Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Ukrayna Sağlık Turu

Tur : Yurtdışı Tur COT-355
Eski Bir Turumuzu İncelemektesiniz. Bu Program Pasiftir.
 • GENEL BİLGİLER
 • TUR PROGRAMI
 • FİYAT İÇERİĞİ
 • FİYATLAR
 • YORUMLAR
 • GRUP TALEBİ
GENEL BİLGİLER

Ukrayna Sağlık Turu Gezi Notları

  Ekspres Mayer Terapi Detoks ve Gençleştirme Paketi ile yenilenmiş ve zinde bir bedene kavuşacaksınız
  Metobolizmanın hızlanacak
  Bağışıklığınız güçlenecek
  Fiziksel ve mental olarak sağlığınıza kavuşacaksınız
  Mineral açısından zengin sularla bedeniniz adeta yenilenecek

Başlangıç

İstanbul
Hedefler

+ 8
Bitiş

İstanbul
10 - 90 Yaş için
UYGUN
Toplam 0 Yorum
TUR PROGRAMI

Ukrayna Sağlık Turu Tur Programı

1. Gün   

İstanbul-Lviv-Truskavets

 İstanbul-Lviv-Truskavets
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup bagaj ve check-in işlemlerini tamamladıktan sonra Pegasus Havayolları’nın PC420 sayılı tarifeli seferi ile 16.30’da Lviv’e hareket edeceğiz. 18.30’da şehre varıp Trukavets kasabasına doğru yola çıkacağız. Ukrayna’da Lviv’in güneybatısında, Polonya sınırının yakınında yer alan, mineral sularıyla ünlü ve Avrupa’nın en eski turistik merkezi olan Trukavets’e ulaştığımızda panoramik gezimize başlayacağız. Karpatların pitoresk, ekolojik ve oksijen deposu sayılan, sadece dinlenmekle kalmayacağımız, mineral açısından zengin sularının iyileştirici etkisiyle sağlıklı günlere de merhaba diyeceğimiz bu şirin kasabada dağ, orman, yemyeşil doğa manzarası eşliğinde yapacağımız gezimizin ardından konaklamak üzere beş yıldızlı Rixos Prykarpattya Oteli’ne yerleşeceğiz.
2. Gün   

Truskavets

Truskavets
Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Rixos Prykarpattya Ekspres Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na (999 Eur) katılabilecek, metabolik süreçleri hızlandırmaya, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, kilolardan kurtulmaya, enerjiyi geri kazanmaya ve hem fiziksel hem de mental refahı iyileştirmeye yardımcı olmaya yönelik altı (6) günlük program sonunda yenilendiklerini, dinçleştiklerini hissedecekler. Diyet, fizyoterapi ve doğayla bütünleşmeyi kapsayan, vücudun hücresel düzeyde tamamen yenilenmesini, gençleşmesini sağlayan program kapsamında misafirlerimiz bir beslenme uzmanı ve bir dermatologla görüşecekler. Ultrasonla batın incelenmesi, kalp ritminin EKG ile gözlemlenmesi, vücut yağ dokusu miktarının belirlenmesi ve ayrıntılı kan tahlili yapılması sonucunda elde edilen veriler ışığında belirlenen bir diyet programına alınacak misafirlerimizin öğünleri, altı gün boyunca kişiye özel hazırlanacak. Program kapsamında aromaterapi, elle uygulanan medikal masajlar, detoks masajları ve vücuttaki mineral dengesini sağlamaya yönelik olarak Atlantik kıyısındaki Guerande bölgesinde elle toplanan özel bir tuzla desteklenen “Osmo-Thermy” de uygulanacak. Altı günlük süreçte fiziksel aktivite de ihmal edilmeyecek; özel eğitmenler eşliğinde yemyeşil doğada, dağ havası alarak yapılacak “Kuzey Yürüyüşü” ile misafirlerimiz her gün akciğerlerinin ve tüm hücrelerinin oksijenle dolduğunu hissedecek. Ayrıca su aerobiği ve havuz çalışmalarıyla da fiziksel etkinliklere devam edilecek. İlk gün misafirlerimiz öncelikle beslenme uzmanı ile görüşecek ve kendilerine gerekli tahliller yapılacak; böylece diyet mönüsü (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve içecekler) oluşturulacak. Öğle yemeğini (ilk diyet öğle yemeği) yedikten sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinlikleri (ilk) gerçekleştirilecek. Ardından uzman eğitmenle birlikte “Kuzey Yürüyüşü”ne çıkılacak. Akşam yemeği (ilk diyet akşam yemeği) ertesinde serbest zaman.
3. Gün   

