Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Bansko Kayak Turu

Tur : Yurtdışı Tur
ARKADAŞ BUL
 • GENEL BİLGİLER
 • TUR PROGRAMI
 • FİYAT İÇERİĞİ
 • FİYATLAR
 • YORUMLAR
GENEL BİLGİLER

Bansko Kayak Turu Gezi Notları

  Bansko Turumuzda doğanın güzelliği ve kayak keyfi bir arada
  Kolay, orta ve zor derecelerde toplamda 72 km uzunluğa sahip pistlerde her seviyeye uygun kayak keyfi mümkün
  2600 metreden başlayan Tomba pisti olarak anılan pistler bu turda sizleri bekliyor
  Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini bu turda keşfetmek mümkün


Başlangıç

İstanbul
Hedefler

+ 5
Bitiş

İstanbul
10 - 60 Yaş için
UYGUN
4.1 / 5.0
ÇOK Yİ
Toplam 141 Yorum
TUR PROGRAMI

Bansko Kayak Turu Tur Programı

1. Gün   

İstanbul – Bansko

İstanbul – Bansko

Turumuz akşam saat 22:00'de Kadıköy Evlendirme Dairesi önü, 22:30'da Mecdiyeköy Meydan (Bambi Cafe Önü) ve 23:00'de İncirli Ömür Plaza önü, 23:30’da Beylikdüzü Marmara Park AVM önünde buluşarak başlıyor ve otoban üzerinden Kapıkule sınır kapısına devam ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ve Pasaport-Gümrük işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçiyor, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saat boyunca yolculuğumuz devam ediyor.

2. Gün   

Bansko

Bansko

Sabah saatlerinde Bansko’ya varış ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplam, 85 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Termal Açık Hava Havuzu Turuna katılabilirler. (30.-€) Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.

*Not: Uluslararası kurallar gereği odalara yerleşme saat 14:00’den sonra olmaktadır. Rehberimiz odalara giriş saati ile ilgili sizlere detaylı bilgi veriyor olacak.

3. Gün   

Bansko

Bansko

Sabah kahvaltı ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 85 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan günü birlik Sofya Turuna katılabilirler. (50.-€) Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve sonrası Bansko’ya dönüş. Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler 

4. Gün   

Bansko

Bansko

Sabah kahvaltı ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 85 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Termal Açık Hava Havuzu Turuna katılabilirler. (30.-€) Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.

5. Gün   

Bansko

Bansko

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ardından, rehberimizin bildireceği saatte İstanbul’a hareket. Velingrad ve Pazarcık üzerinden yaklaşık 4 Saatlik yolculukla Sınır kapısına devam ediyoruz. Pasaport-Gümrük işlemlerinin ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk ile İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER
  Lüks araçlarla ulaşım
  Seçilen Otellerde 3 Gece konaklama
  Türkçe rehberlik ve danışmanlık hizmeti
  Kayak Kiralama, Lokanta vb noktalarda geçerli indirim imkânı
  Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  ****Vize hizmet bedeli 140 EUR olup, konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.
  Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  Opsiyonel turlar ve yemeklerde alınacak içecekler
  Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
  Şoför ve rehber bahşişleri (5.-€ Kişi Başı)
  Seyahat Koruma Paketi
  Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları;
  1.Kademe Kişi başı Tur bedeli :  0 — 1.500 EUR `ya kadar olan tur bedellerinde --- satış fiyatı : 15 EUR  / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.


NOTLAR

Ekstra Bilgiler
Termal Açık Hava Havuzu Turu 30,00 €
Sofya Turu 50,00 €
Termal Açık Hava Havuzu Turu 30,00 €

