Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Uçaklı Gap Turu

Tur : Yurtiçi Tur TOU-2
ARKADAŞ BUL
 • GENEL BİLGİLER
 • TUR PROGRAMI
 • FİYAT İÇERİĞİ
 • FİYATLAR
 • YORUMLAR
GENEL BİLGİLER

Uçaklı Gap Turu Gezi Notları

Dünya tarihinin beşiği Antakya'yı göreceksiniz
Nemrut'ta eşsiz bir manzaraya şahit olacaksınız
Batman'da Hasankeyf'i gezeceksiniz.
Harika mimariye sahip Midyat'ı çok beğenekceksiniz
Herkeste farklı izler bırakan Mardin'i tanıyacaksınız
Peygamberler Şehri Urfa ve Göbeklitepe
Modern ve Eski bir arada, Gaziantep..
Doğu'nun Muhteşem Coğrafyası Sizi bekliyor. Bu turumuzda Adana'dan başlayarak sırasıyla tüm Gap bölgesini geziyoruz. Batman, Antep, Mardin, Diyarbakır ve daha nice şehrimizi tanıyacak ve güzel anlara eşlik edeceksiniz. Bu tur enerji ve tempo gerektirebilir!

Başlangıç

İstanbul
Hedefler

+ 4
Bitiş

İstanbul
12 - 60 Yaş için
UYGUN
4.1 / 5.0
ÇOK Yİ
Toplam 141 Yorum
TUR PROGRAMI

Uçaklı Gap Turu Tur Programı

Ülkemizde en çok tercih edilen rotalardan biri Uçaklı Gap Turu'dur. Adana uçuşuyla start verdiğimiz Uçaklı Gap Turumuz'da, Güneydoğu Anadolu Bölgemizin mistik ve sıcak tüm atmosferinde keyif dolu bir rota çiziyoruz. Adana'dan başlayan programımızda neler yok ki? Adana, Antakya, Adıyaman, Diyarbakır, Mardin Midyat, Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş ile süren Uçaklı Gap Turumuz, sizlere ömür boyu unutamayacağınız tarih ve lezzet dolu bir Tur programı vadediyor. 

Her yaştan misafirin adapte olabileceği Gap Turu'nun favori mevsimi Bahar ve Sonbahar aylarıdır. Sağlık problemleri olan yaşlı misafirlerimizin Ağustos ve Temmuz ayı dışında tarih seçimi yapmasında fayda var. Yine çocuklu ve bebekli Gap Turu düşünen gezginlerin mevsimsel koşulları gönönünde bulundurmalarını tavsiye ederiz.

