Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Kayak Turları

Kayak Turları

DETAYLI TUR ARA
FİLTRELE
TUR SÜRESİ
HAREKET YERİ
TUR STİLİ
TUR BÖLGESİ
Otobüslü Bansko Kayak Turu
Yurt Dışı Tur
Kayak Turları
Süre: 4 Gece / 5 Gün
Ulaşım: Otobüs
Günübirlik Kartepe Turu
Yurt İçi Tur
Kayak Turları
Süre: Günübirlik
Ulaşım: Otobüs
Safranbolu Ilgaz Kayak ve Termal Turu
Yurt İçi Tur
Kayak Turları
Süre: 2 Gece / 3 Gün
Ulaşım: Otobüs
1
Kayak Turları Yazıları
Türkiye Kayak Turları

Türkiye Kayak Turları

Türkiye Kayak Sporu açısından oldukça elverişli bir coğrafyaya sahiptir. 1936 yılında Dağcılık ve Kış Sporları Federasyonu ile başlayan Kayak Sporunun profesyonelleşmesi süreci, 1968 yılında Kayak Federasyonunun kurulması ile devam etmiş ve günümüze kadar kendini geliştirerek bugünlere gelmiştir. Ülkemizde ilk kez Erzurum'da başlayan Kayak Sporu, daha sonra Uludağ'da devam etmiş ve bugün yurdun pek çok yerinde Kayak Sporunun gelişmesine öncülük etmiştir. Kars Sarıkamış'tan Bolu Kartalkaya'ya, Ilgaz'dan Davraz'a, Uludağ'dan Erciyes'e çok farklı noktalarda kaliteli pistler ve otellerle Kayak Turlarının da gelişimi sağlanmıştır.
Günümüze gelindiğinde Kayak Turları'nın en yoğun talep aldığı yerler başta Uludağ Kayak Merkezi olmak üzere, Kartalkaya Kayak Merkezi, Erciyes Kayak Merkezi ve Kartepe Kayak Merkezi yüksek talep oranları ile on binlerce yeni ve profesyonel Kayak Sporcusu tarafından ziyaret edilmektedir. Palandöken Kayak Merkezi, Sarıkamış Kayak Merkezi, Ilgaz ve Davraz Kayak Merkezimiz'de çevre illerden yoğun talep almakta ve hatta İstanbul Ankara kalkışlı Kayak Turları içinde de önemli bir potansiyele ulaşmaktadır.
TatilEksper olarak her Kayak Mevsiminde, tüm Kayak Merkezlerine tur düzenlemeye çalışıyoruz, ulaşımın elverdiği imkanlar doğrultusunda en ekonomik Kayak Turlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Kartalkaya Otelleri ve Uludağ Otelleri özellikle sömestr dönemlerinde kayakçıların tercihleri arasındadır. Ayrıca  her sezon periyodik olarak Kartalkaya ve Uludağ Turlar da düzenlenmektedir. Diğer bölgelerimiz için bir talebiniz olması durumunda Çağrı Merkezimizi aramanızı tavsiye ederiz.
Ayrıca Bulgaristan 'ın en büyük kayak merkezinde bulunan Bansko 'ya tam da kış festivali zamanı Bansko Turları 'mız ile gidebilrsiniz.