Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

Boydan Boya Karadeniz Turu

Tur : Yurtiçi Tur
  • GENEL BİLGİLER
  • TUR PROGRAMI
  • FİYAT İÇERİĞİ
  • FİYATLAR
  • YORUMLAR
GENEL BİLGİLER

Boydan Boya Karadeniz Turu Gezi Notları

Hititlerin başkenti Amasya
Kurtuluş Mücadelesinin başladığı şehir Samsun
İpekyolu'nun Gizemi Ordu'da Teleferik keyfi
Kale Şehir, göçmen kuşların vatanı Giresun
Hamsi ve Horon, Doğa ve Tarih; Trabzon
Yaylalar, nehirler kenti Yeşil Rize
Bu tur enerji ve tempo gerektirebilir!

Oksijen'e doyacağınız, yeşilin her tonuyla kendinizi yenileyeceğiniz muhteşem bir tur programını inceliyorsunuz şu an. Karadeniz hep gitmek isteyipte ertelediğiniz bir bölgeyse bizce şimdi tam sırası. Karadeniz Turları konuklarına hem kültür, hem doğa hem de keyif ve neşe vadediyor. İster 5 ister 15 günlük program seçin size en iyi şekilde Karadeniz'i gezdireceğiz.


Başlangıç

İstanbul
Hedefler

+ 7
Bitiş

İstanbul
12 - 70 Yaş için
UYGUN
4.1 / 5.0
ÇOK Yİ
Toplam 141 Yorum
TUR PROGRAMI

Boydan Boya Karadeniz Turu Tur Programı

1. Gün   

BOLU DAĞI - SAFRANBOLU - HIDIRLIK TEPESİ - KRİSTAL TERAS

BOLU DAĞI - SAFRANBOLU - HIDIRLIK TEPESİ - KRİSTAL TERAS

06:30 Beylikdüzü Shell Benzin İstasyonu (Marmara park Avm Karşısı ) 07:00 Yenibosna Airport AVM Otoparkı 07:30 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Tatil Eksper Merkez Ofis Önü 08:00 Kadıköy Ayrılık Çeşmesi İspark Otoparkı ( Tepe Nautilus AVM Yanı ) 08:15 Kartal Yemek Center 08:30 Çayırova Mc Donalds Önü 09:00 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı 10:00 Berceste Dinlenme Tesisi

Tercih ettiğiniz kalkış noktalarından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Tatil Eksper'in sınırsız araç içi ikramları eşliğinde turumuza başlıyoruz. İlk molamızı Bolu Dağında verdikten sonra, Öğle saatlerinde Safranboluya ulaşıyoruz. 1994 yılında Unesco tarafından dünya miras listesine alınan Safranboluya ulaşıyoruz.Safranboluda İlk olarak Hıdırlık Tepesinden kenti panoramik olarak fotoğraflıyor ve rehberimizden yerleşim ile ilgili bilgileri alıyoruz. Daha sonra Köprülü Mehmet Paşa Camii, İzzet Mehmet Paşa Camii, Cinci Hanı, Kaymakamlar Konağı, güneş saati ve Demirciler Arastası gibi yerleri rehberimizin keyifli anlatımları eşliğinde dolaşıyor ve sonrasında Safranbolunun meşhur lokumunu tatmak üzere İmren Lokum Atölyesini ziyaret ediyoruz. Devamında vereceğimiz serbest zaman sonrasında akşam kahvelerimizi içmek üzere muhteşe doğası ile bizleri bekleyen Kristal Terasa geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Cam teras üzerinde heyecanlı dakikalar geçirebilir, dileyen misafirlerimiz ise muhteşem doğa manzarası ile kahvelerini yudumlayabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan lunch box(Tur ücretine dahildir.)

Öğle Yemeği: Serbest olarak alıancaktır.(Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır.

Konaklama Oteli: Safranbolu Zalifre Otel vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 458 km


