da hiçbir sebep ya da ispat göstermeden tatilin başlamasına 72 saat kala iptal seçeneğinizi kullanabilirsiniz. Planlamalarınızı doğru şekilde yapıp unutamayacağınız Serik tatilini elde edebilirsiniz. Gözde tatil beldesinde geçireceğiniz günlerde yılın tüm yorgunluğunu atarken strese dair hiçbir şey de kalmayacaktır.


Serik'te Gezilecek Yerler

Serik'te Gezilecek Yerler

Eşsiz doğasının yanı sıra tarihi zenginliği ile de ziyaretçilerine keyifli zamanlar sunan Serik, özellikle Roma döneminden kalma Aspendos Antik Kenti ile tüm dünyada ünlenmiştir. M.Ö. 10.yy.da inşa ediliği tahmin edilen  Aspendos Antik kentinde bulunan Aspendos Tiyatrosunda Roma İmparatorluğunun izlerini görmek mümkündür. Tarih boyunca çeşitli uygarlıkların yaşadığı Serik’de görülmesi gereken bir başka antik kent ise Sillyon Antik kentidir.
Tarihi zenginliğinin yanı sıra, doğal güzellikleri de bulunan Serik’de, doğa harikası diyebileceğimiz Zeytintaşı mağarasında, sarkıt ve dikitlerden oluşan doğanın sanatının izleri, ziyaretçilerini şaşkına çevirmektedir.
50 m. Yükseklikten akan Uçansu Şelalesi tabloları andıran güzelliği ile dikkat çekmektedir. Özellikle yazın sıcak günlerinde şelaleyi ziyaret ederseniz şelaleden akan soğuk suların serinletici etkisini unutmanız mümkün olmaz. Yüzden fazla kuş türünün bulunduğu şelale etrafında aynı zamanda kamp yapmak da mümkün. Kuş cıvıltıları ile yemyeşil bir doğada uyanmak istiyorsanız neden olmasın.
Rafting sporu için uygunluğu ile öne çıkan Köprülü kanyon da rotanıza ekleyebilirsiniz. Üzerindeki köprülerden dolayı bu ismi alan kanyon rafting yapmasanız dahi muhteşem manzarası ile yol haritanıza eklenmeyi hak ediyor.
Serik’e kadar gelmişken Manavgat şelalesini görmeden dönmek olmaz diyorsanız, her bütçeye uygun  Side Erken Rezervasyon Otelleri'nde konaklayarak hem Side ve çevresini gezip görebilir hem de dünyaca ünlü Manavgat Şelalesinde unutulmayacak zamanlar geçirebilirsiniz

Serik'te Ne Yapılır?

Serik'te Ne Yapılır?

Muhteşem bir deniz ve Akdeniz’in ılıman iklimine sahip olması nedeni ile, özellikle yaz dönemi için hem yerli hem de yabancı turistler tarafından tercih edilen bir bölge olan Serik, özellikle bölgedeki otelciliğin çok gelişmesi ile zengin konaklama imkanları sunmaktadır. Her bütçeye uygun otel skalası ile hizmet veren bölgede özellikle Çocuk Dostu Oteller oldukça fazla sayıdadır. Hem yetişkinler için hem de çocuklar için eğlenceli ve keyifli bir tatil imkanı sunan Serik’de otellerdeki eğlencelerin yanı sıra yapılabilecek farklı aktiviteler de bulunmaktadır. Rafting, Trekking, Jeep Safari, Tekne Turları, Scuba Diving bunlardan bazılarıdır.
Bunun yanı sıra tarihe merakı olanlar için eşsiz tarihi mekanlara sahip olan bölgede Aspendos ve Sillyon gezilebilecek antik kentlerden başlıcalarıdır.

Serik Gece Hayatı

Serik Gece Hayatı

Yorucu ve bir o kadar da eğlenceli geçen gündüzlere ek olarak sınırsız gece hayatı Serik’te sizlere eğlenceli zamanlar vaat etmektedir. 5 yıldızlı tesislerde bulunan gece kulüpleri ve diskolar gece eğlencesi için ilk tercih sırasındadır. Özellikle yaz aylarında bu lüks otellerde Dünyaca ünlü DJ performansları ve ünlü sanatçıların konserleri düzenlenmekte olup, katılımcılarına sınırsız eğlence imkanı sunmaktadır. Genellikle sadece otel konukları için düzenlenen bu eğlenceler zaman zaman bilet satışı ile dışardan da ziyaretçi alabilmektedir.
Gündüz denizin tadını çıkardığınız beachler akşamları eğlenceli clublara dönüşürken güneşin batışını eşsiz müzikler dinleyerek izlemeniz mümkün olacaktır.