Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Oteller

TatilEksper uzmanlarının sizler için seçtiği birbirinden güzel otelleri inceleyebilir ve dilediğiniz otele direk rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz kategori ve bölgede otellere daha rahat ulaşabilmeniz için otelleri farklı kategorilere ayırdık. Dilerseniz Temalarına Göre Otelleri inceleyebilir ve zaman kazanabilirsiniz. Bu sayfamızda otelleri Erken Rezervasyon Otelleri, Çocuk Dostu Oteller, Lunaparklı Oteller, Balayı Otelleri, Denize Sıfır Oteller, Mavi Bayraklı Oteller gibi onlarca farklı tema altında topladık. Modunuz ve ihtiyacınız neyse ona göre seçim yapabilir, daha iyi bir tatil için, daha isabetli kararlar verebilirsiniz. Beğendiğiniz otelleri favorilerinize ekleyebilir veya arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Otelleri ayrıca bölgelerine göre de inceleyebilirsiniz. Bölgelere Göre Oteller sayfamızda Türkiye'deki en Popüler Oteller'i bölge bölge ayırdık ve indirim kampanyalarını da bölgesel olarak sizlerle paylaştık.

Otel seçimi çoğu zaman oldukça zahmetli bir iştir, çok fazla seçenek ve çok fazla sayıda otel olduğu için insan bazen nereden başlayacağını gerçekten bilemez. İçinde bulunduğumuz dönemde herkesin yoğun bir şekilde gerek sosyal medya üzerinden gerekse farklı mecralardan reklam yağmuruna tutulduğunu gözönüne alırsak, hangi oteli? hangi özelliklere dayanarak, ne zaman ve nereden, nasıl seçeceğiz? Bu sorunun çok fazla cevabı var fakat biz tam tersini yapıp yapılmaması gerekenleri bir kaç cümle ile özetleyelim. Öncelikle dost tavsiyeleri kısmen işe yarasada sizinle aynı kültür ve geçmişe sahip olmayan dostlarınızın beğenisi sizi yanıltır. Paralı karşılaştırma siteleri, her dakika gözünüze sokulan reklamlar bu işin manipülasyon kısmını oluşturur ve bizim için fiyat karşılaştırma siteleri sakıncalı sınıftadır. Anlık değişen binlerce otel fiyatı için hiç bir yazılım anlık doğru ve objektif fiyat veremez size. Diğer bir sorun paralı ve anonim yorum siteleridir. Herkesin kafasına göre yorum yazdığı bir alanda iyi otellere kötü, kötü otellere iyi dendiğini, puanların borsa gibi değiştiğini binlerce defa gördük. Yorumsuz puanlar gerçeği yansıtmadığı gibi, sezon sonu 2 puanla kapatan otellerin isim değişikliği ile kendini sildirdiğini de çok gördük. Peki doğrusu nedir? Doğrusu için Blog sayfamızdaki şu yazıyı okuyabilirsiniz; ...çok yakında.

Oteller

Otel Fiyatları

Otel fiyatları otelin temasına, otelin bölgesine ve sezonuna göre değişkenlik gösterir. Hemen hemen Şehir Otelleri haricinde her otel sınıfının bir yüksek sezonu ve buna istinaden Erken Rezervasyon Kampanya dönemi vardır. Otelin yıldızı ve donanımı ne kadar çoksa fiyatıda muhakkak bu özelliklere göre artacaktır. Otel Fiyatları'nda en Ucuz Otelleri yani Ekonomik Otelleri her zaman Erken Rezervasyon Dönemi içinde bulabilirsiniz. Fırsat Dönemi olarakta adlandırılan bu zaman aralığı Yaz Otelleri'nde farklı, Termal ve Kayak Otelleri'nde farklıdır. Otel Fiyatları reel rakamlardan oluşur ve indirim oranları manipülatif olabilir. Gerçek Fiyatlar tarih ve kişi sayısını/çocuk sayısını girdikten sonra çıkan toplam rakamlardan oluşur. Otel Rezervasyonunuzu çoğu tesiste vade farksız 12 taksit olarak yaptırabilirsiniz. Otelden otele veya bankadan bankaya bazen oranlar farklılık gösterebilir. Fakat en azından bizim sitemizde çoğu otele, birçok anlaşmalı bankayla 10-12 taksit arasında vade farksız olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Otel rezervasyonunuz için size en iyi koşulları ve indirimleri sunmanın yanı sıra, otobüs ulaşımı, rehberlik ve iptal/iade sigortası gibi bir çok hizmeti de beraberinde sunmaktayız.

Erken Rezervasyon Otelleri

Yaz tatillerinin en önemli kampanya dönemlerinden biri olan Erken Rezervasyon Otelleri kampanya dönemi, Yurtiçi kitle turizminin en önemli ayağını oluşturmaktadır. Ülkemizde hemen hemen her Kasım ayında start alan Erken Rezervasyon dönemi Mayıs sonu Haziran ayının başına kadar önemli indirimlerle devam eder. Bu dönemde Haziran - Ekim ayları arasında yapacağınız yaz tatilinizi, yüzde 60'a varan indirimlerle alabilirsiniz. Ülkemizde toplam Yaz Tatili Otel Rezervasyon sayısının %40 - 50 arasındaki önemli bir oranı bu dönem içerisinde yapılmaktadır. Son yıllarda oldukça tercih edilen iptal iade sigortası ürünümüzden dolayı tarihleri kesin ve net olmayan misafirlerimiz bile iptal sigortası güvencesi ile rezervasyonunu aylar öncesinden yaptırmaktadır.

İptal İade Sigortası Nedir?

İptal iade sigortası, Erken Rezervasyon esnasında yaptırmış olduğunuz Otel rezervasyonunuzun bedelini son 72 saate kadar sorgusuz sualsiz geri almanıza yarayan bir sigorta ürünüdür. Diyelim ki özel sektörde ücretli olarak çalışan birisiniz ve 10 - 15 Ağustos tarihleri arasında bir Otel Rezervasyonu yaptırdınız. Fakat daha sonra aniden bir işiniz çıktı veya iş yerinden izin alamadınız. Böyle bir durumda eğer iptal iade sigortanız varsa, rezervasyon yaptırmış olduğunuz Seyahat Danışmanını arayarak veya bize mail atarak sigortanızın devreye sokulmasını ve Otel ücretinin iade edilmesini talep edebilirsiniz. Otel ücretiniz en fazla bir hafta on gün içinde işlem yaptırdığınız kredi kartına eksiksiz olarak iade edilir. Sadece sigorta poliçe ücreti geri ödenmez. Kısaca Erken Rezervasyon herkesin hakkı diyebiliriz, izin tarihleriniz ister belli olsun isterse olmasın gönül rahatlığıyla Erken Rezervasyon yaptırabilir ve %60'a varan indirimlerden siz de faydalanabilirsiniz. Ani tarih değişikliklerinde veya farklı engelleriniz oluştuğunda sigortanızı devreye sokar ve paranızı kuruşu kuruşuna eksiksiz olarak geri alabilirsiniz.

Termal Oteller

İçinde bulunduğumuz coğrafya, her şehriyle bize ciddi olanaklar ve doğal tabiat harikası imkanlar tanımaktadır. Bunların başında da Termal Su Kaynaklarımız gelmektedir. Bugün Türkiye'nin Pek çok şehrinde Termal Su Kaynakları bulunmaktadır. İnsan vücudunun ihtiyacı olan bütün mineralleri sağladığımız bu doğal kaynaklar Yalova'dan Ankara'ya, Afyon'dan Tuzla'ya, Marmaris'ten Rize'ye kadar pek çok şehrimizde ve bölgemizde mevcuttur. Türkiye Antik Çağlardan beri dünyanın şifa kaynağı olmuş, özellikle Pamukkale ve çevresinde bulunan termal kaynaklarıyla eşi benzeri bulunmaz bir Termal Merkez olmuştur. TatilEksper.com'un Seyahat Uzmanları ülkemizde bulabileceğiniz tüm Termal Otelleri tek bir sayfada Spa Otelleri ile beraber sizlere sunmaktadır. Oylat Kaplıcaları, İzmit, İnegöl, Kızılcahamam, Karahayıt Termal Otelleri ve daha nice yukarıda adını andığımız bölgelerimizdeki kurulu tüm Termal Oteller'e ilgili kategorimizden ulaşabilirsiniz. Çeşitli sağlık imkânlarının da uzman doktorlarla beraber sunulduğu Termal Otellerimizde, kas ağrılarından romatizmaya, sindirim bozukluklarından kemik hastalıklarına, sedef hastalığından cilt yenilemeye kadar pek çok rahatsızlığınıza şifa bulabilirsiniz. Aynı zamanda çoğu otelimizde ileri düzeyde Spa Merkezleri'de mevcuttur. Spa hizmeti özellikle Afyon Termal Otelleri, Pamukkale Termal Otelleri, Yalova Termal Otelleri'nde biraz daha fazla popülerdir. Fakat ülke genelinde her Termal Otelimizin farklı hizmetleri ve uygulamaları olabilir.

Balayı Otelleri

Bütün Düğün hazırlıkları tamam, bütün beyaz eşyalar tamam, ev tutuldu, düğün mekanı ayarlandı, her şey eksiksiz ve harika gidiyor; ya peki Balayı Oteliniz? Ömrünüz boyunca sayısız defa tatile çıkacaksınız, sayısız yeri gezip göreceksiniz, fakat balayı tatili bir defa olacak ve bunun kesinlikle tekrarı olmayacak. Yani Balayına ilk ve son kez çıkacaksınız. Çoğu çiftimiz için bu tatil ilk tatilleri olacak ve bu bir ömür boyu tüm tatillerinizden daha fazla hatırlanacak. İşte bu sebeplerden dolayı Balayı Oteli veya Balayı Turu seçimi bizim için son derece değerli ve önemli bir iştir. Sizin için en değerli ve en eşsiz anlar için bir oteli yorumlarken yada size tavsiye ederken 2 defa hatta 3 defa düşünürüz. Balayı Otelleri seçiminde sizi titizlikle dinler ve isteklerinize uygun en kusursuz Seyahat Deneyimini yakalamanıza yardımcı olmaya çalışırız. Ege, Akdeniz ve Kıbrıs sahil bandında Balayı Otelleri aslında bellidir, otellerin vermiş olduğu hizmetler her sene farklılık gösterebilir. Fakat şunu unutmamakta fayda var ki, Balayı Çiftleri için hepimiz en zengin olanakları sunmaya çalışırız. Burada öne çıkacak olan kıstas, isteklerle bütçenin örtüşmesidir. Evinize ve düğününüze gösterdiğiniz özen ve fedakârlığı Balayı içinde gösterirseniz şüphesiz balayınız harika geçecek ve bir ömür boyu unutulmazlarınız arasına girecektir. Balayı için tercih ettiğiniz seyahat tipi Yurt İçi Oteller ise, size sıcak dönemde Lara Otelleri, Belek Otelleri veya Side Otelleri içinde tercihler sunabiliriz. Kış Dönemi ise, Yalova Otelleri, Girne Otelleri, Magosa Otelleri veya Kapadokya'dan alternatifler sunabiliriz. Öncelikle yeme içme konseptine karar vermeniz daha mantıklı olacaktır, fazla kullanmayacağınız bir jakuzi detayı size ekstra ve boş bir masraf olarak geri dönecektir. Sonuçta evde de küvet var, kamışla üfleyebilirsiniz :) Balayı Oteliniz Oda Kahvaltı mı? yoksa Ultra Herşey Dahil bir otel mi olacak ona karar vererek başlayabilirsiniz. Bölge seçimi ve diğer detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Balayı Otelleri