2. Gün   

NASRULLAH KADI CAMİİ- ŞERİFE BACI ANITI- SİNOP CEZAEVİ

NASRULLAH KADI CAMİİ- ŞERİFE BACI ANITI- SİNOP CEZAEVİ

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Araç üzerinden Kastamonu’ya ulaşıyoruz, Kastamonu’da, Mehmet Akif Ersoy’un din adamı olarak görev aldığı Nasrullah Kadı Camii’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Nasrullah Kadı köprüsü ve kurtuluş savaşının simge isimlerinden bir olan Şerife bacı anıtını ziyaret ediyoruz. Kastamonu’nun meşhur çekme helvasını da tattıktan sonra Taşköprü, Boyabat üzerinden Sinop’a ulaşıyoruz. Sinop’ta ilk olarak Hamsilos fiyordunu görüyoruz. Sonrasında Meşhur Sinop Mantısı ile öğle yemeğimizi alıyor ve Tarihi Sinop cezaevini geziyoruz. Cezaevinin tarihçesi ve burada yatan kişiler ile ilgili bilgileri aldıktan sonra Limana iniyor ve el yapımı maketleri ile Dünya çapında ün yapmış olan Ayhan Kotrayı ziyaret ediyoruz. Sonrasında Sinoptan ayrılıyor ve Samsun’da bulunan otelimize geçiyor ve konaklıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Sinop Mantısı (ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır.

Konaklama Oteli: North Point Otel Samsun vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 463 km


3. Gün   

ATATÜRK ONUR ANITI - BANDIRMA VAPURU - ORDU - BOZTEPE- TİREBOLU - AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ

ATATÜRK ONUR ANITI - BANDIRMA VAPURU - ORDU - BOZTEPE- TİREBOLU - AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ilk olarak Belediye Meydanında bulunan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün muhteşem heykelini fotoğraflıyoruz. Sonrasında tütün iskelesi ve 19 Mayıs 1919’da Atatürk ve silah arkadaşlarını Samsun’a ulaştıran Bandırma vapurunu ziyaret ettikten sonra öğle yemeğimizde meşhur Karadeniz pidesini tadıyor ve  Çarşamba, Terme, Ünye, Fatsa üzerinden Orduya ulaşıyoruz. Ordu’da vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz teleferik ile Boztepeye çıkabilir ve muhteşem Ordu manzarasının tadını çıkarabilirler. Devamında Ordudan ayrılarak Giresun’u panoramik olarak görerek Topal Osman, Giresun kalesi ve Karadenizin Tek adası olan Giresun Adası ile ilgili bilgileri rehberimizden alıyoruz. Sonrasında Tirebolu Çay Fabrikasını ziyaret ediyor ve bölgenin en önemli geçim kaynaklarından biri olan çay ile ilgili gerekli bilgileri alıyoruz. Sonrasında Eynesil, Beşikdüzü,Vakfıkebir ve Akçaabat üzerinden Trabzon’a ulaşıyoruz. İlk olarak Trabzon Ayasofyasını ziyaret ediyoruz ( tadilat dolayısı ile kapalı olması durumunda dışarıdan görerek gerekli bilgileri alıyoruz ) Bir sonraki durak noktamız ise Gazi Mustafa Kemal’in Trabzon ziyaretlerinde Konakladığı ve son ziyareti esnasında tüm mal varlığını yüce Türk Milletine bağışladığı vasiyetnamesini kaleme aldığı yer olan Atatürk köşkü oluyor. Köşkü ziyaretimiz sonrasında Trabzon’un en köklü el sanatlarından biri Telkari ve Kazaziye işçiliğinin babadan oğula aktarılmak sureti ile devam ettirildiği bir gümüş atölyesini ziyaret ediyor ve konaklamamızı gerçekleştirmek üzere otelimize geçiyoruz. (Konak Park Otel vb).

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Meşhur Karadeniz Pidesi (ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır.

Konaklama Oteli: Konak Park Hotel vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe :346 km


4. Gün   

AYDER YAYLASI - ZİLKALE- PALOVİT ŞELALESİ

AYDER YAYLASI - ZİLKALE- PALOVİT ŞELALESİ

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Ayder yaylasına hareket ediyoruz. Ayder yaylasında vereceğimiz serbest zamanda Gelintülü Şelalesini fotoğraflayabilir, Ayderin muhteşem doğası içerisinde yürüyüş yapabilir yöresel ürün alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Sonrasında Pınar Alabalık Tesislerinde öğle yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz ile birlikte minibüsler ile Zilkale, Şenyuva Köprüsü ve Palovit şelalesini göreceğimiz turumuza başlıyoruz.  (Zilkale Turu ekstra 50₺ dir). Zilkale gezimizin ardından otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Pınar Alabalık Tesislerinde alıcacaktır. (ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır.

