Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Avustralya & Yeni Zelanda Turu

Tur : Yurtdışı Tur TAT-149
Eski Bir Turumuzu İncelemektesiniz. Bu Program Pasiftir.
  • GENEL BİLGİLER
  • TUR PROGRAMI
  • FİYAT İÇERİĞİ
  • FİYATLAR
  • YORUMLAR
  • GRUP TALEBİ
GENEL BİLGİLER

Avustralya & Yeni Zelanda Turu Gezi Notları

Avustralya & Yeni Zelanda Turu ile eşsiz bir yeni yıl başlangıcı yapabilirsiniz
Ballarat Altın madenlerinde Dünyadaki en büyük altın külçesini göreceksiniz
Bölgeye özgü hayvanlardan Koala ve Kangurularla karşılaşmanız eşsiz bir deneyim olacak
Lord of The Rings hayranlarının çok iyi bildiği Hobbit Köyü bu turda sizi bekliyor
Görsel zenginliğin adresi Sidney Opera Binası fotoğraflarınızı süsleyecek
TUR PROGRAMI

Avustralya & Yeni Zelanda Turu Tur Programı

1. Gün    İstanbul - Dubai
İstanbul - Dubai
İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar terminalinde Emirates Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Emirates Hava Yolları’nın EK 122 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:05’de Dubai’ye hareket ediyoruz.
2. Gün    Dubai – Melbourne
Dubai – Melbourne
Yerel saat ile 01:20’de Melbourne’e varışımızda uçak değiştirerek Emirates Hava Yolları’nın EK 408 sefer sayılı uçuşu ile saat 03:00’de Melbourne Avustralya’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:20’de Melbourne’e varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
3. Gün    Melbourne
Melbourne
Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir tanıtım turu için otelimizden hareket ediyoruz. Büyük ulusal parkları, kumsalları, birçok su sporunun yapıldığı ünlü plajları, geniş cadde ve bulvarları ve hareketli gece yaşamı ile ünlü bir yer. Royal Botanik Bahçesi (the Royal Botanic Gardens), Melbourne’ün kalbi kabul edilen her türden yiyecek, içecek ve hediyelik eşya dükkânlarını bulabileceğiniz Queen Victoria Market, Parlamento Binası (Parliament House) ve birebir orjinalinin İngiltere’den ünlü denizci kaptan James Cook tarafından taşınan mimari Cook’s Cottage ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek  ‘’Ballarat Altın madenleri‘’ turu. (150 Euro). 71,3 kilogram ağırlığı ile dünyanın en büyük altın külçesinin bulunduğu Ballarat Bölgesine yapacağımız gezimiz esnasında açık hava müzesini gezerken kendinizi eski çağlarda altın ararken hayal edeceksiniz. Tur bitimiotelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
4. Gün    Melbourne - Auckland
Melbourne - Auckland
Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar alışveriş ve dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Öğle yemekli Yarra Valley Şarap tadım ve Avustralya’nın en büyük hayvan parkı turu’’ (130 Euro). Tam gün sürecek turumuz esnasında bölgenin en ünlü şarap bölgesi olan Yarra’da ünlü 4 merkezi ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi güzel bir restaurantda alıyoruz. Turumuzun ardından havalimanına transfer. Qantas Hava Yolları’nın QF 157 sefer sayılı uçuşu ile 18:55’de Yeni Zelenda’nın başkenti Auckland’e doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 00:35’de Auckland’a varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
5. Gün    Auckland
Auckland
Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından şehir turumuz için özel aracımız ile hareket ediyoruz. Eskiden Maori Kalesi olan Eden Dağı’nı, 300 hektar gibi büyük bir bahçe içinde yer alan ve dünyadaki en iyi Maori kolleksiyonuna sahip Savaş Anıtları Müzesi’ni ziyaret edeceğimiz turumuz esnasında, Parnell'de restore edilmiş eksi koloniyel evleri görecek, Kelly Tarlton'un su altı dünyasını ziyaret edip, 1911 yılında Güney Kutbuna ilk varan Robert Falcon Scott's'un inşa ettiği Antarctic Encounter’ı gezeceğiz. Turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Waiheke adası’’ turu. (75 Euro). Bir birinden güzel doğal oluşumlarla ve muhteşem bir denize sahip adanın güzelliği sizleri büyüleyecek. Adaya özgü şarapları tadımlayabileceğiniz turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest.
