Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Uçaklı Gap Turu

Tur : Yurtiçi Tur COT-2
Eski Bir Turumuzu İncelemektesiniz. Bu Program Pasiftir.
 • GENEL BİLGİLER
 • TUR PROGRAMI
 • FİYAT İÇERİĞİ
 • FİYATLAR
 • YORUMLAR
 • GRUP TALEBİ
GENEL BİLGİLER

Uçaklı Gap Turu Gezi Notları

Dünya tarihinin beşiği Antakya'yı göreceksiniz
Nemrut'ta eşsiz bir manzaraya şahit olacaksınız
Batman'da Hasankeyf'i gezeceksiniz.
Harika mimariye sahip Midyat'ı çok beğenekceksiniz
Herkeste farklı izler bırakan Mardin'i tanıyacaksınız
Peygamberler Şehri Urfa ve Göbeklitepe
Modern ve Eski bir arada, Gaziantep..
Doğu'nun Muhteşem Coğrafyası Sizi bekliyor. Bu turumuzda Adana'dan başlayarak sırasıyla tüm Gap bölgesini geziyoruz. Batman, Antep, Mardin, Diyarbakır ve daha nice şehrimizi tanıyacak ve güzel anlara eşlik edeceksiniz. Bu tur enerji ve tempo gerektirebilir!
TUR PROGRAMI

Uçaklı Gap Turu Tur Programı

Ülkemizde en çok tercih edilen rotalardan biri Uçaklı Gap Turu'dur. Adana uçuşuyla start verdiğimiz Uçaklı Gap Turumuz'da, Güneydoğu Anadolu Bölgemizin mistik ve sıcak tüm atmosferinde keyif dolu bir rota çiziyoruz. Adana'dan başlayan programımızda neler yok ki? Adana, Antakya, Adıyaman, Diyarbakır, Mardin Midyat, Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş ile süren Uçaklı Gap Turumuz, sizlere ömür boyu unutamayacağınız tarih ve lezzet dolu bir Tur programı vadediyor. 

Her yaştan misafirin adapte olabileceği Gap Turu'nun favori mevsimi Bahar ve Sonbahar aylarıdır. Sağlık problemleri olan yaşlı misafirlerimizin Ağustos ve Temmuz ayı dışında tarih seçimi yapmasında fayda var. Yine çocuklu ve bebekli Gap Turu düşünen gezginlerin mevsimsel koşulları gönönünde bulundurmalarını tavsiye ederiz.

1. Gün    İstanbul - Antakya - Gaziantep
İstanbul - Antakya - Gaziantep

Değerli Konuklarımız,

İstanbul Havaalanında buluşuyor ve bizleri Hatay’a götürecek olan Türk Havayolları İstanbul Havaalanı – Hatay uçağımız için C/in işlemlerini tamamlıyoruz. Check/in işlemlerimizin ardından 06:35’de hareket eden İstanbul – Hatay (TK 2252) uçuşu ile Hatay’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.

 

Antakya’ da bizleri bekleyen otobüsümüzle buluşup restoranımızda ekstra kahvaltılarımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St. Pierre Kilisesi’ne gidiyoruz. Kilise önündeki Antakya Manzarası sizleri büyüleyecek. Kilise gezimiz sonrasında Eski adı Orontes Nehri olan Suriye Dağlarından doğup Saman Dağında denize boşalan Asi Nehri’nin kıyısında kurulan Antakya’da, İlk Hıristiyanlık şehitlerinden olan Habib-i Neccar Camii gezisi sonrası Antakya Sokaklarında yürüyerek kısa bir Antakya turu yapıyoruz. Müsait olduğu takdirde gezebileceğimiz Türk-Katolik Kilisesi’ni ve Tarihi Antakya Evleri’ni gördükten sonra Uzun Çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Antakya’dan 12 km ileride Daphne ve Apollon’un Aşklarının geçtiği rivayet edilen Harbiye’ye (Dafne) giderek, bir mesire yeri olan Harbiye Şelaleleri’ni görüyoruz. İpek ve defne ağacı, sabun vb. ürünleri aldıktan sonra Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. İlk olarak Kurtuluş Savaşı sırasındaki kentin düşmana karşı direnişinin anlatıldığı tematik bir müze olan Kurtuluş Savaşı Müzesi’ne gidiyoruz. Müze binasının altında bulunan mağara ve buradan şehrin farklı yönlerine açılan geçitlerin bulunduğu sergi alanı; Antep'in koca bir orduya karşı koyuşunun sırrını, mermi toplayan çocuklar canlandırması, İmalat-ı Harbiye canlandırması, savaşta kadınlarımız canlandırması, şehitlerin nakli canlandırmasını gördükten sonra günümüzde hala faal olan Naib Hamamının önünde durup 14 Şehitler Anıtını görüyor, Kale-i Füsun ya da Kefen Kalesi olarak adlandırılan Gaziantep (Ayıntap) Kalesini panoramik olarak görüp fotoğrafını çekip tarihi çarşılarda gezimize başlıyoruz. Bakırcılar Çarsısından geçerek Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni görüp Tahmis Kahvesi olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi içerek kısa bir mola ile dinleniyoruz. Doğu’nun en önemli el sanatı olan Sedef Kakma ve Tel Kırma işlemeciliğinin Anadolu’da kalan üç atölyesinden birisine ev sahipliği yapan Gaziantep’te sanatın tüm yapılış aşamalarını görerek alışveriş yapma sansı buluyoruz. Gaziantep baklavasının da tadına bakıp alışveriş yaptıktan sonra, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Kahvaltı: Antakya Şehir Merkezi.

