Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu

Tur : Yurtiçi Tur COT-107
Eski Bir Turumuzu İncelemektesiniz. Bu Program Pasiftir.
 • GENEL BİLGİLER
 • TUR PROGRAMI
 • FİYAT İÇERİĞİ
 • FİYATLAR
 • YORUMLAR
 • GRUP TALEBİ
GENEL BİLGİLER

Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu Gezi Notları

Kale Şehir, göçmen kuşların vatanı Giresun
Hamsi ve Horon, Doğa ve Tarih; Trabzon
Yaylalar, nehirler kenti Yeşil Rize
Doğu, Batı Sentezi Batum
Bu tur enerji ve tempo gerektirebilir!

Oksijen'e doyacağınız, yeşilin her tonuyla kendinizi yenileyeceğiniz muhteşem bir tur programını inceliyorsunuz şu an. Karadeniz hep gitmek isteyipte ertelediğiniz bir bölgeyse bizce şimdi tam sırası. Karadeniz Turları konuklarına hem kültür, hem doğa hem de keyif ve neşe vadediyor. İster 5 ister 15 günlük program seçin size en iyi şekilde Karadeniz'i gezdireceğiz.

TUR PROGRAMI

Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu Tur Programı

1. Gün    İSTANBUL-TRABZON
İSTANBUL-TRABZON

Değerli Konuklarımız,

Türk havayollarına ait 07.10 Trabzon uçağına biniş işlemlerimizi tamamlayıp uçuşumuza gerçekleştiriyoruz. Trabzon havaalanında bizi bekleyen aracımız ile buluşup Trabzon şehir merkezine geliyor ve kahvaltı için mola veriyoruz. Kahvaltı sonrası Trabzon gezimize başlıyoruz. Tarihi İpek Yolu’nun en önemli şehirlerinden olan 4000 yıllık geçmişi ile bizleri karşılayan Trabzon’da ilk olarak; Soğuksu Mevkii’nde bulunan Atatürk Köşkü ile gezimize başlıyoruz. Trabzonlu ünlü banker Kostantin Kabayanidis tarafından 19 yy. sonlarında İtalyan Barok mimarisinden etkilenerek yaptırılmış olan, 1923 Lozan anlaşmasındaki ek maddeye göre Türkiye ile Yunanistan arasındaki nüfus mübadelesi sonucunda hazineye kalan ve Atatürk’ün iki kez ziyaret ettiği,  vasiyetinin bir kısmını yazdığı Atatürk Köşkü’nü geziyoruz. Sonrasın da 1204 yılında İstanbul’un Latin işgaline uğraması ile İstanbul’dan kaçan İmparatorluk ailesinden, I. Manuel Komnenos tarafından 1250 -1260 yıllarında kilise olarak yaptırılan, 1584 yılında Cami’ye çevrilip, 1964 yılında Vakıflar genel müdürlüğü tarafından restore edilerek Müze’ye dönüştürülen. 2012 yılında tekrar ibadete açılarak cami olarak kullanılmaya başlanılan Ayasofya’yı geziyoruz. Sonrasın da Trabzon’a özgü el sanatı olan Trabzon Hasırı, Telkâri ve Trabzon’da sadece beş ailenin yaptığı kazaziye işlerini yapan ustaların marifetli ellerinde hazırlanan ürünleri görme fırsatı buluyoruz. Trabzon dan ayrılıyor Rize – Çayeli – Ardeşen üzerinden UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan 50 eko sistem arasında bulunan Fırtına Vadisine giriş yapıyor sonrasında kırmızı benekli alabalığı ile meşhur Fırtına Deresi’nin kıyısında ki restoranımız da derenin sesi eşliğinde yemeklerimizi aldıktan sonra Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali'nde ülkemize “Altın Ayı” ödülünü getirmeyi başaran “Bal” filminin çekimlerinin gerçekleştiği 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası'nda Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon, Aşağı Ambarlı ve Yukarı Ambarlık gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir ve yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilirsiniz. Dileyen misafirlerimizle ekstra Avusor ve Huser Yaylası gün batımı turunu gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Ekstra Avusor  ve Huser Yaylası Gün Batımı Turu;…………….. TL Ayder yaylasından bineceğimiz minibüsler ile Karadeniz’in doyumsuz manzaraları eşliğinde ilk durağımız olan Avusor Yaylasına geliyoruz. Burada fotoğraf molası verip bir başka doğa harikası Huser Yaylasına hareket ediyoruz. Bölgenin en iyi manzaralı yaylalarından biri olup 2400 rakıma sahip olan bu yayladan, Güneyde Kaçkar Altıparmak Dağları'ndan başlayıp, Kaçkar Kemerli, Kaçkar Kavron ve Kaçkar Verçenik Dağları'na kadar kesintisiz bir manzarayı izliyoruz. Ayaklarınızın altında Palakçur, Avusor, Çeymakçur ve Kavron Vadileri, arkanızda Karadeniz sahil şeridi, karşınızda Hazindak ve Pokut Sal sırtları, yani 0 m den 4000m ye kadar her yeri görebiliyorsunuz. Güneşin batışını izleyeceğimiz seyir tepesine çıkıyoruz, Güneşin batışını izliyoruz. Eğer şanslı ise sis bulutundan oluşan fotoğraflardaki o güzel manzarayı da görebilirsiniz.