6. Gün    Auckland
Auckland
Kahvaltının ardından tam gün alışveriş ve dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Hobbit Köyü’’ turu. (250 Euro).Dünyanın en ilginç ve güzel mağaralarından birisi olan Waitomo mağarası ve hepimizin bildiği Lord of The Rings filminin ünlü karakterlerinden Hobbitlerin, filmin çekimlerine ev sahipliği yapan Hobbit köyünü geziyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
7. Gün    Auckland
Auckland
Kahvaltının ardından rehberimizin bildireceği transfer saatine kadar günümüz serbest. Ardından havalimanına transfer Qantas Hava Yolları’nın QF 146 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.20’da Sidney’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile18.00’da Sidney’e varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
8. Gün    Sydney
Sydney
Kahvaltının ardından dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Sidney’i gezmek üzere otelimizden hareket ediyoruz. Darling Limanı, Opera Binası, Harbour Bridge ve Sydney gece yaşamının önemli bölgesi olan Kings Cross, Bondi Plajı ile teraslı koloniyel evlerin bulunduğu Paddington bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Tekne ve Akvaryum’’ turu. (90 Euro). Turumuzda Sydney limanından hareket edip Sidney’in muhteşem kıyılarını geziyoruz ve akvaryum ziyaretiyle çeşitli deniz hayvanlarını görme fırsatı bulacağız. 2020’ye MERHABA MUTLU YILLAR! J
9. Gün    Sydney
Sydney
Kahvaltının ardından tam gün dinlenmek üzere serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Mavi Dağ ve Aborjin Kültür Merkezi –Show ’’ turu.  (190 Euro). Yaklaşık 2 saat sürecek Mavi Dağlara doğru yolculuğumuzda Avustralya yerlilerinin eski yerleşim yerlerini göreceğiz. Aborjinlerin mitolojik hikâyelerini dinleyecek olup, yaşamlarına tanık olacağız. Aynı zamanda hem raylı sistem hem de teleferik ile muhteşem doğayı görecek ve sonrasında Aborjinlerin canlı performans gösterisini izlemeye doyamayacaksınız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
10. Gün    Sydney - Dubai - İstanbul
Sydney - Dubai - İstanbul
Sabah erken saatlerde otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, havalimanına doğru hareket ediyoruz. Emirates Hava Yolları’nın EK415 sefer sayılı uçuşu ile 06:00’da Dubai’ye doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:20’de Dubai’ye varışımızda uçak değiştirerek, Emirates Hava Yolları’nın EK121 sefer sayılı uçuşu ile 14:20’de İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 18:30’da İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu...
FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER
İstanbul
(IST) – Dubai – Melbourne / Sidney – Dubai – İstanbul (IST) parkurunda Emirates
Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
Melbourne
(2) & Auckland (3) & Sidney (3) olmak üzere toplam 8 gece oda
kahvaltı bazında konaklama
Melbourne –
Auckland – Sidney arası yerel hava yolları ile ekonomi class uçak bileti
Alan – otel
– Alan transferleri
Panoramik
olarak düzenlenecek olan Melbourne, Auckland ve Sidney şehir turları
Profesyonel
Türkçe rehberlik hizmeti
Havalimanı
vergileri
 
DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Yeni Zelanda çıkış harcı
Zorunlu Seyahat Sigortası (30 euro)
Rehber ve şoför tipleri, bahşişler
Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri
Vize ücreti
 
NOTLAR
FİYATLAR

Avustralya & Yeni Zelanda Turu Fiyatları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın

GRUP TALEP FORMU

GRUP TALEBİ
Talep Eden
Kişi Sayısı
Ulaşım Tipi
Ad Soyad
Telefon
E-Posta
Not