Öğle yemeği: Kurşunlu Han Restoran;  1/4 Ordövr tabağı, Süzme Yoğurt, Humus, abugannuş, Cevizli Biber, Kekik salatası, kıymadan oluşan Tava ya da Kâğıt Kebabı, Yeşillik, Su, Ayran

Konaklama: 4**** Gaziantep Otelleri: (Grand Gaziantep Otel, Dedeman Otel,Tilmen Otel, Greenpark Gaziantep Vb, Met Gold Otel Vb.)

Akşam yemeği:Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

2. Gün    Şanlıurfa
Şanlıurfa

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Birecik’e hareket ediyoruz. Nesli tükenmekte olan Kelaynak Kuşlarının koruma altına alındığı doğal yaşam çiftliğinde bu kuşları görme ve fotoğraflama fırsatı buluyoruz. Ardından Halfeti’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Sular altında kalmış Halfeti de Fırat Nehrinin kenarında bizi bekleyen teknemiz ile güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Ekstra Halfeti Tekne Turu Tekne turumuzda eski bir yerleşim birimi olan Rum Kale’nin kalıntılarını görme fırsatı bulacağız. Tekne turumuzu tamamlıyor ve Siyah gülleriyle ünlü Halfeti’ye çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi Fırat Nehri’nin üzerinde alıyoruz sonrasında Halfeti’den ayrılıyoruz ve Şanlıurfa’ya doğru yola çıkıyoruz. Eyyubi’ye Mahallesine geliyor ve sabrın timsali Eyüp Peygamberin çile çektiği mağarayı ve makamındaki kuyuyu ziyaret ediyor ve sabır için, şifa için sulardan içiyoruz.  Balıklı Göl, Hali-ül Rahman Gölü ve Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Camii, Mevlid-i Halil Camini ziyaret edip, Kapalı Çarşı, kilimciler, isotçular, demirciler, bakırcılar çarşıları ve Gümrük Han’da vereceğimiz serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimiz bugün oda kahvaltı olup dileyen misafirlerimiz ekstra olarak akşam yemeğini Urfa Sıra Gecesi eşliğinde alacaktır.

 

Kahvaltı:Otelde açık büfe olarak sunulacaktır.

Öğle Yemeği: Halfeti Fırat Yüzer Restoran

Konaklama:3*** Şanlıurfa Otelleri (Harran Otel, Grand Gülizar Otel, Rabis Otel, Asil Otel Vb.)

Akşam yemeği:Sıra gecesinde yada konaklama otelinde ekstra olarak alınacaktır.

Sıra Gecesi Şanlıurfa’nın vazgeçilmezi, yıllardan beri kuşaktan kuşağa aktarılan insanların sosyal hayatlarında topluca eğlendikleri özel günlerini kutladıkları, yöresel müziklerin çalınıp söylendiği, yöresel halk oyunlarının oynandığı, çiğköfte, ayran, şıllık ve acı kahve mırranın ikram edildiği eğlence

3. Gün    Mardin
Mardin

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, dünyanın ilk üniversitesinin bulunduğu Harran’a geliyoruz. Dünya’da sadece 3 bölgede bulunan Konik Kubbeli Evleriyle koruma altına alınmış olan Harran’da; Ulu Cami Kalıntıları, Höyük, Şehir Surları, Kale, Geleneksel Harran Evlerini görüp bir tanesine misafir oluyoruz. Sonrasında Göbekli Tepe’ye hareket ediyoruz. Dünyanın bilinen en eski tapınağı olan Göbekli Tepe’de hayvan kabartmalarını görüyor ve bu gizemli tarihe tanıklık ediyoruz. Göbeklitepe gezimizin ardından Viranşehir üzerinden Mardin’e doğru hareket ediyoruz. Mardin’de öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından dinlerin ve dillerin buluştuğu, Süryani’sinden Arap’ına birçok farklı kültür ve İnanç birleşimi olan Mardin gezimize başlıyoruz. Taş işçiliği ve kentsel dokusu ile ziyaretçilerini büyüleyen eski Mardin’de gezimizde öncelikle Kasımiye Medresesi’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Süryaniler için kutsal kabul edilen Deyrulzaferan manastırına hareket ediyoruz ve manastırı ziyaret edip Mardin şehir merkezine dönüyor ve yürüyüş turumuza başlıyoruz. Dar ve taş sokaklarda çarşıların arasından yapacağımız yürüyüşümüzde Mardin’in en büyük Camisi olan, Camii Kebir olarak ta geçen Ulu Caminin minaresinin anlatımını dinledikten sonra belediye temizlik işlerinin eşekler ile yapıldığı evlerin altından geçerek, Şehidiye Medresesini ve Zinciriye Medresesini panoramik olarak görüp güzel bir tarihi konak yapısı olan PTT binasını gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz.

 

Önemli Not: Bölgede ki yoğunluğa göre Deyrulzaferan veya Mor Gabriel Manastır’larından bir tanesi gezilecektir.

 

Kahvaltı:Otelde açık büfe olarak sunulacaktır.

Öğle Yemeği: MARDİN – Kasrı Kaya Restoran Serbest zaman, menü fiyatları geçerlidir.

Alluciye, Cara Kebabı, Kaburga Dolması, Sembusek, Etli Ekmek, Irok, Harari Tatlısı gibi yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Konaklama: 4**** ve 5***** Mardin Otelleri: (Yay Grand Otel, Raymar Otel,ErdobaEleganceVb.)

Akşam yemeği:Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

4. Gün    Batman - Diyarbakır - Adıyaman
Batman - Diyarbakır - Adıyaman

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Süryanilerin ilk yerleşim mekânlarından biri olan Tur Abdin Bölgesinin kalbi Midyat’a gidiyoruz. Sıla dizisinin de çekildiği Konuk Evi’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında bir Midyat el işlemecilik sanatı olan Telkâri sanatı hakkında bilgi alıyoruz ve Midyat’ ta sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında, Antik çağın ilk yerleşim alanlarından biri olan Hasankeyf’e doğru yola çıkıyoruz.. Dicle Nehri üzerine kurulmuş olan Ilısu Barajı nedeniyle sular altında kalan şehirde, kale bölümü kapalı olduğundan panoramik olarak görüp, El Rızk Caminin kalan tek parçası eşsiz minaresini, ve Zeynel Türbesini de fotoğrafladıktan sonra Batman’da öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Diyarbakır’a doğru yola çıkıyoruz. Diyarbakır Surları’nı, Urfa Kapıyı, Mardin Kapıyı, Keçi Burcu’nu görüyor ve Dicle’yi seyrediyoruz. Otobüsümüzle On Gözlü Köprüye geliyor, Hıdrellez zamanı, yöre insanları beze dilek yazıp nehre attıkları tarihi köprüden Dicle’yi izliyoruz.  İslamiyet’in beş Harem-i Şerifinden birisi olarak kabul edilen Mor Thoma Kilisesinin camiye çevrilmesiyle yapılmış Ulu Cami’yi geziyoruz. Ulu Camii gezisi sonrası,  “Yaş 35 ve Haydi Abbas” şiirlerinin yazarı Cahit Sıtkı Tarancı’nın Doğduğu Eve gidiyoruz ve Dört Mevsim Odalarını görüp Siverek, Kahta istikametini kullanarak Adıyaman’da ki otelimize yerleşiyoruz.

Kahvaltı:Otelde açık büfe olarak sunulacaktır.

Öğle Yemeği: Batman Ali Usta Restoran

Konaklama:4**** Adıyaman Otelleri (Rabat Otel, Antiochos Otel, Samos Otel, İsias Otel Vb.)

Akşam Yemeği:Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır.

 

5. Gün    Adıyaman - Kahramanmaraş - Adana
Adıyaman - Kahramanmaraş - Adana

Değerli Konuklarımız, sabah erken saatlerde dileyen konuklarımız ile birlik de Ekstra Nemrut Dağı turumuzu gerçekleştireceğiz. Ekstra Nemrut Dağı Turu; bizleri bekleyen minibüslerimize binerek Nemrut dağına ulaşıyoruz. Merdivenli yol üzerinden yürüyerek zirveye çıkıyoruz. Kommogene kralı Antiokhos adına yapılan tümülüsü, Doğu-Batı Teraslarını, burada bulunan devasa heykelleri görüyoruz. Sonrasında güneşin doğuşunu en iyi şekilde görebileceğimiz bir yer bulup beklemeye başlıyoruz. Gün doğumunda ki bu muhteşem görsel şöleni fotoğrafladıktan sonra bizleri bekleyen minibüslere binerek, Roma İmparatorluğunun efsanevi IX. Lejyonunun inşa ettiği Cendere Köprüsü’nde fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Eski Kahta Kalesi’ni ve Arsemia Antik Kenti’ni panoramik olarak görüyor, Kommagene Krallığı’nın kraliçe ve prensesleri için yapılan Karakuş Tümülüsünü ziyaret ediyoruz, Sonrasında minibüslerimize tekrar binerek Adıyaman’da bulunan otelimize geliyoruz ve kahvaltımızı yapıyoruz. Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, Kahramanmaraş’a doğru yola çıkıyoruz. Kahramanmaraş Kalesini panoramik olarak görüp günümüzde Mado Dondurmaları olarak bilinen işletmenin doğuş noktası olan Yaşar Pastanesinde, dondurma molası ve Kahramanmaraş çarşılarında serbest zaman veriyoruz Kahramanmaraş’tan ayrılarak Adana’ya ulaşıyoruz. Taşköprü ve Sabancı Cami’si gezilerimizin ardından meşhur Adana Kebap’ının tadına bakıyor ve 23:00’da gerçekleşecek olan uçuşumuza katılmak üzere havalimanına geliyor, biniş işlemlerimizi yaptıktan sonra bir başka Tatil Ekpser organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

 

Önemli Not: Bölge otellerindeki müsaitlik durumuna göre Nemrut programımız gün batımı yâda gün doğumu olarak gerçekleşmektedir.

Dönüş uçuşumuz, Türk Havayolları Adana – İstanbul Havaalanı 22:55 (TK 2471) uçuşu ile gerçekleşecektir.

 

Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Kahramanmaraş’ta serbest olarak alınacaktır.

Konaklama: Bu akşam konaklama yoktur.

Akşam Yemeği: Adana’da Serbest olarak alınacaktır (Ekstra)

FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER

  Travego – Tourismo veya Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım
  Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama,            
  Açık Büfe 4 Sabah kahvaltısı,
  Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 3 Akşam yemeği,
  Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
  1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
  Profesyonel rehberlik hizmetleri,

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Tüm öğle yemekleri,
  Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
  Tur süresince yapılan özel harcamalar,
  Ekstra belirtilen organizasyonlar,
  Müze Ören yeri giriş ücretleri,
  Nemrut Minibüs Transferi,
  Halfeti Tekne Turu,

NOTLAR
Müze Kart
 
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Milli Saraylar'a bağlı müze ve örenyerlerini 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar.
Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.
 
Ek Hizmet Detayları
 
Profesyonel rehberlik hizmeti, yardımcı rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programı altında belitilen hizmetler, otopark ücretleri, tekne turu ücretleri turlarımıza göre değişkenlik göstererek tur fiyatımıza dahilir.
 
65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler.
 
Genel Şartlar
 
Tur programının uygulayacısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatil EksperTravel Sorumluluğu yoktur.
 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.
 
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.
 
Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez.
 
Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.
 
Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.
 
Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda Tatil EksperTravel misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 
En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 24.02.2022
 
Kademeli Fiyat Sistemi
 
Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.
İptal Güvence Paketi
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. 3 gece altı konaklamalı turlarda İptal Güvence Paketi kişi başı 25 TL, 3 gece ve üstü konaklamalı turlarımızda İptal Güvence Paketi Ücreti kişi başı 50 TL’dir.
 
Uçak ve Tren Ulaşımlı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.
 
1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
 
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 
Kokartlı Profesyonel Rehberler
 
Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi vb. konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilen bölgenin Kültürün, özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.
 
Rehber Tavsiyesi
 
Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi, mevsim koşullarını düşünerek giyininiz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.). İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı önerilir, küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı). Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almalısınız. Varsa ilaçlarınız, Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
 
Ulaşım Araçlarımız  
 
Mercedes Travego
46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,
 
Mercedes Tourismo
46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,
 
Man Fortuna
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.
 
Doruk T
39+1+1 Koltuklandırma, ABS ve ASR fren sistemi, ön ve arka disk frenler ve Retarder fren sistemi, Rahat ve geniş kadife kaplı yolcu koltukları, güçlü klima sistemi ve LED aydınlatma sistemi, 10 metrelik kompak uzunluğu,ostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.
                                                                                     
Midibüsler
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
Minibüsler
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
Mercedes Sprinter
12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
 

FİYATLAR

Uçaklı Gap Turu Fiyatları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın

GRUP TALEP FORMU

GRUP TALEBİ
Talep Eden
Kişi Sayısı
Ulaşım Tipi
Ad Soyad
Telefon
E-Posta
Not