1. Gün   

Diyarbakır Surları-Ulu Cami-Cahit Sıtkı Tarancı Evi-Hasankeyf-Midyat

Diyarbakır Surları-Ulu Cami-Cahit Sıtkı Tarancı Evi-Hasankeyf-Midyat
Sabah 03:00 Beylikdüzü Shell İstasyonu Marmara Park karşısı 03:30 Ataköy Olimpiyat Evi (Sinan Erdem Spor Salonu önü), 03:45 Mecidiyeköy Divan City Otel önü, 04:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önünden hareketle 04.30 Sabiha Gökçen Havalimanı'nda  biniş işlemleri sonrası  Pegasus Havayolları'nın 06:45 uçağıyla yaklaşık bir saat kırk dakikalık yolculuğun ardından Diyarbakır'a ulaşıyoruz.
 Alanda bizleri bekleyen aracımıza binerek Diyarbakır'da yöresel kahvaltımızı alıyoruz.
( Ekstra ) Kahvaltı sonrası Diyarbakır'da İslam hakimiyeti ile birlikte ilk camii olma özelliğine sahip Ulu Camii avlusuna ulaşıyoruz. Güneş saati ve cami hakkında bilgileri rehberimizden alıyoruz. Sonrasında Cahit Sıtkı Tarancı evine ulaşıyoruz. Aynı zamanda Diyarbakır sivil mimari eseri olan bu evde restorasyon devam ettiği için evin bölümlerini göremesek de dış duvarlar içerisindeki detayları ve ünlü edebiyatçımızın hayatından kesitleri anlatımlar ile sizlere sunduktan sonra Petrol kenti Batman Çömçe Restaurant'ta öğlen yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası ham petrol kuyularını görerek Ilısu Barajı ile sular altında kalan Hasankeyf’e gidiyoruz. Yol üzerinde baraj inşası sebebiyle yeni kurulan yerleşim alanına taşınmış Artuklu Hükümdarı Uzun Hasan’ın oğlu Zeynel Bey’in türbesini görerek sular altında kalmaktan kurtarılmış eserlerin bulunduğu Hasankeyf Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra Midyat'a varıyoruz. Süryanilerin anayurdu olarak bilinen Midyat ilçesinde Konuk Evi ve Telkari alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gezilerimiz ve serbest zaman sonrası Mardin'de bulunan taş mimari ile yapılmış butik konsept otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Araç ile yapılacak güzergah ve toplam km
Diyarbakır-Batman 110 km
Batman-Hasankeyf 35 km
Hasankeyf-Midyat 40 km
Midyat-Mardin 50 km
Toplam:235 km
Konaklama: Kaya Ninova Otel / Mardin  
2. Gün   

Mardin-Kırklar Kilisesi-Kasımiye Medresesi-Abbaralar-Göbeklitepe

Mardin-Kırklar Kilisesi-Kasımiye Medresesi-Abbaralar-Göbeklitepe
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Kasımiye Medresesi’ne gidiyoruz. İki katlı ve açık avlulu medrese tipinin en güzel örneklerinden olan Kasımiye Medresesi'ni gezip özellikle de ana eyvanda bulunan çeşmeden, avlusunda bulunan havuza akan suyun hikayesini rehberimizden dinledikten sonra Müze kent Mardin'i tanımaya başlıyoruz. Buradaki ilk durağımız 1895 yılında Antakya Patriği Behnam Bani tarafından Katolik Süryani Patrikhanesi olarak yaptırılan binada bulunan Mardin Müzesi oluyor. Başta Girnevaz Höyüğü olmak üzere kent çevresinde yapılan arkeolojik kazılarda bulunan Tunç Çağı’ndan Osmanlı Dönemi'ne kadar çok geniş bir zaman dilimine ait olan çeşitli eserlerin sergilendiği müze gezisi ardından Mardin’in dar sokaklarında yapacağımız yürüyüşümüzde Mor Behnam Kilisesi’ne gidiyoruz. Kırklar Kilisesi olarak da bilinen bu kiliseyi görüp Hristiyanlıkta önemli yeri olan Kırk şehitlerin hikayesini dinleyip, kent dokusunun önemli bir unsuru olan Abbara örneklerini ve Artuklu mimarisinin en önemli eseri olan Mardin Ulu Camii görüyoruz. Mardin’in ‘Mimar Sinan’ı olarak bilinen Mimarbaşı Lole Serkis Gizo tarafından yapılan PTT binasını ve minaresi yine Lole tarafından yapılmış olan Şehidiye Camisi'ni geziyoruz. Ardından yöreye ait meşhur kahve, badem şekeri ve Süryani şarap alışverişimizi yapıyoruz. Mardin gezisi sonrası aracımıza binerek Viranşehir üzerinden Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa'ya doğru ilerlerken  insanlığın bilinen ilk mabedine, Göbeklitepe’ye ulaşıyoruz. 1996 yılında kazı çalışmaları başlayan Göbeklitepe’nin, Neolitik Dönem insanının kutsal tapım merkezi olduğu bilinmektedir. Buradaki tapınakları görüp Göbeklitepe hakkında rehberimizden bilgi aldıktan sonra Bozova ilçesi üzerinden Adıyaman'da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama: Dedeman Park Otel / Adıyaman
Öğle yemeği : Yusuf Usta Mardin Yöresel Mardin tabağı, sembusek, içli köfte.

Araç ile yapılacak güzergah ve toplam km;
Mardin-Adıyaman:300 km.
3. Gün   

Nemrut Gündoğumu-Atatürk Barajı-Harran-Balıklıgöl

Nemrut Gündoğumu-Atatürk Barajı-Harran-Balıklıgöl

Belirtilen saatte otelimizin lobisinde buluşup sizlere muhteşem bir deneyim fırsatı sunacak olan Nemrut Dağı gün doğumuna doğru gidiyoruz. Otelin önünden minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru hareket ediyoruz. Güneşin doğuşunu 2150 m yükseklikteki zirvede izledikten sonra Antiochos’un mezarının doğu ve batı taraflarındaki Zeus – Oromasdes, Apollon – Mithras, Herakles – Artagnes, Kommagene – Fortuna Tanrılar heykelleri'ni rehberimizin anlatımları ile tanıdıktan sonra Kommagene Kralları’nın yazlık başkent olarak kullandıkları Arsemia kentini görüyoruz. Ardından yaklaşık 1900 yıldır ayakta olan Roma İmparatoru Septimus Severus zamanında eski adıyla Chabinas şimdiki adıyla Cendere suyu üzerinde inşa edilen Cendere köprüsünü görüp fotoğraflıyor, rehber anlatımları ile köprünün yapım aşamalarını ve hikayesini öğreniyoruz. Sonrasında yine Nemrut Dağı Milli Parkı sınırları içerisinde bulunan Kommagene Krallığı’ndan günümüze kalan en önemli eserlerinden olan Kommagene ailesi kadınları için yaptırılan ve önündeki sütun üzerinde bulunan kartal heykeli nedeniyle yöre halkı tarafından Karakuş Tümülüsü olarak adlandırılan mezar yapısını ziyaret ediyor ve otelimize geri dönüyoruz.
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası odalara çıkıp kısa bir dinlenme molası sonrası Atatürk barajı seyir terası gezisi sonrası, ilk kez günümüzden 4 bin yıl öncesine ait olan Kültepe, Mari ve Ebla tabletlerinde adından bahsedilen Harran’a doğru yola çıkıyoruz. İlk dikkatimizi çeken yer Harran’daki yerleşimi M.Ö. 5.bin yıla kadar gittiğini öğrendiğimiz Harran Höyüğü oluyor. Höyüğün eteklerinde yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından Emevi Halifesi Mervan tarafından yaptırılan Cennet Camisi'ne ( Camii el Firdevs ) ve cami ile aynı avluda yer alan Anadolu’da kurulan ilk İslam Medresesi’nin ( Harran Üniversitesi ) kalıntılarını gördükten sonra kentin meşhur konik kubbeli evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Buradaki ziyaretimizin ardından, peygamberler şehri Şanlıurfa’yı tanımaya başlıyoruz. Helenistik Dönem'in meşhur Edessa kenti, Hristiyan resim sanatı üzerinde büyük etkisi olan ve kutsal mendil olayında önemli rol alan Abgar Krallığı’nın başkenti Şanlıurfa’da Hz İbrahim’in Nemrut tarafından ateşe atıldığına inanılan Balıklıgöl'ü, az ilerisindeki Ayn Zeliha Gölü'nü, Rızvaniye Camisi'ni ve Hz İbrahim’in doğduğu olarak bilinen mağarayı görüyoruz. Buradaki gezimizin ardından eski Urfa’dan günümüze kalan en önemli eserlerden olan hanlar bölgesine geçiyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler ya da Meşhur Gümrük Han’da kahvelerini içebilirler. Ardından otelimize ulaşıyoruz konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimizle birlikte yemek dahil Sıra gecesi eğlencesine gidiyoruz. (Ekstra)

