Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Ege - Akdeniz Turu

Tur : Yurtiçi Tur COT-368
Eski Bir Turumuzu İncelemektesiniz. Bu Program Pasiftir.
 • GENEL BİLGİLER
 • TUR PROGRAMI
 • FİYAT İÇERİĞİ
 • FİYATLAR
 • YORUMLAR
 • GRUP TALEBİ
GENEL BİLGİLER

Ege - Akdeniz Turu Gezi Notları

Bodrum Tekne Turu'nda Bodrum koylarının tadını çıkarın
Gökova Tekne Turu'nda doğanın güzellikleri fotoğraflarınızı süslesin.
Azmak'ın serin sularını sandal turu ile keşfedin
İz tuzu plajında Caretta Carettalarla karşılaşın
Eşsiz Ölüdeniz sularında denize yüzmeye doyun
12 Adalar Tekne Turunda mavinin her tonunu keşfedin
Jeep Safari Turu ile heyecanlı anlar yaşayın
Düden Şelalesinde doğanın sanatını görün
Köprülü Kanyon’da Rafting Sporu ile tanışın

Başlangıç

İstanbul
Hedefler

+ 8
Bitiş

İstanbul
4 - 80 Yaş için
UYGUN
Toplam 0 Yorum
TUR PROGRAMI

Ege - Akdeniz Turu Tur Programı

1. Gün   

İstanbul - Bodrum

İstanbul - Bodrum

* 21:00 Dünya Ticaret Merkezi Ucs Otoparkı A Blok Arkası
* 22:00 Trump Tower Otoparkı ( P1 Katı )
* 23:00 Kozyatağı Faruk Güllüoğlu Pastanesi Otoparkı
* 23:15 Kartal Yemek Center
* 23:30 Çayırova Mc Donalds

 

Değerli Konuklarımız; yukarıda belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile buluşuyor ve birlikte Bodrum’a gece yolculuğu yapıyoruz.

 

Not:Turumuz Bodrum Tekne turu ile başlayacağı için kıyafet değişikliği için Teknede bulunan soyunma kabinleri kullanılacaktır. Havlu, Terlik, Deniz kıyafetleri ve Güneş yağının içinde bulunacağı bir el bagajı hazırlayıp yanınıza almanızı tavsiye ederiz.

2. Gün   

Bodrum Tekne Turu

Bodrum Tekne Turu

Değerli Konuklarımız, İzmir – Selçuk - Bafa üzerinden Ege Deniz’ine dökülen, Büyük Menderes Nehri’nin taşıdığı alüvyonlar ile oluşan Bafa Gölünü panoramik olarak görüyor Bodrum’a ulaşıyoruz. Sabah kahvaltısı için serbest zaman veriyoruz. Bodrum Tekne turuna çıkacağımız teknemizin kalkış saati geldiğinde limanda buluşuyor Bodrum Tekne Turumuza başlıyoruz. Ege’nin masmavi koylarında ve plajlarında vereceğimiz yüzme molaları ile Tüm gün denizin tadını çıkarıyoruz.  Yaklaşık olarak 17.00 – 17.30 arasın da yat limanına dönüyor. Tur aracımızla buluşuyor ve konaklama otelimize geçiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Bodrum Tekne Turu: Bağla Koyu, Deve Plajı, Akvaryum Koyu (belirtilen koylar örnek olup, sıralaması ve isimleri hava ve deniz şartlarına bağlı olarak tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir)

 

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 Mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 

Kahvaltı: Yol üzeri dinlenme tesisinde verilen molada alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.

Bodrum Teknede öğle yemeği: (Tavuk yada balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir. - ………….. TL)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: Milas veya Muğla Otelleri (Milashan Otel & Eldehan Otel & Muğla Otel – MuğlaTuna Otel Vb.)

3. Gün   

Akyaka – Gökova Tekne Turu – Azmak Çayı Sandal Turu – Marmaris

Akyaka – Gökova Tekne Turu – Azmak Çayı Sandal Turu – Marmaris

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Gökova’yı Muğla’ya bağlayan Sakar Geçidinin doyumsuz manzarası eşliğinde, güzel bir mimari yapıya sahip evleri ile ünlü Akyaka Beldesine geliyor Gökova tekne turumuza başlıyoruz. Gökova’nın masmavi denizi ve koylarında demir atıyor tüm gün yüzme molaları veriyoruz. Akşamüzeri tekne turumuzu sonlandırıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Azmak Çayı Sandal Turumuza başlıyoruz. Kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayı’nı görmek için Nehir’e dümen kırıyoruz. Azmak çayında gerçekleştirdiğimiz tekne turumuzun ardından üzerimize sinen deniz kokusuyla Akyaka’dan ayrılıyor otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde Akşam yemeği sonrasında Arzu eden konuklarımız ekstra Marmaris turuna katılabilirler.