Çocuk kategorisi 2-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 22.09.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Katılım Koşulları
Tur Katılım Koşullarıdır. Mutlaka Okuyunuz.
1. Tatil Eksper; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
2. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan ve satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tatil Eksper sorumlu tutulamaz. Tatil Eksper, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
4. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5. Tura katılım için Tatil Eksper tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Tatil Eksper sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
7. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİL EKSPER sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
8. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatil Eksper sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatil Eksper sorumlu tutulamaz.
9. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatil Eksper sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
10. Tatil Eksper, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
11. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
12. Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tatil Eksper misafirleri Tatil Eksper sorumluluğundadır.
13. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
14. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
15. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Diğer Tur Bilgileri
Oteller:
3* Lina Hotel vb. ODA KAHVALTI Bansko Merkez’de Gondol’a 1,7 Km uzaklıkta, çarşı merkezine 500mt sıcak, temiz ve şirin aile oteli. Gondol’a ücretsiz servis. İstenmesi durumunda 3 Gece Akşam yemeği paketi ekstra olarak (40.-€) girişte satın alınabilir.
3* Elitsa Hotel vb. ODA KAHVALTI Bansko Merkez’de Gondol’a 1,3 Km uzaklıkta, çarşı merkezinde sıcak, temiz ve şirin aile oteli. Gondol’a ücretsiz servis. İstenmesi durumunda 3 Gece Akşam yemeği paketi ekstra olarak (45.-€) girişte satın alınabilir.
4* Royal Park SPA Hotel vb. ODA KAHVALTI Bansko’nun güneyinde oteller bölgesinde, Gondol’a 1,4 Km uzaklıkta, SPA hizmetlerinin sunulduğu sıcak ve temiz bu modern otelde akşam yeme içme imkanı bulunmaktadır.
Gondol’a ücretsiz servis.
5* Regnum Bansko Hotel vb. ODA KAHVALTI Bansko’nun kuzeyinde oteller bölgesinde, Gondol’a 1 Km uzaklıkta, SPA hizmetlerinin sunulduğu sıcak ve temiz bu modern otelde akşam yeme içme imkanı bulunmaktadır. Gondol’a ücretsiz servis
Oteller ayni kategori ve ayni hizmet özellikleri taşıyan başka bir otelle değişebilir. Hava ve yol koşullarına göre hareket saatlerinde değişiklik yapma hakkımız saklıdır!
Bu tur için; geçerli bir Bulgar vizesi veya çok girişli bir Schengen Vizesi gerekmektedir.

Ulaşımlarımız; tura katılım sayısına göre
VIP Volkswagen Crafter / Mercedes Sprinter Minibüs, Isuzu Nova
Turkuaz / Iveco Eurobus Midibüs
Mercedes Tourismo – Travego / Temsa araçlardan biriyle gerçekleştirilmektedir.

Covid-19 Pandemi önlemleri doğrultusunda bu tura katılım için; İki Doz Aşı yapıldığına dair “Aşı Kartı” (2.Doz aşı üzerinden en az 14 Gün en fazla 180 Gün kabul edilmektedir) veya seyahat tarihinden önceki 48 Saat içinde yapılmış “Negatif” PCR test sonucu ibraz edilmesi gerekmektedir. Seyahat tarihine kadar ilgili mercilerce alınacak ek tedbirler uygulanabilir. *** Ülke giriş koşulları anlık değişebildiği için seyahat gidiş tarihi itibariyle güncel koşullar sorgulanmalı ve güncel koşullar göre hareket edilmelidir.