Konaklama Oteli: Natura Lodge Otel / Yeşil Vadi Otel vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 224 km


5. Gün   

UZUNGÖL - SÜMELA MANASTIRI

UZUNGÖL - SÜMELA MANASTIRI

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ilk olarak Rize bezi alışverişimizi yapıyoruz. Sonrasında Uzungöl’e çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak gerçekleştirilecek olan  2300m yükseklikte bulunan Lustra Karester yaylalarını göreceğimiz Yayla turumuza başlıyoruz.  ( Ekstra 60₺ dir) Yolculuğumuz esnasında hava şartlarının müsait olması halinde Uzungöl’ü kuşbakışı görme şansımız olacaktır. Yaylada bulunan bir evi ziyaret ederek hem yayla yaşamını yakından tanıyor hem de  çaylarımızı yudumluyoruz. Sonrasında Uzungöl’e dönüyor ve göl etrafında yürüyüş yapabilmeniz  ve fotoğraf çekebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizi Uzungölde aldıktan sonra Sümela Manastırına doğru yola koyuluyoruz. ( Manastırın tadilat dolayısı ile kapalı olması halinde Sümela gezisi yapılamamaktadır). Manastır gezisini tamamladıktan sonra yöreye özgü peynir, tereyağı, bal, pestil  vb ürünleri alabilmeniz için Lezzet diyarına uğruyor ve sonrasında Giresunda bulunan otelimize geçiyor ve konaklıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Uzungöl'de alınacaktır. (ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır.

Konaklama Oteli: Amazon Aretias Hotel / Giresun Ramada Hotel vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe : 464 km


6. Gün   

YASON KİLİSESİ - AMASYA - II. BEYAZIT KÜLLİYESİ - ÇORUM

YASON KİLİSESİ - AMASYA - II. BEYAZIT KÜLLİYESİ - ÇORUM

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Amasya için yola koyuluyoruz.  Yason burnu ve Yason Kilisesi ziyaretimiz esnasında Argonatlar seferi ve Iason ile ilgili Yunan mitlerini rehberimizden dinliyoruz. Yolda vereceğimiz fotoğraf molaları ardından Yeşil ırmağın iki yakasında kurulmuş ve adeta bir açık hava müzesi niteliğinde olan Amasya’ya ulaşıyoruz. Şehirde  II.Beyazıt Külliyesi, Saat Kulesi, Gök Medrese, Şehzadeler Meydanı, Arkeoloji müzesi gibi yerleri dolaşıyor ve sonrasında Çorum’a geçerek konaklıyoruz.  

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınacaktır.

Konaklama Oteli: Anitta Otel vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe : 442 km


7. Gün   

HATTUŞA - ARSLANLI KAPI - YAZILIKAYA AÇIK HAVA TAPINAĞI

HATTUŞA - ARSLANLI KAPI - YAZILIKAYA AÇIK HAVA TAPINAĞI

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Hitit medeniyetinin başkenti ve Anadolun’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Hattuşayı geziyoruz. Kent Surları, Arslanlı Kapı, Sfenksli kapı, Potern, Büyük tapınak gibi noktaları ziyaret ediyor ve sonrasında Yazılıkaya açık hava tapınağına geçiyoruz. Tapınak ziyaretimizi takiben öğle yemeğimizi alıyor ve dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ve Tatil Eksper’un araç içi ikramları eşliğinde akşam yaklaşık 21.00 sularında İstanbul’a ulaşıyor ve siz değerli misafirlerimize bir başka Tatil Eksper organizasyonunda görüşmek üzere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda serbest alınacaktır(Ekstra).

Kat Edilecek Toplam Mesafe : 731 km

 

Karadeniz turlarımızda kullandığımız anlaşmalı oteller listesi aşağıdaki gibidir;

- Zalifre Otel, Safran City Hotel, Kadıoğlu Şehzade Konakları

- North Point Hotel, Damla Panorama Hotel, Saren Otel, Park Inn by Radisson Samsun

- Konak Park Hotel, Zahra Mountain Resort, Arsen Hotel

- Mori Sport Hotel, Natura Lodge Otel,Deniz Konak Hotel, Yeşil Vadi Otel, Hanedan Otel, Naliya Otel, Sis Otel, Hilaz Otel

- Amazon Aretias Hotel, Giresun Ramada Hotel

- Anitta Otel, Grand Park Hotel Çorum

Tur programında belirtilen otellerde müsaitlik doğrultusunda aynı bölgede ve aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.


FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER
Ek hizmet bedelleri
Araç içi ikramlar
6 gece yarım pansiyon konaklama (Otellerde alınacak akşam yemeği ve sabah kahvaltıları)
Tüm ulaşım hizmetleri
Profesyonel rehberlik hizmetleri
Zorunlu seyahat sigortası
DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Müze Kart Bedeli
Mola tesislerinde alınacak olan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri
Tüm yemeklerde alınacak olan içecekler
Öğle yemekleri
Minibar harcamaları
Kişisel harcamalar
NOTLAR

GENEL ŞARTLAR
Gezi suresi 6 gece 7 gun olup 6 gece otel konaklamalıdır. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 cocuk için kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha üstü olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatil Eksper sorumluluğu yoktur.
Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 10-15 kişi arası ozel dizayn minibusle, 15-29 kişi arası lüks kücük otobus (midibas) 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araclarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
Yeterli coğunluk sağlanmadığı takdirde Tatil Eksper 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir
EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI
Ek hizmetler paket fiyatına dahildir. Ek hizmetler her bölge ve tur kapsamına göre değişiklik gösterir. Programda ekstra olarak belirtilmemiş tüm çevre gezileri, minibüs, tekne vb ulaşım ücretleri, otopark, millipark giriş ücretleri, özel müzelere giriş ücretleri Ek Hizmet kapsamında olup, tur ücretine dahildir. Kültür ve Turizm bakanlığına bağlı müzelerde ise müze kart geçerli olup, müze kart bedeli tur ücretine dahil değildir. İstenirse müze kart bedeli karşılığında rezervasyona eklenebilir. Bakanlığa bağlı müzelere ücretsiz giriş hakkına sahip olan misafirlerimiz (müze kart sahipleri, 18 yaş altı ve 65 yaş üstü, sarı basın kartı sahipleri vb ) müze kart almak zorunda değildir.
İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ
Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıc tarihinden 72 saat öncesine kadar, hicbir neden belirtmeksizin iptal veya değişiklik yapabilmenize ve tur ücretinin kesintisiz olarak iadesine olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1,2 veya 3 gece konaklamalı turlarda Kişi Başı 20 TL, 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda paket bedeli 50 TL dir
Uçaklı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Ozel sağlık sigortası misafire ait ozel harcamadır.
GEZİ SURESİNCE KULLANILACAK ARACLAR
Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına gore aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına gore aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir
8 kişi ve uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir
27 kişiye kadar luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
15 kişiye kadar luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araclar kullanılır.
MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri onde biri orta kapıda olmak uzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su unitesi, 2 adet soğutucu dolap.
MAN FORTUNA
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MİTSUBİSHİ SAFİR
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
ISUZU NOVO - ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su unitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv
MERCEDES SPRİNTER - VOLKSWAGEN WOLT
15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu dolap, Sıcak su unitesi
1-) İPTAL VE DEVİR:
1.1 Tatil Eksper 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tuketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gun oncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure icinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım aracları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gosterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tuketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 gunluk mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve olumleri tam teşekkullu devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıc tarihine 29-15 gun kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gun kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ucretinin tamamı Tatil Eksper tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Ozel hukumler saklıdır.
1.3 Tuketici promosyon turlarda turun başlangıc tarihi ne olursa olsun , mucbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Paket tur kapsamındaki tum ucuşlarda 15 gun ve daha sonraki iptallerde hicbir mazeret gecerli olmayıp, ucak ucreti iadesi soz konusu değildir.
1.5 Acenta Tatil Eksper tuketicinin başlangıcını kacırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tuketici adına yapılmış tum rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tuketiciye herhangi bir odeme yapılamaz.
1.6 Tuketici, paket tura devam etmesinin mumkun olmaması durumunda, hareketten en az 7 gun once seyahat acentasına Tatil Eksper niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından gecerli tum koşulları yerine getiren bir ucuncu kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sozleşmeye taraf seyahat acentasına Tatil Eksper karşı, bakiye tutarın ve soz konusu devirden doğan tum ilave masrafların odenmesinden muteselsilen sorumludurlar.
1.7 Tatil Eksper uzerinden alınan tum hizmetlerin her aşamasında Tatil Eksper ile bağlantıya gecilmek zorundadır. Aksi takdirde muşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında Tatil Eksper sorumluluk kabul etmez.
1.8 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken cıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ucret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan Tatil Eksper a bu konuda bir talep veya bir itiraz yoneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde muşteri Tatil Eksper tarafından otele odenen tum ucreti hicbir itiraz ileri surmeden odemeyi peşinen kabul eder.
1.9 Satın alınan paket tur hizmetinde ucak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili ucuş icin uyguladığı kural ve cezalar gecerli olacaktır.
1.10 "Munferit organizasyonlarımızda secilen tur ve bolgeye gore belirli donemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup,iptal olamama durumu soz konusudur."


FİYATLAR

Boydan Boya Karadeniz Turu Fiyatları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın