Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Thy İle Büyük Balkan Turu

Tur : Yurtdışı Tur COT-392
ARKADAŞ BUL
 • GENEL BİLGİLER
 • TUR PROGRAMI
 • FİYAT İÇERİĞİ
 • FİYATLAR
 • YORUMLAR
 • GRUP TALEBİ
GENEL BİLGİLER

Thy İle Büyük Balkan Turu Gezi Notları

Belgrad'a Aşık olacaksınız, Otele dönmemek olası!
Tarih dolu Kalemegdan'ı görün, Tuna ve Sava'yı izleyin
Tarih ve Doğa ile harmanlanmış bir rüya; Karadağ
Başçarşı'dan Trebevic Dağı'na Saraybosna'yı unutamayacaksınız

Başlangıç

İstanbul
Hedefler

+ 8
Bitiş

İstanbul
10 - 60 Yaş için
UYGUN
Toplam 0 Yorum
TUR PROGRAMI

Thy İle Büyük Balkan Turu Tur Programı

1. Gün   

Istanbul – Üsküp

Istanbul – Üsküp

Istanbul Havalimani Dis hatlar Gidis Terminalinde saat 05:30’da bulusma. Bilet, bagaj ve pasaport islemlerini takiben Türk Havayollari’na ait TK1003 sefer sayili uçakla saat 08:25’te Üsküp`e hareket. Yaklasik 1 saatlik yolculugun ardindan yerel saat ile 07:55’de Üsküp`e varis. Pasaport, bagaj ve gümrük islemlerinin ardindan özel otobüslerimizle birlikte panoramik Üsküp turumuza basliyoruz. Turumuz esnasinda, tarih boyunca sehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemis, tas sokaklari ve tarihi binalari ile Türk çarsisi, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.’ dan kalma Tas Köprü, Türk ve Yahudi mahalleleri, Davut Pasa Külliyesi, Mustafa Pasa Camii, Sultan Murat Camii, Isa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kursunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydani, eski ve yeni tren istasyonlari, hükümet binasi, meclis, 17. yy.’ dan kalma St. Spas Kilisesi, Üsküp’ün panoramik manzarasini görüp resimleyebileceginiz, Rahibe Teresa Aniti, Rahibe Teresa’nin Evi görülecek yerler arasindadir. Turumuzun bitimi ile otelimize yerlesme. Aksam yemegi ve geceleme otelimizde.

2. Gün   

Üsküp – Kosova (Pristine – Prizren) – Üsküp

Üsküp – Kosova (Pristine – Prizren) – Üsküp

Otelimizde alacagimiz kahvalti sonrasi nüfusunun büyük çogunlugu Müslüman Arnavutlardan olusan, dünyanin en genç devletlerinden Kosova’nin baskenti Pristine’ye sehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Çok yakin bir zaman önce bir insanlik draminin yasandigi eski Osmanli topraklarinda, duygu yüklü bir gün geçirecegiz. Görecegimiz yerler arasinda, Çarsi, 15. yy.’da Sultan Beyazit tarafindan yaptirilmis Çarsi Camii, 19.yy.’da halka namaz saatlerini hatirlatabilmek üzere yapilmis saat kulesi, 1461 yilinda II. Fatih Sultan Mehmed tarafindan yaptirilmis Sultan Murad Camii, 19. yy.’dan kalma hamam, 16.yy.’da insasina baslanip 19.yy.’da tamamlanabilmis Yasar Pasa Camii, Kosova Bilim ve Sanat Akademisi olarak kullanilan 19. yy.’dan kalma Osmanli konagi ve Murad Hüdavendigar Türbesi var. Pristine’deki turumuzun ardindan otobüs yolculugu ile Prizren’e gidecegiz.. Balkanlarin belki de en sirin sehirlerinden biri olan Prizren turumuza baslamadan ögle yemegi için serbest zaman verecegiz. Prizren’de yapacagimiz tur esnasinda 17. yy.’dan kalma Türk Hamami, 1615’de yapilmis Sinan Pasa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi, Christ Saviour Kilisesi görülecek yerler arasindadir. Turun bitimi ile birlikte Üsküp’e variyoruz. Geceleme ve aksam yemegi otelimizde.

3. Gün   

Üsküp – Kalkandelen – Manastir – Resne - Ohrid

Üsküp – Kalkandelen – Manastir – Resne - Ohrid

Sabah otelimizde alinacak kahvalti sonrasinda otelimizden ayriliyoruz. Ardindan ilk olarak, Makedonlarin Tetova olarak adlandirdigi, bizim tarihimizde Kalkandelen olarak bildigimiz sehre gidecegiz. Burada dünyaca ünlü Alaca Camii ve külliyesinde bulunan medrese görülecek yerler arasindadir. Ardindan Demir hisar üzerinden Manastir(Bitola) kentine variyoruz ve gezimiz sirasinda; Türk Çarsisini, Bedesten’ i, Ishak Camiini, Yeni Camii’ yi, Haydar Kadi Camii ve gezinin en duygusal anlarini yasayacaginiz Atatürk’ün mezun oldugu Askeri Idadi’ yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz ardindan Ohrid` e hareket. Ardindan Resne’ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan ve Ittihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasindan biri ve Türk Yunan savasindaki faydalari nedeni ile üne kavusan Resne’ li Niyazi’nin Sarayini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Balkanlarin en büyüklerinden biri olan Ohrid Gölünden ismini alan Ohrid kentine variyoruz. Ardindan Otele varisimizla birlikte odalara yerlesme. Geceleme ve aksam yemegi otelimizde. (Aksam yemegi, yöresel müzik ve danslar esliginde düzenlenecek Balkan Gecesi konseptinde linacaktir./Bölgenin ve otellerin yogunluguna göre, Balkan Gecesi farkli bir restaurantta/otelde düzenlenebilir.)

4. Gün   

Ohrid – Tiran – Iskodra

Ohrid – Tiran – Iskodra

Sabah otelimizde alinacak kahvalti sonrasinda otelimizden ayriliyoruz. Özel otobüslerimizle hareket ederek gümrük islemlerimizi yaptirip Arnavutluk’un baskenti Tiran’a variyoruz. Panoramik Tiran sehir turumuzda, Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, Iskender Bey Heykeli ve Meydani, Janna Nehri görülecek yerler arasindadir. Sehir turu bitimiyle kisa bir yolculugun ardindan Iskodra`daki otelimize transfer. Otele varisimizla birlikte odalara yerlesme. Geceleme ve aksam yemegi otelimizde. (Bölge yogunluguna göre Iskodra konaklamasi komsu sehirler ile degistirilebilir.)


5. Gün   

Iskodra - Budva - St.Stefan – Kotor – Trebinje

Iskodra - Budva - St.Stefan – Kotor – Trebinje

Sabah otelimizde alinacak kahvalti sonrasinda otelimizden ayriliyoruz. Gümrük islemlerimizi yaptirip sonrasinda dünyanin en genç devletlerinden Karadag’a geçiyoruz ilk duragimiz, önemli tarih ve doga cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Budva` ya varis. Budva` da zamaninda balikçilarin yerlesim alani olan bir adanin kamulastirilmasi ve sonrasinda Singapur’ lu bir multimilyardere satilmasi ile günümüzde restorasyon çalismalari ile turizme kazandirilma asamasinda olan muhtesem St Stefan’i panoramik olarak tepeden görebileceginiz bir mola sonrasinda duragimiz muhtesem sahilleri, çok renkli gece hayati ile Balkanlar’in en ünlü tatil merkezlerinden Budva. Burada yapacagimiz yürüyüs turunda Stari Grad (eski sehir merkezi) ve kaleyi gezecegiz. Ardindan Karadag’da son duragimiz önemli tarih ve doga cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor. Burada Stari Grad’da (Eski Sehir-Kale) yürüyerek yapacagimiz turda bu sirin beldeyi taniyacaksiniz. Ardindan aksam saatlerinde Trebinje`deki otelimize transfer. Geceleme ve aksam yemegi otelimizde. . (Bölge yogunluguna göre Trebinje konaklamasi komsu sehirler ile degistirilebilir.)

