Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Can F.
Pattaya gezisi için arkadaş arıyor.
Ekrem A.
Ege gezisi için arkadaş arıyor.
Ekrem A.
Yunanistan gezisi için arkadaş arıyor.
Ahmet E.
Malta gezisi için arkadaş arıyor.
Ahmet E.
Karadağ gezisi için arkadaş arıyor.

Tatil Arkadaşı

Tatil arkadaşı bulmak şimdiye kadar zor bir süreçti, bununla alakalı herhangi bir site olmadığı için sağda solda forumlarda rastgele şansa not bırakmalar, görmeden, doğrulamadan iletişime geçme telaşları, akılda kalan binlerce soru ile bir başkası ile gezi hayali kurmak işin zor tarafıydı. Şimdi SosyoTour’un doğrulanmış profilleriyle daha fazla bilgiye ulaşabilir ve daha sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Üstelik Gezi Haritasını dolduran gezginlerle aynı yöne rota planı yapan gezginleri biraraya getirecek araçlarda yine bu sayfada yer alıyor. Her zaman olduğu gibi, bir seyahate başka biriyle çıkmak kesinlikle güven ve detay gerektiren bir iştir. Burada sorumluluk gezginin kendisine düşse de, daha fazla detaya sahip olmak ve gerçek profillerle iletişime geçmek her gezginin hakkı ve isabetli güvenilir bir arkadaşlık için olmazsa olmazlardan biridir. Tatil Arkadaşı bulmak için muhakkak her SosyoTour üyesi muhakkak profilini doğrulamalı ve gezi haritasında gideceği yeri ve tarihini (ay olarak) seçmelidir. Bir başka gezgin sizi ancak bu şekilde bulabilir.

Tur Arkadaşı

Tur arkadaşı genelde kısa yada uzun yolculuklarda daha fazla tercih ediliyor. TatilEksper'den seçmiş olduğunuz her tur için tur arkadaşı bulabilirsiniz. Her turun içinde arkadaş bul butonu mevcuttur ve burada turun istediğiniz tarihine tıklayarak gezi haritanızda gidilecek yerler kısmına turu otomatik olarak ekleyebilirsiniz. Bu sayede SosyoTour ana sayfasındaki arama bölümünden sizinle aynı yöne gidecek insanların karşısına çıkmış olursunuz. Turlarda single farkını ödememek için kendinize bir tur arkadaşı bulmak oldukça mantıklı bir düşüncedir, çünkü tur ücretini böylelikle hafifletmiş ve daha az ödemiş olursunuz. Tur arkadaşı talepleri özellikle uzak turlarda daha fazla tercih edilmektedir. Uzakdoğu Turları, Amerika Turları, Japonya Turları vb.

Bayan Tatil Arkadaşı Arıyorum

Kadın tatil arkadaşı arıyorsanız bulabileceğiniz en doğru adres tabii ki SosyoTour’dur. Ana sayfa üzerinde cinsiyet bölümünü kadın olarak değiştirerek tüm kadın gezginleri görüntüleyebilir, sizinle aynı yöne gitme planı olan kadın gezginleri görüntüleyebilirsiniz. Boş profillerinizi doldurmanız, eksiksiz bir hale getirdikten sonra iletişime geçmeniz geri dönüş almanız açısından daha doğru olacaktır. Bayan tatil arkadaşı aramaları genelde bayanlar arasında uzak turlar için daha popüler bir aramadır. Aynı odayı paylaşarak masrafları yarıya indirmek ve gerçekleşmesi zor rotaları iki arkadaş beraber gerçekleştirmek için kadın tatil arkadaşı araması sıklıkla başvurulan bir yöntemdir.

Yurtiçi Tatil Arkadaşı

Yurtiçi tatil arkadaşı araması genellikle otel tatilleri veya kültür turları için tercih edilir. Kültür turlarında single oda farkı ödememek için bir arkadaş ihtiyacı vardır ve bu yüzden yurtiçi tatil arkadaşı arayışı içine girebilirsiniz. Küçük turlarımız içinden dilediğiniz yurtiçi turu seçerek, aynı sayfadaki arkadaş bul butonuyla i̇lgili turu gezi haritanıza ekleyebilirsiniz. Veya kendi başınıza bir seyahat planınız varsa kendi üye profilinizdeki gezi haritanızı rotanıza göre güncelleyebilirsiniz. Yurtiçi tatil arkadaşı arayışınız bir otel konaklaması olacaksa otelin bulunduğu şehir ya da beldeyi gezi haritanıza ekleyebilirsiniz.