 

Gökova Tekne Turu: Sedir Adası, İncekum, Gelibolu Adası, Lacivert Koyu, (belirtilen koylar örnek olup, sıralaması ve isimleri hava ve deniz şartlarına bağlı olarak tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir)

 

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Ekstra Azmak Çayı Tekne turu Kişi Başı: ………….TL

15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında teknelerdir.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Gökova Teknede Öğle Yemeği: (Tavuk yada balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir. – …………. TL)

Konaklama Oteli: (Milashan Otel & Eldehan Otel & Muğla Otel – Muğla Tuna Otel Vb.)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

4. Gün   

Dalyan Tekne Turu – Köyceğiz – İztuzu Plajı – Ölüdeniz

Dalyan Tekne Turu – Köyceğiz – İztuzu Plajı – Ölüdeniz

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Marmaris’ten ayrılıyor Dalyan’a hareket ediyoruz. Köyceğiz Gölü’nü geçiyor ve Dalyan’a ulaşıyoruz. Dalyan’da teknelerimize biniyor, Köyceğiz’i denize bağlayan su kanalı üzerinde, sazlıklar arasında yolculuğumuza başlıyoruz. Kanal yolcuğumuz esnasında rehberimizden Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinliyor, Kanal güzergâhımızda Kral Kaya Mezarlarını görüyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Mola sonrası yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz, balık üretme çiftliklerini geçiyor, Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının yumurta bıraktığı İztuzu Plajını görüyoruz. Kanal turumuzu tamamlayıp Dalyan da öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrasında Fethiye ilçesinde bulunan Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belce Kız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belce Kız Koyunu görüp, Ölüdeniz ’de yüzme molası veriyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Tekne Detayları: 25 kişilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Dalyan Restoranda alınacaktır.

Konaklama Oteli: Fethiye Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

5. Gün   

Ekstra 12 Adalar Tekne Turu - Ekstra Jeep Safari

Ekstra 12 Adalar Tekne Turu - Ekstra Jeep Safari

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz, ekstra turlarımıza katılabilirler.

 

1.Ekstra ( 12 Adalar Tekne Turu – ………… TL)

Değerli konuklarımız; Fethiye Yat limanına gidiyor ve bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. 12 Adalar Tekne Turu ile Fethiye’nin masmavi sularına açılıyoruz. Belcekız’ın eşi benzeri olmayan koylarında yüzme molaları vereceğimiz tekne turumuzda; Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu gibi koylarda demir atıp, yüzme molaları veriyoruz. Tekne turumuzun sonunda karaya çıkıp, Telmessos Antik Tiyatrosunu panoramik olarak görüyor ve turumuzu tamamlıyoruz. (belirtilen koylar örnek olup, sıralaması ve isimleri hava ve deniz şartlarına bağlı olarak tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir)

 

 

12 Adalar Tekne Turu: Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu (belirtilen koylar örnek olup, sıralaması ve isimleri hava ve deniz şartlarına bağlı olarak tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir)

 

Tekne Detayları: 160 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

 

2.Ekstra ( Jeep Safari Turu – ……….. TL )

Değerli konuklarımız; otelimize gelen safari araçlarımız ile bölgedeki en zevkli aktiviteler arasında sayılan Jeep safari turumuzda Yaka parka gidiyoruz. Temiz hava, taze gıda, geleneksel lezzetler ve sıcak bir atmosferin hâkim olduğu bölgede öğle yemeğimizi alıyoruz. Yaka Park’ta geçireceğimiz keyifli zaman sonrası son durağımız olan Saklıkent’e geçiyoruz. Saklıkent gezimizin ardından turumuzu tamamlıyoruz.

 

Değerli konuklarımız; ekstra turlarımız ardından konaklama otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeği sonrasında Hisarönü barlar sokağına gidiyoruz. (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Fethiye Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

6. Gün   

Kaş - Kalkan - Kekova - Olimpos

Kaş - Kalkan - Kekova - Olimpos

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında yolculuğumuza Kalkan – Kaş üzerinden Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımları ile devam ediyoruz. Teknelerin müsaitliğine göre Üçağız veya Çayağzı limanından hareket edecek olan teknemiz ile Kekova – Batık kent turumuza başlıyoruz. Sular altın da kalmış batık şehrin kalıntılarını göreceğimiz bu turumuzda Kekova’nın en güzel koylarında yüzme molası vereceğiz. Tekne turumuzu tamamlayıp limana yanaşıyor ve Antik çağda Antalya’nın en önemli 2. Liman kenti olan Olympos’a hareket ediyoruz. Kentin günümüze ulaşmış kalıntılarının çoğu orman içinde ağaç ve çalılarla örtülü olup Helenistik, Roma, Bizans dönemlerine aittir. Tarihi yapıların arasında geçerek Carettaların yumurta bıraktığı muhteşem kumsalı ve pek çok bitkinin yaşadığı sahil kumulları ile ünlü Çıralı’ya ulaşıyor ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu sürede sahilde denize girebilirler. Verilen serbest zamanın sonunda Olympos dan ayrılıyor Finike, Kemer üzerinden Antalya’daki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Kekova Tekne Turu: Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Burç Koyu, Simena Köyü, Soğuk Su Koyu, Adalar Arası

