Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Yurtiçi Turlar

Gap Turları

HIZLI TUR ARA
DETAYLI TUR ARA
FİLTRELE
TUR BÖLGESİ
TUR SÜRESİ
HAREKET YERİ
TUR STİLİ
Ankara Çıkışlı Otobüslü Gap Turu
Yurt İçi Tur
Gap Turları
Süre: 6 Gece / 7 Gün
Ulaşım: Otobüs
Kalkış: Ankara
Gaziantep Mardin Şanlıurfa Turu
Yurt İçi Tur
Gap Turları
Süre: 2 Gece / 3 Gün
Ulaşım: Uçak / THY
Kalkış: İstanbul
İstanbul Kalkışlı Uçaklı Gap Turu
Yurt İçi Tur
Gap Turları
Süre: 4 Gece / 5 Gün
Ulaşım: Uçak
Kalkış: İstanbul
İzmir Kalkışlı Uçaklı Gap Turu
Yurt İçi Tur
Gap Turları
Süre: 5 Gece / 6 Gün
Ulaşım: Uçak
Kalkış: İzmir
Otobüslü Gap Turu
Yurt İçi Tur
Gap Turları
Süre: 7 Gece / 8 Gün
Ulaşım: Otobüs
Kalkış: İstanbul
Mardin Turu
Yurt İçi Tur
Gap Turları
Süre: 2 Gece / 3 Gün
Ulaşım: Uçak
Kalkış: İstanbul
Uçaklı Gap Turu
Yurt İçi Tur
Gap Turları
Süre: 3 Gece / 4 Gün
Ulaşım: Otobüs + Uçak / THY
Kalkış: İstanbul
1
Gap Turları Yazıları
Gap Turları Hakkında Bilgi

Gap Turları Hakkında Bilgi

Yurdumuz öyle bir coğrafi konumda yer alıyor ki, her bir köşesi birbirinden ayrı coğrafi yapıya , iklime, kültüre sahip. Tatileksper olarak düzenlediğimiz coğrafi güzelliklerle dolu KAPADOKYA TURLARI, yeşile doyacağınız KARADENİZ TURLARI , tarih içinde dolaşıp, termal havuzlarda keyif yapacağınız PAMUKKALE TURLARI ve GAP Turları ile birlikte sizler için planladığımız  Kültür Turları 'mız Türkiye’yi yeniden keşfetmenizi sağlayacak .
Yaşamın beşiği olarak adlandırılan FIRAT ve DİCLE havzasının hayat verdiği Güneydoğu Anadolu Bölgesi , yüzyıllar boyunca bağrında büyük medeniyetleri, şehirleri, savaşları ve tabii birbirinden ilginç mistik hikayeleri, aşkı , uygarlıklar arasında savaşı, ihaneti barındırmıştır.

Günümüzde hala binlerce yılın mirasını taşıyan bölgeyi Gap Turlarımıza katılarak karış karış gezebilir, deneyimli rehberlerimizin eşliğinde tarihe, şehirlere ve insanların hikayelerine tanıklık edebilirsiniz.

Gap gezileri, Otobüslü Gap Turları ve Uçaklı Gap Turları olarak programlanmaktadır. Adana’dan başlayarak, Gaziantep, Hatay, Antakya illerinde  Gurme Turları 'mız ile harika tatlarla tanışacaksınız. Gaziantep ilinde, yerel tatların yanısıra 2011 yılında ziyarete açılan Zeugma Müzesinde geçireceğimiz saatlerde sizi hayran bırakacak bir tarihi, Hatay’da dünyanın ikinci büyük Mozaik Müzesi olarak lanse edilen Hatay Müzesini gezme imkanımız olacak.
Bu rotayı devam ettirdiğimizde Göbeklitepe, Harran ve Nemrut’ta görsel bir şölen yaşayacaksınız. HasanKeyf, Midyat, Mardin yolculuğumuz esnasından Bizans döneminden Osmanlılara kadar uzanan tarihe tanıklık edeceğiz. Diyarbakır’a kadar uzanacağımız turlarımızda birbirinden güzel fotoğraflar çekip sosyal medyada tüm takipçilerinizi kıskandıracağınızın garantisini verebiliriz.
Gap Turları o kadar geniş kapsamlı ve farklı içerikli kombinasyonlara sahiptir ki , turlarımızın içerikleri ve programların uzunluğuna göre ziyaret edilecek şehirlerin , gezilecek yerlerin sayısı değişkenlik göstermektedir. Mardin’den Van, Bitlis , Ahlat ve Van Gölü’ne kadar uzanan Doğu Anadolu’yu da içine alan Uçaklı Gap Turları seçeneklerimiz için TatilEksper siz konuklarımıza yardımcı olacaktır.
* Gaziantep 2016 yılında UNESCO tarafından gastronomi “Dünya Yaratıcı Mutfaklar” ağına dahil edildi. Böylelikle tüm dünyadan gurmelerin, lezzet seyyahlarının gözdesi haline gelmiştir.
* Nemrut Dağı 1987 yılında yapılan çalışmalarla UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak korunmaya alınmıştır.
* Diyarbakır Kalesi ve Hevsel bahçeleri UNESCO tarafından listeye alınmıştır.