Kahvaltı:  Kardak Dinlenme Tesislerin de ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Pınar Alabalık Tesisleri (serbest menü seçenekleri)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.

Konaklama: Naliya Otel – Bahri Otel – Hilaz Otel V

2. Gün    RİZE - BATUM - ARTVİN
RİZE - BATUM - ARTVİN

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında arzu eden konuklarımız ile birlik de ekstra yayla turumuza çıkıyoruz. Ekstra turlara katılmayan misafirlerimiz ise otel de vakit geçirebilirler.

 

1.Seçenek Zilkale – Badara Yayla Gezisi  ………… TL’dir.

 

Bizleri bekleyen minibüslerimize binerek ortalama 5 saat sürecek bir ekstra tur gerçekleştiriyoruz. Öncelikle Sevdaluk dizisinin çekildiği, eski adıyla Çinçiva, günümüzde ki adıyla Şenyuva Köyüne geliyor ve burada ki tarihi köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Buradan Trabzon İmparatoru Komnenos ailesi tarafından 13. yy’da yaptırıldığı tahmin edilen, Çat vadisinde akmakta olan Çat deresinden yaklaşık 100 metre yukarıda, adeta bir kartal yuvası şeklinde, Erzurum’dan gelen ticaret yolunu korumak amacıyla inşa edilmiş olan Zilkale’yi ziyaret ediyoruz. Zilkale gezimizden sonra Karadeniz’in en hızlı akan şelflerinden birisi olan Palovit şelalesini ziyaret ediyoruz. Buradan yemyeşil doğa içerisinde yapacağımız yolculuğumuz ile Şimşir ormanlarını görerek Badara yaylasına ulaşıyoruz. Burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu zaman içerisinde yayla da yürüyebilir, salıncaklarda fotoğraflar çekebilir ya da deniz seviyesinden 2000 metre yükseklikte meşhur Karadeniz çayının tadına bakabilirsiniz.

 

2.Seçenek. Fırtına Deresinde Rafting; yaklaşık 1,5 saat süren Uzman eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting kişi başı ………. TL’dir. (Ekstra)

Çamlıhemşin’de otobüsümüz ile buluşuyor Arhavi’ye gidiyor öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğlen yemeğimizin sonrasında Sarp Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Gürcistan’a (Batum) giriş işlemlerimizi tamamlıyor, Batum gezisine başlıyoruz. Aydınlanma yolu olarak tabir edilen Kafkas Transit yolu üzerinde bulunan, Hristiyanlığı Gürcistan’a getiren ilk misyoner St. Andrew Heykeli’ni görüyor, rehberimizden Gürcistan ve Batum tarihi hakkındaki bilgileri dinliyor, Gonai Hisarı ve Okaliptüs ağaçları eşliğinde Türkiye’de Bayburt’tan doğan ve Batum’da denize dökülen Çrohi ( Çoruh ) Nehri üzerindeki Rus Köprüsü’nü görüyor, Batum şehir merkezi turumuza başlıyoruz. 1564 yılında Osmanlı’lar tarafından fethedilen, dönem dönem Rusların eline geçen ve tamamı ile 1921 yılında elimizden çıkan Batum’da, Orta Cami, Piazza Meydanı, Yunan Mitolojisinde önemli bir yere sahip olan Altın Post Medea Heykeli, Astroloji Saati ve Poseidon Heykeli, Drama ve Tiyatro Binası’nı görüyor, fotoğraf çekimlerimizi tamamladıktan sonra Sınır kapısından Türkiye’ye dönüş yapıyoruz.  Otelimize yerleşiyoruz.

ÖNEMLİ UYARI: Batum’a Giriş sadece, yeni nüfus cüzdanları ile gerçekleştirilebilmektedir. Ehliyet ile giriş yapılamaz. T.C vatandaşı olmayan misafirlerimizin girişi kendilerine aittir. Belge eksikliği sebebiyle giriş yapamayan misafirlerimizin girişi kendilerine aittir. 50 TL olan çıkış ücreti misafir tarafından ödenir. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir.