6. Gün   

Trebinje – Poçitel – Mostar – Konjic – Saraybosna

Trebinje – Poçitel – Mostar – Konjic – Saraybosna

Sabah otelimizde alinacak kahvalti sonrasinda Mostar`a dogru hareket ediyoruz. Yolculuk esnasinda tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel’i ziyaret ederek 16.yy.da Osmanli tarafindan yapilan binalari görüyoruz ve yola devam ediyoruz. Mostar’a varis ardindan yürüyerek yapacagimiz turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafindan 1557 yilinda insa edilen köprü Osmanli mimarisinin bir saheseridir. Köprü 1992 yilinda cereyan eden savasta Hirvat topçusu tarafindan yikildi, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkilariyla 2004 yilinda yeniden hizmete açilmistir. Ardindan Koska Mehmet Pasa Camii'ni görüyoruz. Saraybosna’ya devam eden yolculugumuz esnasinda görecegimiz bir diger yer: Konjic sehrinde Osmanli’dan günümüze kadar gelmis restorasyonu Türkiye tarafindan yapilan meshur Konjic köprüsünü görme ve Neretva nehri kenarinda kahve keyfi için mola veriyoruz. Ayrica burada ahsap el islemesi atölyelerinden alisveris yapabilirsiniz Sonrasinda Saraybosna`ya transfer Saraybosna`daki otelimize transfer ve odalara yerlesme. Geceleme ve aksam yemegi otelimizde

7. Gün   

Saraybosna - Belgrad

Saraybosna - Belgrad

Sabah otelimizde alinacak kahvalti sonrasi otelimizden ayriliyoruz ve Saraybosna için panoramik turumuza basliyoruz. Avrupa’nin en müstesna çarsisi Basçarsi’ da gezintimizi yapiyoruz. Osmanli döneminden beri faaliyete devam eden Kursunlu Medresesi’ni geziyoruz. Ardindan Kanuni Sultan Süleyman’in akrabasi Hüsrev Bey Camii’ni geziyoruz. Turumuzun devaminda Saat Kulesi, Saraybosna’da Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardindan 1. Dünya Savasi’nin çiktigi Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in sehre girdigi kapidan geçip Osmanli Çesmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camii’ni Turun bitimi ile birlikte yola çikiyoruz. Önce Tuzla yolu ile sinira geliyor pasaport islemlerimizden sonra, yola devam ediyor ve öglen geç saatlerde Belgrad`da oluyoruz. Aksam yemegi ve geceleme Belgrad`daki otelimizde.

8. Gün   

Belgrad - Istanbul

Belgrad - Istanbul

Sabah otelimizde alinacak kahvalti sonrasi otelimizden ayriliyoruz ve Belgrad turumuza basliyoruz. Panoramik Belgrad sehir turumuz sirasinda Kale Meydani, Askeri Müze, Istanbul Kapi, Saat Kulesi, Damat Ali Pasa Türbesi, Zindan Kapi, Leopoldov Kapi, Sokullu Mehmet Pasa Çesmesi, Stefan Lazerevic Aniti, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydani, Terazi Meydani ve Tas Meydan görülecek yerler arasindadir. Kale içini surlari, anitlari, Damat Ali pasa türbesini, Sokullu çesmesini (1521-1878) diger Osmanli izlerini takip edip Tuna ve Savanin birlestigi noktada ki beyaz Beyler kentine veda ediyoruz. Turumuzun bitimi ile transfer saatimize bagli olarak özel otobüslerimizle Belgrad havalimanina transfer. Bilet, bagaj ve pasaport islemlerinin ardindan, Türk Havayollari’nin TK1084 sefer sayili uçagi ile saat 20:25`de Istanbul’a hareket. Yaklasik 1 saatlik yolculugun ardindan yerel saat ile 23:55`de varis ve turumuzun sonu

FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER
  Türk Havayollari ile Istanbul (IST) – Üsküp gidis / Belgrad -Istanbul (IST) dönüs ekonomi sinif uçak bileti
  Üsküp`te 2 gece, Ohrid`de 1 gece, Iskodra`da 1 gece, Tribinje` de 1 gece, Saraybosna`da 1 gece, Belgrad`da 1 gece olmak üzere toplam 7 gece kahvalti dahil konaklama 
  Otellerde alinacak 7 aksam yemegi ( Biri Balkan Gecesi Seklinde Alinacaktir ) 
  Havalimani vergileri ve servisleri bedeli 
  Üsküp, Ohrid, Tiran, Budva, Iskodra, Trebinje, Mostar, Saraybosna, Belgrad, Pristine panoramik sehir turlari 
  Alan-Otel-Alan transferleri ve sehirlerarasi otobüs transferleri 
  Profesyonel rehberlik hizmetleri
DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Yurt dışı çıkış vergisi(Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapilmasi ve dekontun seyahat sirasinda yaninizda bulundurulmasi tavsiye edilir.)
  Tüm kişisel harcamalar
  Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  
  Öğle yemekleri,
  Yemeklerde Alınacak içecekler
  Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
  Şoför bahşişleri

NOTLAR

Genel Şartlar

1. Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

2. Tatil Eksper tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Tatil Eksper tarafından garanti edilemez.

3. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

4. Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

5. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

6. Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Programda dahil olmadığı belirtilmeyen tüm turlarda, bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

7. Tatil Eksper zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

8. Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Tatil Eksper’in herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

9. Tatil Eksper hava yolu ile misafir arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.  

10. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

11. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Tatil Eksper, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Misafir uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

12. Tur ile ilgili kesin bilgiler (uçuş saati, uçak biletleri, otel isimleri, rehber bilgisi, havaalanı buluşma saati) 48 saat kala acente tarafından misafirlere iletilecektir.

13. Türk Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilebilmektedir. Diğer havayollarında farklı kurallar uygulanmaktadır.

14. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

15. Tura katılım için havaalanında zamanın bulunmayan, rehber ile iletişim kurmayan ya da belirtilen uçağa binmeyen/kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

16. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Tatil Eksper gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Tatil Eksper’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Tatil Eksper’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Tatil Eksper tarafından iptal edilmesi durumunda Tatil Eksper’den herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Tatil Eksper sorumlu tutulamaz.

17. Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği rezervasyon bedelinin tamamı kendisine iade edilir. Ancak yurtdışı seyahatlerinde vize alınmış ise vize bedeli iade edilmez. Gezi başlangıç tarihine 29 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir. İptal sigortası yapılan rezervasyonlar için belirtilen durumlarda, tüketicilerin sigorta kapsamında bulunan maddi zararı, ilgili sigorta şirketinden talep edilecektir. Tatil Eksper ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

18. Tatil Eksper misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir. Şahsi vize başvurularında Tatil Eksper’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

19. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.

20. Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da Tatil Eksper aracılığı ile herhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

21. Gümrük geçişlerinde, sınır kapılarında, pasaportunuza giriş - çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

22. Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Tatil Eksper sorumlu değildir, sorumluluk misafire aittir.

23. Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Tatil Eksper sorumlu olmayacaktır.

24. 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

25. Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, ya da hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tatil Eksper sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

26. Rehber, turun içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

27. Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu misafirler ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


FİYATLAR

Thy İle Büyük Balkan Turu Fiyatları


TUR TARİHİ İNDİRİM KİŞİ BAŞI
TEK KİŞİLİK ODA
3. KİŞİ 0-2 YAŞ Ç. 2-12 YAŞ Ç. Ekstra
21.01.2023
4* Oteller
%20
519.00 EUR
648.75 EUR
719.00 EUR
898.75 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
TALEP ET
28.01.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
04.03.2023
4* Oteller
%20
519.00 EUR
648.75 EUR
719.00 EUR
898.75 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
TALEP ET
11.03.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
18.03.2023
4* Oteller
%20
519.00 EUR
648.75 EUR
719.00 EUR
898.75 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
TALEP ET
29.04.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
13.05.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
27.05.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
10.06.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
22.07.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
27.08.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
09.09.2023
4* Oteller
%20
519.00 EUR
648.75 EUR
719.00 EUR
898.75 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
TALEP ET
16.09.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
23.09.2023
4* Oteller
%20
519.00 EUR
648.75 EUR
719.00 EUR
898.75 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
TALEP ET
30.09.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
07.10.2023
4* Oteller
%20
519.00 EUR
648.75 EUR
719.00 EUR
898.75 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
TALEP ET
14.10.2023
4* Oteller
%20
599.00 EUR
748.75 EUR
799.00 EUR
998.75 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
599.00 EUR
748.75 EUR
TALEP ET
21.10.2023
4* Oteller
%20
519.00 EUR
648.75 EUR
719.00 EUR
898.75 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
150.00 EUR
187.50 EUR
519.00 EUR
648.75 EUR
TALEP ET

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın

GRUP TALEP FORMU

GRUP TALEBİ
Talep Eden
Kişi Sayısı
Ulaşım Tipi
Ad Soyad
Telefon
E-Posta
Not