Uçaklı Gap Turları

Uçaklı Gap Turları

Otobüs yolculukları her zaman keyiflidir ama Uçaklı Gap Turları sizlere ekstra zaman ve gün kazandıracaktır. Türkiye’nin her yerinden bağlantılı veya i̇stanbul, Ankara ve İzmir’den direkt olarak tur başlangıç noktalarımıza tarifeli seferler organizasyonu ile Uçaklı Gap Turları gerçekleştirilmektedir. Genelde Gaziantep, Adana veya Diyarbakır Havaalanları Gap Turlarında kullanılmaktadır, böylelikle Uçaklı Gap Turu tercih eden konuklarımız seyahatlerinde iniş ve biniş için farklı şehirleri kullanmakta Gap Turu programını etkin ve keyifli bir şekilde planlayabilmektedir. Otobüslerimiz bir an önce keyifli bir tura başlamak için sizleri havaalanlarında karşılıyor olacaktır. Doğu Anadolu Turları için Erken Rezervasyon dönemi̇nde bizlere ulaştığınız takdirde sizlere Ucuz Gap Turu ve daha esnek bir uçuş planı sunmamız mümkün olacaktır.

Gap Turları İstanbul Çıkışlı Otobüslü

Gap Turları İstanbul Çıkışlı Otobüslü

Otobüs seyahatleri her zaman güzeldir, her geçtiğiniz yol, şehirler, yol üzerinde yerel ürünler satan küçük dükkanlar, şehirden şehire geçerken kulaklığımız, güzel bir kitap ve huzurun yerini hiçbir şey tutamaz.
Otobüslü GAP Turları İzmir, İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası hareketli, Ankara’dan olmak üzere bulunduğunuz şehre göre organize edilmektedir. Gerektiğinde kendi grubunuzu oluşturabilir ve bizimle ile bağlantıya geçerek sizler için OTOBÜSLÜ UCUZ GAP TURLARI planlaması isteyebilirsiniz.

Gap Turları Ankara Çıkışlı

Gap Turları Ankara Çıkışlı

Ankara ve çevre illerinden katılım gösterecek seyahatseverler için Ankara Çıkışlı Gap Turları planlanmaktadır. Haftanın belli günlerinde belirlenen noktalardan hareketle, lüks turizm otobüsleriyle medeniyetlerin beşiği Gap Turu Fırsatları bu senede sizleri beklemektedir. Otobüslü Ankara Gap Turlar’ımız misafirlerimizi aldıktan sonra Adana’ya doğru hareket ederek genelde ilk başlangıcı Adana’dan gerçekleştirir. Hava, yol ve sezona göre dönem dönem güzergahlar değişebilir.

Gap Turu Fırsatları

Gap Turu Fırsatları

Erken Rezervasyon Dönemi̇nde, Yaz Turları, Ege ve Akdeni̇z Erken Rezervasyon Otelleri̇ gibi Gap Turu Fırsatları da siz konuklarımızın tercihine sunulmaktadır. Tüm bu seçeneklere üzerinden Erken Rezervasyon Gap Turu Fırsatları başlığı altından bakabilir, en uygun fiyatlarla Otobüslü Gap Turu veya Uçaklı Gap Turu programlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Gap gezilerinin Fırsatlarının en iyi dönemi Erken Rezervasyon'dur yada kendi grubunuzu oluşturmanız durumunda da cazip bir fiyata size özel Gap Turu yapabiliriz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.