FİYATLAR

Bansko Kayak Turu Fiyatları


TUR TARİHİ İNDİRİM KİŞİ BAŞI
TEK KİŞİ
3. KİŞİ 0-2 YAŞ Ç. 2-12 YAŞ Ç. Ekstra
21.01.2022
3* Lina Hotel vb. BB
%20
94.00 EUR
117.50 EUR
159.00 EUR
198.75 EUR
119.00 EUR
148.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
89.00 EUR
111.25 EUR
TALEP ET
21.01.2022
3* Eltisa Hotel vb. BB
%20
114.00 EUR
142.50 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
109.00 EUR
136.25 EUR
TALEP ET
21.01.2022
4* Royal Park Spa Hotel vb. BB
%20
164.00 EUR
205.00 EUR
279.00 EUR
348.75 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
TALEP ET
21.01.2022
5* Regnum Bansko Hotel vb. BB
%20
404.00 EUR
505.00 EUR
689.00 EUR
861.25 EUR
429.00 EUR
536.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
299.00 EUR
373.75 EUR
TALEP ET
24.01.2022
5* Regnum Bansko Hotel vb. BB
%20
404.00 EUR
505.00 EUR
689.00 EUR
861.25 EUR
429.00 EUR
536.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
299.00 EUR
373.75 EUR
TALEP ET
24.01.2022
4* Royal Park Spa Hotel vb. BB
%20
164.00 EUR
205.00 EUR
279.00 EUR
348.75 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
TALEP ET
24.01.2022
3* Lina Hotel vb. BB
%20
94.00 EUR
117.50 EUR
159.00 EUR
198.75 EUR
119.00 EUR
148.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
89.00 EUR
111.25 EUR
TALEP ET
24.01.2022
3* Eltisa Hotel vb. BB
%20
114.00 EUR
142.50 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
109.00 EUR
136.25 EUR
TALEP ET
27.01.2022
5* Regnum Bansko Hotel vb. BB
%20
404.00 EUR
505.00 EUR
689.00 EUR
861.25 EUR
429.00 EUR
536.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
299.00 EUR
373.75 EUR
TALEP ET
27.01.2022
3* Lina Hotel vb. BB
%20
94.00 EUR
117.50 EUR
159.00 EUR
198.75 EUR
119.00 EUR
148.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
89.00 EUR
111.25 EUR
TALEP ET
27.01.2022
3* Eltisa Hotel vb. BB
%20
114.00 EUR
142.50 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
109.00 EUR
136.25 EUR
TALEP ET
30.01.2022
4* Royal Park Spa Hotel vb. BB
%20
164.00 EUR
205.00 EUR
279.00 EUR
348.75 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
TALEP ET
30.01.2022
5* Regnum Bansko Hotel vb. BB
%20
404.00 EUR
505.00 EUR
689.00 EUR
861.25 EUR
429.00 EUR
536.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
299.00 EUR
373.75 EUR
TALEP ET
30.01.2022
3* Lina Hotel vb. BB
%20
94.00 EUR
117.50 EUR
159.00 EUR
198.75 EUR
119.00 EUR
148.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
89.00 EUR
111.25 EUR
TALEP ET
30.01.2022
3* Eltisa Hotel vb. BB
%20
114.00 EUR
142.50 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
109.00 EUR
136.25 EUR
TALEP ET
02.02.2022
3* Eltisa Hotel vb. BB
%20
114.00 EUR
142.50 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
109.00 EUR
136.25 EUR
TALEP ET
02.02.2022
3* Lina Hotel vb. BB
%20
94.00 EUR
117.50 EUR
159.00 EUR
198.75 EUR
119.00 EUR
148.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
89.00 EUR
111.25 EUR
TALEP ET
02.02.2022
5* Regnum Bansko Hotel vb. BB
%20
404.00 EUR
505.00 EUR
689.00 EUR
861.25 EUR
429.00 EUR
536.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
299.00 EUR
373.75 EUR
TALEP ET
02.02.2022
4* Royal Park Spa Hotel vb. BB
%20
164.00 EUR
205.00 EUR
279.00 EUR
348.75 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
TALEP ET
05.02.2022
3* Lina Hotel vb. BB
%20
94.00 EUR
117.50 EUR
159.00 EUR
198.75 EUR
119.00 EUR
148.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
89.00 EUR
111.25 EUR
TALEP ET
05.02.2022
4* Royal Park Spa Hotel vb. BB
%20
164.00 EUR
205.00 EUR
279.00 EUR
348.75 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
TALEP ET
05.02.2022
5* Regnum Bansko Hotel vb. BB
%20
404.00 EUR
505.00 EUR
689.00 EUR
861.25 EUR
429.00 EUR
536.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
299.00 EUR
373.75 EUR
TALEP ET
05.02.2022
3* Eltisa Hotel vb. BB
%20
114.00 EUR
142.50 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
109.00 EUR
136.25 EUR
TALEP ET
08.02.2022
4* Royal Park Spa Hotel vb. BB
%20
164.00 EUR
205.00 EUR
279.00 EUR
348.75 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
TALEP ET
08.02.2022
3* Lina Hotel vb. BB
%20
94.00 EUR
117.50 EUR
159.00 EUR
198.75 EUR
119.00 EUR
148.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
89.00 EUR
111.25 EUR
TALEP ET
08.02.2022
5* Regnum Bansko Hotel vb. BB
%20
404.00 EUR
505.00 EUR
689.00 EUR
861.25 EUR
429.00 EUR
536.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
299.00 EUR
373.75 EUR
TALEP ET
08.02.2022
3* Eltisa Hotel vb. BB
%20
114.00 EUR
142.50 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
109.00 EUR
136.25 EUR
TALEP ET
11.02.2022
4* Royal Park Spa Hotel vb. BB
%20
164.00 EUR
205.00 EUR
279.00 EUR
348.75 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
TALEP ET
11.02.2022
3* Eltisa Hotel vb. BB
%20
114.00 EUR
142.50 EUR
189.00 EUR
236.25 EUR
139.00 EUR
173.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
109.00 EUR
136.25 EUR
TALEP ET
11.02.2022
3* Lina Hotel vb. BB
%20
94.00 EUR
117.50 EUR
159.00 EUR
198.75 EUR
119.00 EUR
148.75 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
89.00 EUR
111.25 EUR
TALEP ET
11.02.2022
5* Regnum Bansko Hotel vb. BB
%20
404.00 EUR
505.00 EUR
689.00 EUR
861.25 EUR
429.00 EUR
536.25 EUR
50.00 EUR
62.50 EUR
299.00 EUR
373.75 EUR
TALEP ET

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın