Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Düzce
Düzce

Akçakoca Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
FİLTRELE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
OTEL AKTİVİTELERİ
ÇOCUK BEBEK
Sky Tower Hotel Akcakoca Convention Spa Center
Puanı 4.3
Düzce, Akçakoca Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Fiyat için
Diapolis Hotel
Puanı 4.3
Düzce, Akçakoca Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Fiyat için
Mesen Hotel
Puanı 4.3
Düzce, Akçakoca Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Fiyat için
Turkuaz Beach Hotel
Puanı 4.3
Düzce, Akçakoca Mevkii
Otel Denize sıfır tesis
Kum Plajlı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Fiyat için
1
 
Akçakoca Otelleri Bölge Tanıtımı

Akçakoca Otelleri Bölge Tanıtımı

Denizli adeta iç içe olan Akçakoca Otelleri, Karadeniz'de denize girmeye uygun plajlar çok fazla görülmez inancını değiştiren ve Akdeniz plajlarını aratmayan plajlara sahip. İsterseniz kentiçi plajlarda, isterseniz ormanların denizin içlerine kadar uzandığı sahillerde denize girebilirsiniz. Tercihlerinizden biri olabilecek siyah renkli kumlara sahip, kent merkezinin 2 kilometre uzağındaki mavi Bayraklı Kale Plajı olabilir, Karaburun plajı da Karadeniz'in en uzun plajlarındandır.

Kale Plajı

Ceneviz Kalesi nin batısında yer alan plaj mavi bayrağa sahip. Yeşili andıran rengiyle Berrak bir denizin içinde dikkatle baktığınızda minik balık yavrularını görebilirsiniz. Ormanla iç içe eşsiz kumsalı tarihi Ceneviz Kalesi ve etkileyici gün batımı ile mutlaka görülmesi gereken yerlerden olan plaj Nadir bulunan siyah inci Kumluca'da dikkat çekiyor Kalenin doğusunda da ayrı bir plaj bulunmaktadır.

Çuhallı Plajı

Ilçe girişinde ve sahil yolu üzerinde bulunan plaj konumu ve çevre düzenlemesi ile dikkat çekmektedir.

Çınaraltı Plajı

Şehir merkezinde olmasından dolayı çok tercih ediliyor, şehirden uzaklaşmadan denizin, şirin kumsalın ve gün batımının keyfini çıkarabilirsiniz.

Kalkın Plajı

ilçe merkezine 6 kilometre mesafede Kalkın Köyü sınırları içerisindedir. Ormanla iç içe geniş ve uzun bir sahili vardır. Doğayla başbaşa olduğunuz bu yerde dilerseniz deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir dilerseniz de piknik yapabilirsiniz.

Edilli Ağzı Plajı

Ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıktadır. Ormanla denizin adeta kucaklaştığı bu alanda geniş ve doğal plajlar vardır. Özellikle sakin yer arayanlar için ideal bir ortamdır.

Değirmenağzı Plajı

Değirmenağzı Plajı ilçe merkezinin Batı kısmındadır. Geniş kumsalı ve berrak deniziyle deniz severleri beklemektedir.

Limoncuk Plajı

Şehir merkezi Ayazli Mahallesinde bulunan ailenizle rahat vakit geçirebileceğiniz küçük bir plajdır.

Melenağzı Plajı

Akçakoca merkezine 13 kilometre uzaklıkta batı tarafında son koy olup il sınırı olan Melen Çayı'nın kenarındadır. İnce kumdan oluşan sahil Melen Çayı'nın Karadeniz'e döküldüğü yerin kıyısından itibaren başlar.

Akkaya-Çayağzı Plajları

Karadeniz Ereğli yolu üzerinde, ilçe merkezinin 7 kilometre doğusundan başlayan ve sahil boyunca uzanan geniş, doğal plajları ile büyük rağbet gören bu yörede ormanlar arasında kalan dereler boyunca yürüyüşte yapabilirsiniz.

Paşalar Plajı

Paşalar Köyü'nün merkezine bir kilometre uzaklıkta, biri 800 metre, biri 600 metre olan iki koye sahip olan plaj günübirlik ve kamp yapmaya uygundur. Sahilden 15 metre uzaklıkta yer alan Koca Kaya ise Plajı ayrı bir özellik katmaktadır.