Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Kayak Turları

Kayak Turları

HIZLI TUR ARA
DETAYLI TUR ARA
FİLTRELE
TUR BÖLGESİ
ŞEHİR
ÜLKE
TUR SÜRESİ
HAREKET YERİ
TUR STİLİ
Kartalkaya Turu
Yurt İçi Tur
Kayak Turları
Süre: 1 Gece / 2 Gün
Ulaşım: Otobüs
Kalkış: İstanbul
Bukovel Turu
Yurt Dışı Tur
Kayak Turları
Süre: 4 Gece / 5 Gün
Ulaşım: Uçak
Vize: Yok
Kalkış: İstanbul
Günübirlik Kartepe Turu
Yurt İçi Tur
Kayak Turları
Süre: Günübirlik
Ulaşım: Otobüs
Kalkış: İstanbul
Safranbolu Ilgaz Kayak ve Termal Turu
Yurt İçi Tur
Kayak Turları
Süre: 2 Gece / 3 Gün
Ulaşım: Otobüs
Kalkış: İstanbul
Yılbaşı Bansko Turu
Yurt Dışı Tur
Kayak Turları
Süre: 4 Gece / 5 Gün
Ulaşım: Otobüs
Vize: Var
Kalkış: İstanbul
Bansko Kayak Turu
Yurt Dışı Tur
Kayak Turları
Süre: 8 Gece / 9 Gün
Ulaşım: Otobüs
Vize: Var
Kalkış: İstanbul
Bansko Turu
Yurt Dışı Tur
Kayak Turları
Süre: 4 Gece / 5 Gün
Ulaşım: Otobüs
Vize: Var
Kalkış: İstanbul
Otobüslü Bansko Kayak Turu
Yurt Dışı Tur
Kayak Turları
Süre: 5 Gece / 6 Gün
Ulaşım: Otobüs
Vize: Var
Kalkış: İstanbul
1
Kayak Turları Yazıları
Türkiye Kayak Turları

Türkiye Kayak Turları

Türkiye Kayak Sporu açısından oldukça elverişli bir coğrafyaya sahiptir. 1936 yılında Dağcılık ve Kış Sporları Federasyonu ile başlayan Kayak Sporunun profesyonelleşmesi süreci, 1968 yılında Kayak Federasyonunun kurulması ile devam etmiş ve günümüze kadar kendini geliştirerek bugünlere gelmiştir. Ülkemizde ilk kez Erzurum'da başlayan Kayak Sporu, daha sonra Uludağ'da devam etmiş ve bugün yurdun pek çok yerinde Kayak Sporunun gelişmesine öncülük etmiştir. Kars Sarıkamış'tan Bolu Kartalkaya'ya, Ilgaz'dan Davraz'a, Uludağ'dan Erciyes'e çok farklı noktalarda kaliteli pistler ve otellerle Kayak Turlarının da gelişimi sağlanmıştır.
Günümüze gelindiğinde Kayak Turları'nın en yoğun talep aldığı yerler başta Uludağ Kayak Merkezi olmak üzere, Kartalkaya Kayak Merkezi, Erciyes Kayak Merkezi ve Kartepe Kayak Merkezi yüksek talep oranları ile on binlerce yeni ve profesyonel Kayak Sporcusu tarafından ziyaret edilmektedir. Palandöken Kayak Merkezi, Sarıkamış Kayak Merkezi, Ilgaz ve Davraz Kayak Merkezimiz'de çevre illerden yoğun talep almakta ve hatta İstanbul Ankara kalkışlı Kayak Turları içinde de önemli bir potansiyele ulaşmaktadır.
TatilEksper olarak her Kayak Mevsiminde, tüm Kayak Merkezlerine tur düzenlemeye çalışıyoruz, ulaşımın elverdiği imkanlar doğrultusunda en ekonomik Kayak Turlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Kartalkaya Otelleri ve Uludağ Otelleri özellikle sömestr dönemlerinde kayakçıların tercihleri arasındadır. Ayrıca  her sezon periyodik olarak Kartalkaya ve Uludağ Turlar da düzenlenmektedir. Diğer bölgelerimiz için bir talebiniz olması durumunda Çağrı Merkezimizi aramanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca Bulgaristan 'ın en büyük kayak merkezinde bulunan Bansko'ya tam da kış festivali zamanı Bansko Turları 'mız ile gidebilrsiniz.


Günübirlik Kayak Turları

Günübirlik Kayak Turları

Şehrin karmaşasından uzaklaşıp bembeyaz karlarla kaplı huzurun adresi Uludağ Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi, Erciyes Kayak Merkezi veya Kartepe Kayak Merkezi kayak keyfi yapmaya ne dersiniz? Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte rotamızı karlar diyarına çeviriyoruz. Sıcacık otobüsümüzde bir yandan kahvenizi yudumlarken diğer yandan eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Gün boyu kayak kayabilir, kartopu savaşıyla keyifli anlar yaşayabilir, kendinizi karların arasına bırakıp gökyüzünü seyredebilir, kardan adam yapabilir, kızakla eğlenceli anlar yaşayabilir ve karlarla kaplı manzaranın eşliğinde dilediğiniz cafede salep ya da kahve keyfi yapabilirsiniz. Eğer kayak sporuyla henüz tanışmadıysanız özel hocalardan ders alıp hemen başlayabilirsiniz.  Kar keyfinin tamamlayıcısı sucuk ekmek yemeden gününüzü tamamlamış sayılmazsınız. Fotoğraf severlerin bin bir kare bulabileceği günübirlik turumuz size harika zamanlar yaşatacak. 

Erciyes Kayak Turları

Erciyes Kayak Turları

6 bin yıllık tarihi geçmişi ile onlarca farklı medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kayseri’nin gözde kayak merkezinde eşsiz bir tur sizleri bekliyor. Türkiye’nin ilk sucuk ekmek ve kızak yarışmalarının yapıldığı beyazların diyarı Erciyes’te gün boyu süren farklı aktivitelerle şahane bir gün yaşayabilirsiniz.

Kayak ve snowboard gibi kış sporlarının yanı sıra kızakla karların üstünde keyifli zamanlar geçirebilir, bir birinden farklı yıldıza sahip Erciyes Otelleri içinden dilediğinizi seçip tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca World Cup Venue, Koç Spor Fest gibi farklı yarışmalara ev sahipliği yapan Erciyes Kayak Merkezinde henüz dünyada yapılmamış bambaşka bir etkinliği de paylaşmak isteriz. Jump and Freeze isimli bu etkinlikte yarışmacılar 50 metrelik pistten kayıp havalı bir atlayışla rampadan uçup buz gibi soğuğu hiçe sayarak buz gibi suya atlıyor. Sizde bu yarışmaya katılmak ya da izlemek isterseniz Erciyes Kayak Turumuza katılabilirsiniz.

Kartalkaya Kayak Turları

Kartalkaya Kayak Turları

Bolu şehir merkezinin 38 kilometre uzağında ve Köroğlu dağlarının 2200 metreyi bulan zirvesiyle Kartalkaya Kayak Merkezi her yıl Aralık ayından Mart ayına dek devam eden sezonunda yerli ve yabancı kayakçılara ev sahipliği yapıyor. Her yıl Icefest ve Snow fest gibi onlarca festival düzenleyen bu merkez aynı zamanda çeşitli aktivite ve yarışmalarla heyecanlı anlar yaşamanızı sağlıyor. Çocuklarınız ve sevdiklerinizle kayak kayabilir, telesiyejle yukarıya çıkıp zirveden kayakçıları izleyebilir, sucuk-ekmek ikilisiyle bir lezzet şöleni yaşayabilirsiniz. Belirli dönemlerde planladığımız günübirlik ya da konaklamalı Kartalkaya Turları ile karın keyfini doyasıya yaşabilir, kış sporları ile yepyeni bir aktivite edinebilirsiniz. Gündüz etkinlikleri kadar gece de Dj performansları ile lapa lapa yağan karın altında dans edebilir, havai fişek gösterileriyle gecenize renk katabilirsiniz.

Yurtdışı Kayak Turları Bansko

Yurtdışı Kayak Turları Bansko

Yurtdışı kayak turları arasında son yıllarda en çok rağbet gören Bansko Kayak Merkezine Bulgaristan Turları ile sadece bir gece yolculuğuyla gidebilmek mümkün. Sofya’ya sadece 3 saat mesafede yer alan merkez aynı zamanda 70 km uzunluğundaki piste sahip sayılı kayak merkezlerinden biridir. Chalin Valog, Shiligarnika, Plato Banderashka Pollyanna ve Tomba isimli farklı zorluklarda pistlerin yer aldığı kocaman bir kayak merkezini içinde barındırıyor.  900 metreden başlayıp 2600 metreye dek yükselen 15 farklı kayak pisti olduğunu da belirtebiliriz. Konaklamalı olan bu turda gündüz kayak, kış sporları, kızak, snowboard gibi kış sporları ile keyifli anlar yaşarken geceleri de otelinizin havuzunda yorgunluğunuzu üzerinizden atabilir, birbirinden lezzetli yiyeceklerin tadına bakabilir ve odanızdan lapa lapa yağan karın eşliğinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.