Truskavets

Truskavets
Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (ilk diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (ikinci) katılacaklar; ayrıca Mayer detoks masajıyla “Osmo-Thermy” uygulamasıyla (Geranda Tuzu ile Detoksifikasyon ve Mineralizasyon) (ilk) da tanışacaklar (Terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir). Öğle yemeğinin ardından (ikinci diyet öğle yemeği) uzman eğitmenle birlikte “Kuzey Yürüyüşü” yapacak (ikinci), akşam yemeği için otele dönecekler (ikinci diyet akşam yemeği). Sonrası serbest zaman.
4. Gün   

Truskavets

Truskavets
Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (ikinci diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (üçüncü) katılacaklar. Elle yapılan Mayer terapötik karın masajından (ilk) sonra (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir) öğle yemeği (üçüncü diyet öğle yemeği) için restoranda buluşulacak. Uzman eğitmenle birlikte yapılan “Kuzey Yürüyüşü”nden (üçüncü) sonra yenecek akşam yemeğinin ardından serbest zaman (üçüncü diyet akşam yemeği).
5. Gün   

Truskavets

Truskavets
Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (üçüncü diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (dördüncü) katılacaklar. Misafirlerimiz, elle yapılan Mayer terapötik karın masajı (ikinci), Mayer detoks masajı (ikinci) ve “Osmo Thermy” uygulamasının (ikinci) rahatlatıcı etkisini hissedecekler (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir). Lezzetli diyet öğle yemeği (dördüncü diyet öğle yemeği) yendikten sonra uzman eğitmenle birlikte “Kuzey Yürüyüşü”ne (dördüncü) çıkacak misafirlerimiz akşam yemeği için otele dönecekler (dördüncü diyet akşam yemeği). Sonrası serbest zaman.
6. Gün   

Truskavets

Truskavets
Kahvaltının ardından serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (dördüncü diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (dördüncü) katılacaklar. Elle yapılan Mayer terapötik karın masajından (üçüncü) sonra (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir) öğle yemeği (beşinci diyet öğle yemeği) için restoranda buluşulacak. Uzman eğitmenle birlikte yapılan “Kuzey Yürüyüşü”nden (beşinci) sonra yenecek akşam yemeğinin ardından serbest zaman (beşinci diyet akşam yemeği).
7. Gün   

Truskavets

Truskavets
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (beşinci diyet kahvaltı) sonra uzmanlar eşliğinde köpük banyosu, aromaterapi, su aerobiği ve havuz etkinliklerine (beşinci) katılacaklar. Elle yapılan Mayer terapötik karın masajından (dördüncü) sonra (terapi akışı eğitmenler tarafından kişiye özel belirlenecektir) öğle yemeği (altıncı diyet öğle yemeği) için restoranda buluşulacak. Uzman eğitmenle birlikte yapılan “Kuzey Yürüyüşü”nden (altıncı) sonra yenecek akşam yemeğinin ardından serbest zaman (altıncı diyet akşam yemeği).
8. Gün   

Truskavets-Lviv-İstanbul

Truskavets-Lviv-İstanbul
Kahvaltının ardından odaları boşaltacak ve çıkış işlemlerimizi tamamlayacağız. Mayer Terapisi Detoks ve Gençleştirme Programı’na dâhil olan misafirlerimiz ise özel hazırlanmış kahvaltı öğününden (altıncı diyet kahvaltı) sonra çıkış işlemlerini tamamlayarak sağlıklı, fiziksel ve ruhsal açıdan zindeliğini kazanmış halde otelden ayrılacaklar. Rehberimizin belirleyeceği saatte tüm misafirlerimizle birlikte Lviv’e gitmek üzere yola çıkacağız. İkinci Dünya Savaşı’nda zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan ve trafiğe kapalı meydanlarıyla, UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan şehrin merkezine vardığımızda yürüyerek yapacağımız panoramik Lviv gezisine başlayacağız. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş binalarıyla şirin bir Orta Avrupa şehri olan Lviv’de Opera Binası’nı, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası’nı, Svobada Meydanı’nı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı’nı göreceğiz. Sonrası serbest zaman; ancak dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Eczacılık Müzesi, Çikolata İmalathanesi Satış Mağazası, Ermeni Katedrali ve Arsenal (silah deposu) Turu’na katılabilecekler (30 Eur). Turumuzda yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’nin ardından Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek, ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Gezimiz Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesi’nin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesi’ni ziyaret ederek devam edecek. Muhteşem freskleri olan bu kiliseyi gezdikten sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı imalathane satış mağazası zincirlerinin en ünlü ve dört katlı merkezine giderek bir kahve molası vereceğiz. Ardından bu eşsiz Orta Avrupa şehrini keşfetmek ve şehrin keyfine varmak isteyenler için, rehberimizin belirteceği saate kadar serbest zaman. Sözleşilen saatte buluştuktan sonra Lviv Havalimanı’na gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve check-in işlemlerini tamamlayacak, Pegasus Havayolları’nın PC421 sefer sayılı uçuşuyla 19.35’te İstanbul’a hareket edeceğiz. Yerel saatle 21.40’ta İstanbul’a vardığımızda turumuz da sona erecek. Eve hoş geldiniz!
FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER

  Pegasus Havayolları ile SAW-LWO-SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
  Havalimanı vergileri
  Yedi (7) gece oda kahvaltı konaklama
  Lviv-Trukavets yapılacak olan şehir tanıtım turları
  Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
  Şehirlerarası tüm transferler
  Otel vergileri
  Türkçe rehberlik hizmetleri

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Yurtdışı çıkış fonu
  Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
  Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)
  Öğle, akşam yemekleri

NOTLAR
 • Ekspres Mayer Terapi Detoks ve Gençleştirme Paketi: 999 Eur
 • Türkçe bilen çevirmen eşliğinde (6 gün)
 • Doktor eşliğinde altı (6) konsültasyon
 • Beslenme uzmanı ile iki (2) görüşme ve kişiye özel diyet öğün içeriğinin (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği) belirlenmesi
 • (Altı [6] kahvaltı, altı [6] öğle yemeği, altı [6] akşam yemeği fiyata dâhildir.)
 • Mayer terapötik manuel karın masajı: Dört (4) defa
 • Ekspres Mayer Terapi Detoks ve Gençleştirme Paketi: 999 Eur
 • Köpük banyosu ve aromaterapi: Altı (6) defa
 • Mayer detoks masajı: İki (2) defa
 • “Osmo-Thermy” (Guerande tuzu ile detoksifikasyon ve mineralizasyon uygulaması): İki (2) defa
 • Su aerobiği ve havuzu: Altı (6) defa
 • Uzman eğitmen eşliğinde “Kuzey Yürüyüşü”: Altı (6) defa
 • Kan, idrar tahlilleri ve tetkikler;
 • Dermatologla görüşme: Bir (1) defa
 • Tam kan sayımı, ESR, Potasyum, Sodyum, Kalsiyum, Demir, Magnezyum: Bir (1) defa
 • Mikroskopi ile genel idrar tahlili: Bir (1) defa ve
 • Genel idrar tahlili (10 parametre): Üç (3) defa
 • C-reaktif protein (PSA): Bir (1) defa
 • Kapiller kan glukozu testi (hızlı): İki defa
 • Biyokimyasal kan testi (16 parametre): Bir (1) defa
 • Yağ dokusunun belirlenmesi için hızlı yöntem: İki (2) defa
 • Elektrokardiyografi (EKG): İki (2) defa
 • Üriner sistem ultrasonu (rezidüel idrar tayini, böbrek, mesane): Bir (1) defa
 • Batın ultrasonu (karaciğer, safra kesesi, safra kanalları, pankreas, dalak): Bir (1) defa
 • Genel Şartlar
 • Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Tatil Eksper tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Tatil Eksper tarafından garanti edilemez.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
 • Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
 • Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Programda dahil olmadığı belirtilmeyen tüm turlarda, bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
 • Tatil Eksper zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Tatil Eksper’in herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.
 • Tatil Eksper hava yolu ile misafir arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.  
 • Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Tatil Eksper, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Misafir uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
 • Tur ile ilgili kesin bilgiler (uçuş saati, uçak biletleri, otel isimleri, rehber bilgisi, havaalanı buluşma saati) 48 saat kala acente tarafından misafirlere iletilecektir.
 • Türk Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilebilmektedir. Diğer havayollarında farklı kurallar uygulanmaktadır.
 • Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 • Tura katılım için havaalanında zamanın bulunmayan, rehber ile iletişim kurmayan ya da belirtilen uçağa binmeyen/kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Tatil Eksper gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Tatil Eksper’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Tatil Eksper’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Tatil Eksper tarafından iptal edilmesi durumunda Tatil Eksper’den herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Tatil Eksper sorumlu tutulamaz.
 • Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği rezervasyon bedelinin tamamı kendisine iade edilir. Ancak yurtdışı seyahatlerinde vize alınmış ise vize bedeli iade edilmez. Gezi başlangıç tarihine 29 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir. İptal sigortası yapılan rezervasyonlar için belirtilen durumlarda, tüketicilerin sigorta kapsamında bulunan maddi zararı, ilgili sigorta şirketinden talep edilecektir. Tatil Eksper ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.
 • Tatil Eksper misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir. Şahsi vize başvurularında Tatil Eksper’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.
 • Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da Tatil Eksper aracılığı ile herhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
 • Gümrük geçişlerinde, sınır kapılarında, pasaportunuza giriş - çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
 • Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Tatil Eksper sorumlu değildir, sorumluluk misafire aittir.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Tatil Eksper sorumlu olmayacaktır.
 • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, ya da hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tatil Eksper sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Rehber, turun içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu misafirler ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

FİYATLAR

Ukrayna Sağlık Turu Fiyatları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın

GRUP TALEP FORMU

GRUP TALEBİ
Talep Eden
Kişi Sayısı
Ulaşım Tipi
Ad Soyad
Telefon
E-Posta
Not