Gürcistan'a kara yoluyla girmek isteyen kişiler, resmi aşı sertifikası (iki doz veya Johnson&Johnson aşısı için bir doz) ve son 72 saatte temin edilmiş PCR test sonucunu beraber ibraz etmek suretiyle ya da sadece test sonucunu ibraz ederek giriş sağlayabilmekte; bununla beraber, aşı sertifikası bulunmayan kişilerin Gürcistan'a girişlerinin üçüncü günü ilave bir PCR testi olmaları gerekmektedir. Her halükârda, kara yoluyla giriş sadece aşı sertifikası ibrazıyla mümkün olmadığından, aşı olan vatandaşlarımızın da girişten önce bir kereye mahsus olmak üzere PCR testi olmayı ihmal etmemeleri önem taşımaktadır.

Gürcistan’a kara yoluyla giriş sağlayabilmek için aşağıdaki formun doldurularak, gelen cevabi mailin çıktısının giriş sırasında hudut makamlarına ibraz edilmesi zorunludur. Pasaportu bulunmayan vatandaşlarımızın formdaki ilgili bölüm için T.C. kimlik kartlarını kullanmaları mümkündür.

http://registration.gov.ge/pub/form/8_protocol_for_arrivals_in_georgia/tk6157/?fbclid=IwAR0_j_ijn7rQpfadiNC5VFqH4r_mTg6D5Mxuuw9iA2MxkXGpjm9uGV7W_UU

Mevcut tüm Kovid-19 aşısı çeşitleri kabul edilmektedir.

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe şeklinde alınacaktır.  

Öğle Yemeği: Arhavi Loca Restorant.

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.

Konaklama: Hopa Peronti Otel Vb

3. Gün    ARTVİN - TRABZON
ARTVİN - TRABZON

Değerli konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimizle ekstra Borçka Karagöl turumuzu gerçekleştiriyoruz. Otobüsümüz ile Artvin’in Borçka ilçesine ulaşıyor ve burada bizleri bekleyen minibüslerimize biniyoruz. Yemyeşil bir manzara eşliğinde Bartnala şelalesini görerek, Klaskur deresinin önüne heyelan düşmesi sonucunda oluşmuş bir doğa harikası Karagöl’e ulaşıyoruz. Burada size verilen serbest zaman da gölün çevresinin gezebilir, göl üzerinde kayıklar ile gezinti yapabilirsiniz. Borçka gezimiz sonrasında Rize’nin Gündoğdu Beldesin’ de Rize bezinden üretilen tekstil ürünlerinin bulunduğu bir mağazada alışveriş molası veriyoruz. Tarih boyunca Rize’de ki en yaygın el sanatı olan dokumacılık ve kenevir bitkisinin sapında ki liflerden üretilen kendir ipliğinin faydaları ile ilgili bilgiler alıyor ve alışveriş yapabilmeniz için bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Sürmene Çamburnu mevkiinde olan restoranımız da öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemeğimizden sonra ki durağımız bir doğa harikası olan Uzungöl olacaktır. Of ilçesi üzerinden Solaklı Deresi’ni takiben Çaykara ilçesi sınırlarında deniz seviyesinden 1000 metre yüksekliğindeki Uzun Göl’e ulaşıyoruz. Vadi içerisinde, çam ağaçlarının arasında Demirkapı Yaylası’ndan ve Soğanlı Dağları’ndan gelen Haldizen Deresi’nin önünün heyelan sonucunda kapanması ile oluşmuş olan Uzun Göl’de vereceğimiz serbest zaman içerisinde, göl etrafında yürüyüş yapabilir, seyir tepesinden Uzun Göl’ü fotoğraflayabilirsiniz.

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe şeklinde alınacaktır.

Öğle Yemeği: Çamburnu Hancıoğlu Restoran (serbest menü seçenekleri geçerli olacaktır)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dahil olarak sunulacaktır.

Konaklama: Çaykara park veya Goldeninn Otel v.b

4. Gün    TRABZON - İSTANBUL
TRABZON - İSTANBUL

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz Ekstra yayla turumuza katılabilirler. Tura katılmayan misafirlerimiz ise otel de zaman geçirebilirler.

Ekstra Karester Yayla Turu (……….. TL); Minibüslerimiz ile 2400 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyor Yayla Evlerinden bir tanesine konuk oluyor çaylarımızı içiyoruz. Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş ve Uzungöl’ü kuşbakışı gören fotoğraflarımızı aldıktan sonra Uzungöl’e geri dönüyoruz. Hava muhalefeti nedeni ile Karester yaylasına çıkılamadığı durumda Demirkapı yayla turu yapılacaktır.

 

Çaykaradan ayrılıyor Sürmene’ye geliyoruz. Bir tarafında Karadeniz, diğer bir tarafında Manahos Deresi arasında kurulu Sürmene’de çeliğin su ile buluşması sonrasında bölgenin yetenekli bıçak ustaları tarafından şekillendirilen Sürmene Bıçağını görüyor, alışveriş molası veriyoruz. Sonrasın da çay fabrikası ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. 1924 yılından itibaren ülkemizde yapılmaya başlayan çay tarımı, çayın işlenişi ve doğru çay demleme tekniklerini uzmanlardan dinlerken ilk hasattan demlenmiş olan çaylarımızı içiyoruz. Anlatımlar sonrasında alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Alışverişlerinizin sonrasın da Maçka üzerinden Coşan Dere’yi yanımıza alarak yemyeşil bir manzara ile Altındere Vadisi boyunca ilerliyor, Altındere milli parkına ulaşıyoruz. Burada dolmuş minibüslere binerek, efsaneye göre Atina'lı Barnabas ile Sophronios adlı iki keşiş tarafından 4.yy’da kurulan, Trabzon İmparatoru III. Aleksios Komnenos döneminde (1349-1390) önem kazanan Sümela Manastırına ulaşıyoruz. Meryem Ana Kilisesi, öğrenci odaları, ayazma, su kemerleri ve freskleri rehberimizden dinledikten sonra eşsiz manzarasıyla Sümela Manastırını geride bırakarak. Altındere Tesislerin de öğlen yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrasında Rumcanın yerel lehçesinde "Geçit" anlamına gelen antik çağlardan beri ticaret yolları üzerindeki bir geçit olarak önemini koruyan Zigana’ya doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde Hamsiköy sütlacının tadına bakabilmeniz için bir mola veriyoruz Doğu Karadeniz coğrafi yapısı ile Orta Anadolu yaylaları arasındaki 2032 metre rakımlı zirvede geçiş noktası olan 1690 metre uzunluğundaki Zigana Tünelinde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Trabzon havaalanına gidiyor İstanbul’a Uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Bir başka Coral Tatil organizasyonunda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 

Kahvaltı: Konaklama otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Altındere tesisleri Serbest zaman

Akşam Yemeği: Yol üzeri dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır.

FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER

  Travego – Tourismo veya Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım
  Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,            
  Açık Büfe 3 Sabah kahvaltısı,
  Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 3 Akşam yemeği
  Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,  
  1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
  Araç İçi Hijyen Kiti,
  Bardak Su,
  Gidiş - Dönüş Uçak Bileti,

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Tüm öğle yemekleri,
  Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
  Tur süresince yapılan özel harcamalar,
  Ekstra belirtilen organizasyonlar,
  Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
  Sümela Minibüs Ücreti,
  Batum giriş ücreti,

NOTLAR

Genel Şartlar

Müze Kart

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Milli Saraylar'a bağlı müze ve örenyerlerini 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar.

Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.

 

Ek Hizmet Detayları

 

Profesyonel rehberlik hizmeti, yardımcı rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programı altında belitilen hizmetler, otopark ücretleri, tekne turu ücretleri turlarımıza göre değişkenlik göstererek tur fiyatımıza dahilir.

 

65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Giriş Ücretlerini Kendileri Öderler.

 

Genel Şartlar

 

Tur programının uygulayacısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatil Eksper Sorumluluğu yoktur.

 

Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

 

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

 

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

 

Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez.

 

Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

 

Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.

 

Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda Tatil Eksper misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

 

En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 24.02.2022

 

Kademeli Fiyat Sistemi

 

Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.

İptal Güvence Paketi

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. 3 gece altı konaklamalı turlarda İptal Güvence Paketi kişi başı 25 TL, 3 gece ve üstü konaklamalı turlarımızda İptal Güvence Paketi Ücreti kişi başı 50 TL’dir.

 

Uçak ve Tren Ulaşımlı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

 

1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

 

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

 

Kokartlı Profesyonel Rehberler

 

Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi vb. konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilen bölgenin Kültürün, özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

 

Rehber Tavsiyesi

 

Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi, mevsim koşullarını düşünerek giyininiz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.). İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı önerilir, küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı). Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almalısınız. Varsa ilaçlarınız, Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

 

Ulaşım Araçlarımız  

 

Mercedes Travego

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,

 

Mercedes Tourismo

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi, Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15 " LCD Monitör,

 

Man Fortuna

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

 

Doruk T

39+1+1 Koltuklandırma, ABS ve ASR fren sistemi, ön ve arka disk frenler ve Retarder fren sistemi, Rahat ve geniş kadife kaplı yolcu koltukları, güçlü klima sistemi ve LED aydınlatma sistemi, 10 metrelik kompak uzunluğu,ostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine monte edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

                                                                                     

Midibüsler

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

Minibüsler

VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

Mercedes Sprinter

12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı


FİYATLAR

Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu Fiyatları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın

GRUP TALEP FORMU

GRUP TALEBİ
Talep Eden
Kişi Sayısı
Ulaşım Tipi
Ad Soyad
Telefon
E-Posta
Not