Konaklama: El Ruha Otel / Şanlıurfa

4. Gün   

Şanlıurfa-Arkeoloji Müzesi-Halfeti-Gaziantep-Zeugma Mozaik Müzesi-Tahmis

Şanlıurfa-Arkeoloji Müzesi-Halfeti-Gaziantep-Zeugma Mozaik Müzesi-Tahmis

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Şanlıurfa Arkeoloji Müzesine gidiyoruz. Kentin Paleolitik Dönem'den İslam Dönemi'ne kadar olan tarihini görebileceğimiz müzede günümüzden 12 bin yıl öncesine tarihlenen ve Balıklıgöl Adamı olarak bilinen heykelden Harran’daki Sin Tapınağı'na ait kitabeye kadar şehrin tarihini gözler önüne seren eserleri gördükten sonra Fırat Nehri üzerinde kuzeyden güneye 4. baraj olan Birecik Barajı ile bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. Bizi bekleyen özel teknemizle Birecik Baraj Gölü üzerinde birbirinden güzel manzaraların eşliğinde yaklaşık bir saat sürecek tekne turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz esnasında ilk dikkatimizi çeken Fırat Nehri ile Merziman Çayı’nın birleştiği noktada kurulan heybetli Rumkale oluyor. Kalenin ardından bir zamanlar yaşam alanı olarak kullanılmış mağara evleri ve önemli bir kısmı sular altında kalmış olan Savaşan Köyü'nü, sular altında kalan caminin suların üzerinde kalan tek kısmı olan minaresini görüp fotoğrafladıktan sonra Helenistik dönemde “Toroslardaki Antakya” anlamına gelen ‘Antiochia Ad Taurum’ adı verilen, Arap kaynaklarda Ayıntap olarak geçen, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin sosyo-ekonomik açıdan en gelişmiş ili Gaziantep’e ulaşıyoruz. Küşleme ve özel antep lahmacun menülü öğle yemeği sonrası ZEUGMA’dan çıkartılan mozaiklerin sergilendiği Mozaik müzesine ulaşıyoruz. Dünyaca ünlü ‘Çingene Kızı’ mozaiğinin yanı sıra konusunu Yunan Mitolojisi'nden alan mozaikleri rehberimizin anlatımları eşliğinde tanıdıktan sonra Gaziantep çarşılarında satılan yemenilerden, Meşhur Elmacı Pazarı'ndan yöreye özgü baharatlardan, yörede ''bandırma'' olarak bilinen cevizli sucuklardan ve Bakırcılar Çarşısı'nda satılan birbirinden güzel bakır eserlerden almak için vereceğimiz serbest zaman ardından Tahmis Kahvesi'ne ulaşıyoruz. İlk kez 1638 yılında yapılan, 1901 yılındaki yangından sonra yenilenerek günümüze gelen Tahmis Kahvesi’nde vereceğimiz mola sonrası   Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na ulaşıyoruz. Pegasus 22:25 uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket ediyoruz..
Alanda bizleri bekleyen servis araçlarımıza binerek sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER
  2 gece yarım pansiyon otel konaklaması (2 Akşam Yemeği 3 Sabah Kahvaltısı)
  Şanlıurfa'da oda kahvaltı konaklama
  Pegasus Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti
  Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri
  Nemrut dağına minibüslerle çıkış ve Halfeti tekne turu
  Lüks araçlar ile ulaşım  
  Havalimanı Transferleri
  otobüs içi ikram ve hizmetleri
  Tatil Eksper güvencesi ile Tursab seyahat sigortası
  Otobüs için yeterli sayı olmadığında klimalı yatar koltuklu servisli Mercedes Sprinter yada Turkuaz marka araçlar ile turlar yapılabilir.
DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  Öğle yemekleri
  Müze Kart Ücreti T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerlerine 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkanı sağlar.
  Ören yeri ile özel işletme girişleri,
  Yemeklerde alınacak içecekler
  Programda ekstra olarak belirtilen gezi ve eğlenceler
  Özel harcamalar
NOTLAR
Tur programımız içerisindeki Nemrut dağına minibüslerle çıkış ve Halfeti tekne turu ücretleri fiyatlara dahil edilmiştir.
Gezi süresi 3 gece 4 gün olup otel konaklaması aynıdır. 0-2 yaş çocuklara otobüste koltuk ve otel konaklamasında yatak verilmez. Turlarımız otobüs, otel, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez. Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Touristica seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda Touristica misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde mücbir, öngörülemeyen ve engellenemeyen sebepler nedeniyle değişiklik yapılabilir. Böyle bir durumda misafir onayı alınır. Hava muhalefeti nedeniyle yada rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden Touristica sorumluluğu yoktur.