Gezi Arkadaşı

Gezi arkadaşı son yıllarda sıklıkla aranmaktadır. Hem daha fazla sosyalleşmek hem de daha uygun bir ücretle seyahat yapmak için gezi arkadaşı bulmak oldukça revaçtadır. Güvenilir bir Gezi Arkadaşı için SosyoTour size bir perspektif sunabilir. Üyeler arasında profilini tam dolduran gezginleri inceleyebilir ve size inandırıcı gelen profillere doğru bir yaklaşımla kendi gezi planınızdan bahsedebilirsiniz. Gezi planınızı kafanızda tam olarak çizdikten sonra bir gezi arkadaşı bulabileceğiniz gibi, olası gezi dostu arkadaşınızla rotayı beraberde çizebilirsiniz. Daha fazla sosyalleşmek ve gezi maliyetlerini düşürmek için gezi arkadaşınızı bu sayfadaki arama motorunu kullanarak bulabilirsiniz. Ama öncelikle kendi bilgilerinizi ve seyahat rotanızı haritanıza muhakkak eklemelisiniz. Bu aynı zamanda güven puanınıza olumlu etki edecektir.

Tatil Arkadaşı Bulma

Tatil arkadaşı bulmak hem kolay hem de bazen zordur. Tatil arkadaşı bulmak için en az 2 ay öncesinden plan yapıp o şekilde bir arayışa girmek daha doğrudur. Gideceğiniz bölge herkesin tercih etmiş olduğu bir bölge değilse bu süreç uzayacaktır o sebeple Sosyotour’daki gezi haritanıza kaydınızı en az 2 ay, 3 ay önceden bırakmanız çok daha sağlıklı olabilir. Son dakika arkadaş bulmak her zaman için zordur, çünkü bir tanışmanın bir süreci, akışı, doğal bir güven oluşması için zamanı vardır. Bugün ortaya çıkıp ben "Ölüdeniz’e gidiyorum var mı gelen?" dediğinizde, muhtemelen kimse cevap vermeyecektir. O nedenle tatil arkadaşı bulmak için kendinize ve karşınızdakine zaman verin. Ayrıca Sosyotour içinde ne kadar fazla paylaşım ve gezi bilgisi girerseniz size olan güven ve bilinirlikte o derece artar unutmayın. Öncelikle samimi ve içten olun, sizinle beraber yola çıkacak olan bir insan arıyorsanız samimi ve şeffaf olmanız lazım. Gereksiz utangaçlıklardan ve aşırılıklardan uzak durmalı, normal günlük hayatınızdaki gibi yazmalı ve kendinizi yansıtmalısınız. Şimdiden iyi şanslar ve iyi tatiller dileriz. Fikir vermesi açısından "Tatil Arkadaşı Arayanlar Buraya" içeriğini de okuyabilirsiniz.

Tatil Arkadaşı Arıyorum

Tatil arkadaşı arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. SosyoTour Tatil Arkadaşı aramak için oluşturulmuş bir platform. Tatil arkadaşı bulmak için öncelikle yapmanız gereken şey profilinizi eksiksiz doldurup, gerçek bir fotoğrafınızla üyeliğinizi onaylı profil haline getirmektedir. Onaylı profiller her zaman için daha güvenilir olmaktadır. Boş bir profile hiç kimsenin cevap vermeyeceğini asla unutmayın. Tatil arkadaşı bulmak için tatil yapmak istediğiniz bölgenin adını ve gideceğiniz tarihi, gezi haritanıza muhakkak kaydetmelisiniz. Bu sayede sizinle aynı bölgeye gitmek isteyenler sizi rahatlıkla bulacaklardır. Gezi haritası iki bölüme ayrılır ve profilinizde bu haritaları rahatlıkla görebilirsiniz. Gezilecekler Haritası, gitmek istediğiniz bölgeleri ve tarihleri kaydeder. Geride Bıraktıklarım Haritası ise sizin ne kadar gezgin biri olduğunuzla alakalıdır ve bu sizin profilinizde yer alır. Kaç şehir, ülke gezdiyseniz bu skor profilinizde yer alır. O yüzden Gezilecekler Haritası kadar, Geride Bıraktıklarınızda önemlidir popülerlik açısından. Tatil Arkadaşı Aramak manavdan domates almaya benzemediği için açık, dürüst, şeffaf ve güvenilir bir profil sahibi olmaya gayret etmelisiniz.