Tekne Detayları: 60 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Kekova Tekne de Öğle yemeği: ( Tavuk Izgara, Makarna, Pilav, Salata )

Konaklama Oteli: 3*** Antalya Otelleri (Antroyal Otel, Latanya Palm Otel, Çevik Palace Otel Vb.)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

7. Gün   

Antalya - İstanbul

Antalya - İstanbul

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Antalya’nın ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi’ne gidiyoruz. Cumhuriyet Meydanında bulunan seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, Düden şelalesine hareket ediyoruz. Şelalede vereceğimiz serbest zamanda çaylarımızı yudumluyoruz. Sonrasında dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz. (Ekstra – ………... TL). Rafting sonrasında, Köprülü Kanyondan ayrılıyor, Afyon – Kütahya – Bursa - İstanbul üzerinden dönüş yolculuğumuzu gerçekleştireceğiz.

 

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Asma yaprağında alabalık, sebzeli tavuk şiş ( seçmeli ), salata açık büfesi, pilav veya makarna ve meyve, Rafting Ücretine Dâhildir.)

Ekstra Rafting Turu / ………. TL Nova Rafting Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil olup, Menü; Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve.

Konaklama Oteli: Bu gece konaklama yoktur.

Değerli Konuklarımız, gece ilerleyen saatlerde sizleri almış olduğumuz kalkış noktasına bırakıyoruz.

Not: Bursa, Yalova ve İstanbul’dan alınan misafirlerimiz katılım sağladığı duraklarda inebilirler. Balıkesir, İzmit ve İzmir’den katılım sağlayan misafirlerimiz Antalya, Bursa veya İstanbul’da bırakılacaklardır.

FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER

  Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım,
  Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
  Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı,
  Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği,
  Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,
  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
  Bodrum Tekne turu, Gökova Tekne turu, Dalyan Tekne turu,
  Kekova Tekne turu

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Tüm Öğle Yemekleri,
  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,
  Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,
  Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,
  Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Müzeler (Müze Kart,)
  Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Olmayan Müzeler,
   

NOTLAR
Genel Şartlar

Müze Kart
 
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Milli Saraylar'a bağlı müze ve örenyerlerini 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar.
Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.
 
Ek Hizmet Detayları
 
Profesyonel rehberlik hizmeti, yardımcı rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programı altında belitilen hizmetler, otopark ücretleri, tekne turu ücretleri turlarımıza göre değişkenlik göstererek tur fiyatımıza dahilir.
 
65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler.
 
Genel Şartlar
 
Tur programının uygulayacısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatil Ekpser Sorumluluğu yoktur.
 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.
 
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.
 
Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez.
 
Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.
 
Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.
 
Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda Tatil Ekpser misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 
En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 24.02.2022
 
Kademeli Fiyat Sistemi
 
Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.
İptal Güvence Paketi
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. 3 gece altı konaklamalı turlarda İptal Güvence Paketi kişi başı 25 TL, 3 gece ve üstü konaklamalı turlarımızda İptal Güvence Paketi Ücreti kişi başı 50 TL’dir.
 
Uçak ve Tren Ulaşımlı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.
 
1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
 
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 
Kokartlı Profesyonel Rehberler
 
Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi vb. konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilen bölgenin Kültürün, özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.
 
Rehber Tavsiyesi
 
Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi, mevsim koşullarını düşünerek giyininiz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.). İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı önerilir, küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı). Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almalısınız. Varsa ilaçlarınız, Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
 
Ulaşım Araçlarımız  
 
Mercedes Travego
46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,
 
Mercedes Tourismo
46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,
 
Man Fortuna
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.
 
Doruk T
39+1+1 Koltuklandırma, ABS ve ASR fren sistemi, ön ve arka disk frenler ve Retarder fren sistemi, Rahat ve geniş kadife kaplı yolcu koltukları, güçlü klima sistemi ve LED aydınlatma sistemi, 10 metrelik kompak uzunluğu,ostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.
                                                                                     
Midibüsler
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
Minibüsler
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
Mercedes Sprinter
12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

FİYATLAR

Ege - Akdeniz Turu Fiyatları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın

GRUP TALEP FORMU

GRUP TALEBİ
Talep Eden
Kişi Sayısı
Ulaşım Tipi
Ad Soyad
Telefon
E-Posta
Not