T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi uçuşlarında aşılı ( En az 14 gün önce gerekli tüm dozların tamamlandığını kanıtlayan aşı sertifikası ibraz edilmelidir. ) ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz (Bilimsel olarak bağışıklık kazanıldığı kabul edilen süre içinde alınmış iyileşme belgesi ibraz edilmelidir. ) herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Aşısız olan misafirlerimizin ise 6 Eylül tarihi itibarıyla seyahatlerinden önce en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini ibraz etmesi gerekmektedir. Hastalığı geçirmemiş, aşısı bulunmayan ve negatif PCR testi sunmayan misafirlerimiz uçuşa kabul edilmeyecektir.

FİYATLAR

Uçaklı Gap Turu Fiyatları


TUR TARİHİ İNDİRİM KİŞİ BAŞI
TEK KİŞİLİK ODA
3. KİŞİ 2-6 YAŞ Ç. 7-12 YAŞ Ç. Ekstra
22.05.2022
%20
4199.00 TL
5,248.75 TL
5279.00 TL
6,598.75 TL
4175.00 TL
5,218.75 TL
2639.00 TL
3,298.75 TL
3479.00 TL
4,348.75 TL
TALEP ET
23.05.2022
%20
4199.00 TL
5,248.75 TL
5279.00 TL
6,598.75 TL
4175.00 TL
5,218.75 TL
2639.00 TL
3,298.75 TL
3479.00 TL
4,348.75 TL
TALEP ET
29.05.2022
%20
4199.00 TL
5,248.75 TL
5279.00 TL
6,598.75 TL
4175.00 TL
5,218.75 TL
2639.00 TL
3,298.75 TL
3479.00 TL
4,348.75 TL
TALEP ET
30.05.2022
%20
4199.00 TL
5,248.75 TL
5279.00 TL
6,598.75 TL
4175.00 TL
5,218.75 TL
2639.00 TL
3,298.75 TL
3479.00 TL
4,348.75 TL
TALEP ET
05.06.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
06.06.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
12.06.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
13.06.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
19.06.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
20.06.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
26.06.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
27.06.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
10.07.2022
%20
4199.00 TL
5,248.75 TL
5279.00 TL
6,598.75 TL
4175.00 TL
5,218.75 TL
2639.00 TL
3,298.75 TL
3479.00 TL
4,348.75 TL
TALEP ET
11.07.2022
%20
4199.00 TL
5,248.75 TL
5279.00 TL
6,598.75 TL
4175.00 TL
5,218.75 TL
2639.00 TL
3,298.75 TL
3479.00 TL
4,348.75 TL
TALEP ET
04.09.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
05.09.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
11.09.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
12.09.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
18.09.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
19.09.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
25.09.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
26.09.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
02.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
03.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
09.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
10.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
16.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
17.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
23.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
24.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
30.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
31.10.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
06.11.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
07.11.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
13.11.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
14.11.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
20.11.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET
21.11.2022
%20
3966.00 TL
4,957.50 TL
4986.00 TL
6,232.50 TL
3943.00 TL
4,928.75 TL
2492.00 TL
3,115.00 TL
3286.00 TL
4,107.50 TL
TALEP ET

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın