Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Su Kaydıraklı Oteller

Su Kaydıraklı Oteller

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
BÖLGE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
OTEL AKTİVİTELERİ
ÇOCUK BEBEK
Mandarin Resort Hotel
Puanı 5.0
Muğla, Bodrum Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Su Kaydıraklı Oteller
Green Blue Hotel & Spa Patara
Puanı 4.0
Antalya, Kaş Kaş Merkez Mevkii
Butik Otel
Otium Eco Club Side
Puanı 5.0
Antalya, Side Manavgat Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
Stone Palace Resort
Puanı 5.0
Antalya, Side Çolaklı Mevkii
Otel
Kum Plajlı Oteller Su Kaydıraklı Oteller
Armas Saray Regency Hotel
Puanı 5.0
Antalya, Side Sorgun Mevkii
Apart Otel
Balayı Otelleri
Robinson Club Masmavi
Puanı 5.0
Antalya, Belek Taşlıburun Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Balayı Otelleri
Ozkaymak Falez Hotel
Puanı 5.0
Antalya, Konyaaltı Konyaaltı Merkez Mevkii
Otel
Balayı Otelleri
Side Crown Sunshine Hotel
Puanı 5.0
Antalya, Side Gündoğdu Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Kum Plajlı Oteller Su Kaydıraklı Oteller
Matiate Hotel
Puanı 3.0
Antalya, Kemer Beldibi Mevkii
Otel
Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Nova Park Hotel
Puanı 5.0
Antalya, Side Kumköy Mevkii
Otel
Kum Plajlı Oteller
Sun City Apartments & Hotel
Puanı 3.0
Antalya, Side Side Merkez Mevkii
Otel
Maxima Paradise Resort
Puanı 4.0
İzmir, Menderes Özdere Mevkii
TatilEksper'in Önerisi
Otel Denize sıfır tesis
Von Resort Elite
Puanı 5.0
Antalya, Side Çolaklı Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Balayı Otelleri Kum Plajlı Oteller Su Kaydıraklı Oteller
La Mer Hotel
Puanı 5.0
Antalya, Kemer Göynük Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Çocuk Dostu Oteller
Ömer Termal Hotel
Puanı 4.0
Afyon, Afyon Merkez Demirçevre Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Su Kaydıraklı Oteller
Su Kaydıraklı Oteller Yazıları
Su Kaydıraklı Oteller & Aqua Parklı Oteller hakkında

Su Kaydıraklı Oteller & Aqua Parklı Oteller hakkında

Tatilin olmazsa olmazı Su Kaydırakları - Aquaparklar, özellikle çocuklarımız için son derece önem arz ediyor. Bir defa Su Kaydıraklı Otele gittiyseniz, çocuğunuzu bir dahaki sefere su kaydıraklarının olmadığı bir otele götürmek için ikna etmeniz, oldukça güç olacaktır. Bu nedenle yazımızın başında size kolaylıklar dileriz :) Şimdi başlayalım.

Su Kaydırakları hayatımıza önce İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerdeki Aquaparklarlı, dev havuzlu, Su Parklarıyla girdi, daha sonra bu harika Aquaparkları ve Su Kaydıraklarını hızla yeni açılan Antalya Otelleri’mizde ve Muğla Otellerimiz’de görmeye başladık. Keza Kuşadası Otelleri içindeki Aqua Fantasy- Aquapark Hotel Spa bu başlangıç döneminin en iyi Aquaparklı ve Su Kaydıraklı Kuşadası Otellerinden biridir. Aqua Fantasy Hotel eşsiz Su Kaydırakları ve Aquaparkıyla tatilcilere keyif dolu hizmetlerine devam etmektedir. Su Kaydıraklı Otelleri artık pek çok tatil beldesinde görmek mümkün. Aqua Parklı ve Su Kaydıraklı oyuncaklar eskisi kadar çok maliyetli olmadığı için, bugün pek çok otelde değişik metrekarelerde ve fonksiyonlarda bu eğlenceli oyuncakları bulmak mümkün. Eskiden tek bantlı su kaydırakları herkese yeterli gelirken, gelişen teknoloji ve kolaylıklar sayesinde Su Kaydırakları da çeşitlenmiş ve farklılaşmıştır. Fakat en basit haliyle tek bantlı su kaydırakları hemen hemen her otelde karşımıza çıkmaktadır.

Su Kaydıraklı Oteller ve Aqua Parklı Oteller arasında da bazı misafirlerimiz anlam karmaşası yaşamaktadır. Hemen söyleyelim, ikisi arasındaki fark adet ve çeşitlilik farkıdır. Aquapark Otelleri ile Su Kaydıraklı Oteller aynı şeydir, birden fazla Su Kaydıraklarının olması, farklı su oyuncaklarının olması, daha zengin imkanlar sunan tesisler Aqua Parklı Oteller olarak adlandırılır. Yani tesislerdeki oyuncak sayısının fazlalığı ve zenginliği o tesise Aquapark isminin verilmesine neden olur. Aqua Parklı Otelleri genel yetişkinlerde tercih etmektedir, zîrâ bu otellerde çocukların kullanamayacağı ölçüde profesyonel su oyuncakları da vardır. Örnek vermek gerekirse; Dönel Kaydırak, Tüplü Kaydırak, Rafting Kaydırak, Cadı Kazanı, Yamaç Kaydırak, Türbülans Kaydırak,Tornado Slide Kaydırak çocuklarımızın tek başına kullanamayacağı kaydırak türleridir.
Çocuklara uygun kaydıraklar nelerdir peki? Tüp Kaydırak, Halı Kaydırak, Kulvarlı Kaydırak ,Botlu Tünel Kaydırak olarak adlandırılabilir.
Unutmamak gerekir ki Su Kaydıraklı ve Aqua Parklı tesislerde çocuk sağlığı ve güvenliği ebeveynler tarafından sağlanır. Çocuğunuzu kendi gözetiminizde bulundurmanız son derece önemlidir. Tesisler oyuncakların standartlara uygunluğu ve hijyeninden sorumludur. Her ne kadar büyük Su Parklarında görevliler olsa da çocuklarımızın takibini yine ebeveyn olarak bizim yapmamızda büyük fayda var.

Su Kaydıraklı Oteller Antalya

Su Kaydıraklı Oteller Antalya

Su Kaydıraklı otellerin başkenti Antalya'dır diyebiliriz. Antalya Otelleri fiziki olarak daha fazla düz ve geniş bir zemine inşa edildikleri için su kaydırakları için çok daha elverişli şartlara sahiptir. Bu nedenle su kaydıraklı oteller Antalya’da daha fazladır. hemen hemen Antalya'nın her bölgesinde yer alan büyük 5 Yıldızlı Otellerin ve hatta 4 Yıldızlı Otellerin tamamında su kaydıraklarını bulmak mümkün. Su Kaydıraklı oyuncaklar açısından en şanslı bölgeler Lara Otelleri, Belek Otelleri ve Side Oteller bölgesidir, daha sonra Kemer ve en son Alanya bölgesi gelir. Gelişmiş Su Kaydıraklı Antalya Otelleri’ne örnek vermek gerekirse; Club Mega Saray, Kamelya Otelleri, Adalya Elite Lara, Limak Lara De Luxe Hotel Resort, Crystal Aura Beach Resort, Crystal Waterworld Resort & Spa ve eşsiz Su Parklı oyuncaklarıyla Royal Seginus Hotel başlıca Aqua Parklı ve Su Kaydıraklı Antalya Otelleridir.

Su Kaydıraklı Termal Oteller

Su Kaydıraklı Termal Oteller

Su kaydırakları Ege Akdeniz Bölgesi'ndeki sahil otellerinde olur da Termal Oteller bundan geri kalır mı :)
Son yıllarda Su Kaydıraklarına olan yüksek talepten dolayı Su Kaydıraklı Termal Oteller kategorisininde artık oluştuğunu görüyoruz. Yeni yapılan ve alanı büyük olan bir çok Termal Otel, kapalı alanlarında veya açık alanlarında Su Kaydıraklarına yer vermeye başlamışlardır. Hem Termal Suyun iyileştirme gücünden faydalanıp, hem de çocuğunuzla eğlence vakit geçirmek için bu güzel tesisleri tercih edebilirsiniz. Termal Su Kaydıraklı Oteller’e vermek gerekirse; NG Güral Afyon Wellness Hotel, Korel Thermal Resort Hotel, May Thermal Resort & Spa, Polat Thermal Hotel, Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları incelenebilir.

Su Kaydıraklı Bodrum Otelleri

Su Kaydıraklı Bodrum Otelleri

Ege bölgesinin şirin tatil beldesi Bodrum, her yaz tatilinde çoğumuzun aklına muhakkak gelen tatil bölgelerinden biridir. Fakat çocuklu aileler her ne kadar Bodrum'a niyetlenselerde istedikleri özelliklerde Bodrum Oteli'ni her zaman bulamayabilirler. Bunun sebebi Ege Bölgesi'ndeki tatil bölgelerinin, coğrafi koşullardan dolayı Antalya gibi gelişmiş özellikteki otellere sahip olamayışıdır. Su Kaydıraklı Bodrum Otellerine bakacak olursak bu fark belirgin şekilde karşımıza çıkar. Antalya’daki hemen hemen her tesiste Su Kaydırakları, Aquaparklar bulunurken, Bodrum Su Kaydıraklı Otel sayısı oldukça azdır. Bodrum’un arazi yapısı, girintili çıkıntılı sahil şeridi ve arazi eğimi bölgedeki otel yatırımlarının metrekare olarak Antalya’dan daha kısıtlı oteller yapılmasına sebep olmuştur. Az sayıdaki Bodrum Su Kaydıraklı Otellerine örnek verecek olursak; Yasmin Resort, Crystal Green Bay Resort Spa, Delta Hotels By Marriott, Grand Park Bodrum Hotel, Hapimag Resort Sea Garden, Mio Bianco Resort’ü inceleyebilirsiniz.

Su Kaydıraklı Ucuz Oteller

Su Kaydıraklı Ucuz Oteller

Yaz tatilinin vazgeçilmezi Su Kaydıraklı Otelleri artık ekonomik fiyatlarla da ülkemizin her tarafındaki otellerde bulmak mümkün. Popülerliği gün geçtikçe artan Su Kaydıraklı Otellerin artık ülkemizdeki çoğu tatil oteline girdiğini görüyoruz. Su Kaydıraklı Ucuz Otellerin en çok olduğu bölgemiz Alanya Otelleri bölgesidir, çok fazla sayıda otelin olmasından dolayı Alanya'da Su Kaydıraklı Ucuz Oteller bulmak çok daha kolay ve ekonomiktir. Su Kaydıraklı Ucuz Otellerin çok olduğu bir diğer bölgemiz Kemer bölgesi denilebilir. Denize yakın mesafedeki çoğu Otel Su Kaydıraklı Ucuz Oteller kategorisine girmektedir. Yine Side bölgesinde de Ucuz Su Kaydıraklı Oteller mevcuttur. Marmaris Armutalan, Siteler bölgesinde ve Kuşadası bölgesinde de Su Kaydıraklı Ekonomik Oteller çocuklu tatil severlere hizmet vermektedir.