Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Bireysel Amsterdam Turu

Tur : Yurtdışı Tur CAT-84
Eski Bir Turumuzu İncelemektesiniz. Bu Program Pasiftir.
  • GENEL BİLGİLER
  • TUR PROGRAMI
  • FİYAT İÇERİĞİ
  • FİYATLAR
  • YORUMLAR
  • GRUP TALEBİ
GENEL BİLGİLER

Bireysel Amsterdam Turu Gezi Notları

Kanallar şehri Amsterdam
Bisikletiniz olmazsa olmazınız olacak
Dam Meydanı'ndan şehrin kalp atışlarını hissedeceksiniz
Lalelerin görsel şöleni sizi büyüleyecek
Gece hayatının renkli adresi Kırmızı Fener Sokağı
Leidseplein;dev satranç molası için eşsiz bir yer
Rembrandtplein meydanı neon lambalı kafeler diyarı
TUR PROGRAMI

Bireysel Amsterdam Turu Tur Programı

1. Gün    İstanbul - Amsterdam
İstanbul - Amsterdam

Amsterdam, uçuş süresi oldukça kısa olan bir destinasyon. Bu nedenle, Amsterdam turuilk gününde, şehri keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz. (Türkçe rehber eşliğindeki panoramik şehir turunuz, geliş saatinize göre aynı gün veya ertesi gün 2 ile 4 saat arası gerçekleştirilir.) Kulüpleri, barları ve gece hayatıyla da meşhur olan bu şehir, size –emin olun- çok fazla şey sunuyor. İlk gününüzde Rijksmuseum Müzesi ile Van Gogh Müzesi’ni ziyaret etmenizi, akşamı ise meşhur Amsterdam kafelerinden birinde tamamlamanızı öneririz. Rijksmuseum, her yıl bir milyon kişiden fazla kişinin ziyaret ettiği bir müze. Van Gogh Müzesi ise, bu ünlü sanatçının 200’den fazla çalışmasını barındırıyor.

2. Gün    Amsterdam
Amsterdam

Hollanda “Laleler Ülkesi” olarak tanınıyor, Amsterdam da bunun en güzel örneklerini görebileceğiniz bir şehir. Amsterdam turu ikinci gününde, size meşhur Çiçek Pazarı’nı ziyaret etmenizi öneririz. Lalelerden orkidelere, en güzel ve en egzotik çiçeklere bu Pazar içerisinde rastlanabiliyor. Pazara uğramışken, Reypenaer Tadım İstasyonları’na uğramayı da unutmayın – bu istasyonlarda, Avrupa’da üretilen her çeşit peynir şarap eşliğinde denenebiliyor. Gününüzü Amsterdam kanallarında bir tekne turuna çıkarak tamamlayabilirsiniz.

3. Gün    Amsterdam
Amsterdam

Amsterdam denilince Vondelpark’tan bahsetmemek olmaz. Amsterdam turu üçüncü gününüze, bu parkta başlamanızı öneriyoruz. Vondelpark, Amsterdam’daki en büyük yeşil alanı oluşturuyor ve 1587 yılında, meşhur şair Joost van den Vondel tarafından tasarlanıyor. Kültürel bir buluşma noktası da olan park, sokak sanatçılarından müzisyenlere kadar pek çok atraksiyon içeriyor. Amsterdam’da bir bisiklet turu atmak çok iyi bir fikir olabilir – şehir merkezindeki herkes, onları kullanıyor. Sizi, şehri keşfetmeye davet ediyoruz. Hedefimiz Anne Frank’in Evi. Tüm dünyada tanınan bir eser olan “Anne Frank’ın Günlüğü”, bu evde yazılıyor. Nitekim orijinal günlük de, yine aynı adreste sergileniyor. Heineken Experience, Madame Tussauds Müzesi ve Amsterdam Dungeon, uğrayabileceğiniz diğer popüler etkinliklerden bazıları. Eski usul bir Amsterdam kafesi arıyorsanız, akşam yemeğini Amsterdam Brown Café’de yemenizi öneririz.

4. Gün    Amsterdam - İstanbul
Amsterdam - İstanbul

Bu güzel şehirden ayrılma günü. Gezdikleriniz, gördükleriniz ve deneyimlediğiniz birçok anı ile evinize dönme vakti. Sabah otelinizde yapacağınız güzel bir kahvaltı sonrasında otel çıkış işlemlerinizi tamamlayıp eğer uçak saatiniz yakınsa transfer hizmetimiz ile direkt havalimanına geçebilirsiniz. Uçak kalkış saatiniz için daha zaman varsa oteliniz çevresinde yürüme mesafesinde turlar ve bir lezzetli öğle yemeği Amsterdam turunuz için güzel bir final olacaktır.

FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER
Oda Kahvaltı KonaklamaUçuşlarHavalimanı VergiHavalimanı > Otel > Havalimanı TransferleriMesleki Sorumluluk SigortasıTürkçe Rehberlik HizmetleriTürkçe Asistan Eşliğinde Panoramik Şehir TuruKDV dahildir.
DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Vize ücreti, servis bedeliSeyahat Sağlık SigortasıHer türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),Müze ve ören yerleri girişleri
NOTLAR

• Turumuz bireysel esnek paket bir tur olduğu için verilen fiyatlar ve tur programı bilgi amaçlıdır. Tercih edeceğiniz tarih + uçak + otel detaylarına göre fiyatlandırma değişiklik göstermektedir.

Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.

• Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.

• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

• Ebeveynlerden herhangi birinin katılmadığı seyahatlerde 18 yaş altı çocuklar için muvafakatname alımı zorunludur.

• Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, cıkış saatleri 12:00 dır.

• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde bagaj ağırlığı 20 Kg dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa, bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 10 kg ila 15 Kg’a kadar düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlıklarında müşteriden tahsil edilecek ekstra ücret kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup Tatil Eksper sorumluluğunda değildir.

• Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri müşteriden tahsil edilmekte olup Tatil Eksper sorumluluğunda değildir.

• Tatil Eksper vize alımlarında konsolosluk ve müşterilerimiz arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Tatil Eksper sorumluluğunda değildir.

• Belirtilen tüm vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında belirtilmiştir. Başka ülke pasaportuna sahip müşterilerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklarından kontrol edebilirler.

• Yurtdışı gezilerinde depar tarihi itibari ile en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

• Yeşil pasaport sahiplerinin Shengen ülkeleri dışında kalan destinasyonlar da , gideceği ülkeden vize almaları zorunludur.

• Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir. 6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden müşterilerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

• Pasaportlarında vizesi bulunan ya da yeni vize almış olan tüm müşterilerimizin seyahat başlangıcından önce mutlaka vize başlangıç tarihlerini kontrol etmeleri önerilir.

• Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını GSM operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.

• Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve içeriği diğer std tur paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda müşteri tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.

• Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Uçuş saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Tatil Eksper, Havayolları ile müşterilerımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, saat yada gün değişikliği, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Tatil Eksper sorumlu tutulamaz.

• Bazı havayollarında catering hizmetleri ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

• Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Tatil Eksper sorumlu değildir.

• Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax) tur fiyatlarına dahil değildir, ülkenin belirlemiş olduğu kurallar gereği direkt otele ödenmektedir.

• Kafile ile hareket eden turlarda ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir


FİYATLAR

Bireysel Amsterdam Turu Fiyatları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın

GRUP TALEP FORMU

GRUP TALEBİ
Talep Eden
Kişi Sayısı
Ulaşım Tipi
Ad Soyad
Telefon
E-Posta
Not