Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar

İstanbul Kalkışlı Uçaklı Gap Turu

Tur : Yurtiçi Tur
Eski Bir Turumuzu İncelemektesiniz. Bu Program Pasiftir.
 • GENEL BİLGİLER
 • TUR PROGRAMI
 • FİYAT İÇERİĞİ
 • FİYATLAR
 • YORUMLAR
GENEL BİLGİLER

İstanbul Kalkışlı Uçaklı Gap Turu Gezi Notları

Dünya tarihinin beşiği Antakya'yı göreceksiniz
Nemrut'ta eşsiz bir manzaraya şahit olacaksınız
Batman'da Hasankeyf'i gezeceksiniz.
Harika mimariye sahip Midyat'ı çok beğenekceksiniz
Herkeste farklı izler bırakan Mardin'i tanıyacaksınız
Peygamberler Şehri Urfa ve Göbeklitepe
Modern ve Eski bir arada, Gaziantep..
Doğu'nun Muhteşem Coğrafyası Sizi bekliyor. Bu turumuzda Adana'dan başlayarak sırasıyla tüm Gap bölgesini geziyoruz. Batman, Antep, Mardin, Diyarbakır ve daha nice şehrimizi tanıyacak ve güzel anlara eşlik edeceksiniz. Bu tur enerji ve tempo gerektirebilir!

Başlangıç

İstanbul
Hedefler

+ 5
Bitiş

İstanbul
12 - 60 Yaş için
UYGUN
4.1 / 5.0
ÇOK Yİ
Toplam 141 Yorum
TUR PROGRAMI

İstanbul Kalkışlı Uçaklı Gap Turu Tur Programı

Ülkemizde en çok tercih edilen rotalardan biri Uçaklı Gap Turu'dur. Adana uçuşuyla start verdiğimiz Uçaklı Gap Turumuz'da, Güneydoğu Anadolu Bölgemizin mistik ve sıcak tüm atmosferinde keyif dolu bir rota çiziyoruz. Adana'dan başlayan programımızda neler yok ki? Adana, Antakya, Adıyaman, Diyarbakır, Mardin Midyat, Şanlıurfa, Gaziantep, Kahramanmaraş ile süren Uçaklı Gap Turumuz, sizlere ömür boyu unutamayacağınız tarih ve lezzet dolu bir Tur programı vadediyor. 

Her yaştan misafirin adapte olabileceği Gap Turu'nun favori mevsimi Bahar ve Sonbahar aylarıdır. Sağlık problemleri olan yaşlı misafirlerimizin Ağustos ve Temmuz ayı dışında tarih seçimi yapmasında fayda var. Yine çocuklu ve bebekli Gap Turu düşünen gezginlerin mevsimsel koşulları gönönünde bulundurmalarını tavsiye ederiz.

1. Gün   

ADANA-ANTAKYA-GAZİANTEP

ADANA-ANTAKYA-GAZİANTEP

Belirtilen servis noktalarından hareket ile Sabiha Gökçen Havalimanına geçiyoruz. Anadolu Jet
Havayollarının 06:15 uçağı ile Adana havalimanına ulaşıyor ve rehberimiz ile buluşmanın
ardından turumuza başlıyoruz. Adana şehir merkezinde bulunan Ulu Camii, Taş köprü ve Sabancı merkez camiini fotoğrafladıktan sonra İskenderun ve Belen geçidi üzerinden Amik ovasını panoramik olarak görerek Antakyaya ulaşıyoruz. Antakya'da ilk olarak bölgenin zengin mutfak kültürünün tadını çıkarabileceğimiz öğle yemeğimizi alıyoruz. ( Ekstra) . Öğle yemeğinin ardından St.Pierre Kilisesi, Habib Neccar Camii Türk Ortodoks Kilisesi, Sarımıye Camii, Sinagog ve eski Antakya sokaklarını gezeceğimiz turumuzu rehberimizin keyifli anlatımları eşliğinde tamamlayarak bu kadim kentten ayrılıyor ve Gaziantep'e doğru yola koyuluyoruz. Akşam 19:30 sularında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Öğlen Yemeği: Ekstra olarak Antakya'da serbest menü şeklinde alınacaktır. ( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Gaziantep Dedeman

Kat Edilecek Toplam Mesafe : 410 Km

2. Gün   

GAZİANTEP - HALFETİ - ŞANLIURFA - BALIKLIGÖL

GAZİANTEP - HALFETİ - ŞANLIURFA - BALIKLIGÖL

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısından sonra Gaziantep gezimize başlıyoruz. Zeugma Antik Kentinden çıkarılan mozaik ve fresk panoların sergilendiği Zeugma mozaik müzesinin rehberimizin mitolojik konulardaki detaylı anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Sonrasında Gaziantep'in tarihi çarşısına geçiyor ve burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman esnasında Tahmis Kahvesi, Zincirli bedesten, Mevlevihane ve kastel yapıları gibi noktaları ziyaret edebilir, Almacı Pazarından kuruyemiş alışverişlerinizi yapabilir ayrıca sedef kakma, bakır işçiliği ve yemenicilik gibi el sanatlarının hala geleneksel yöntemlerle devam ettirildiği atölyeleri ziyaret edebilirsiniz. Çarşı gezimizin ardından Halfetiye geçiyoruz. Birecik'te Kelaynak Koruma Parkında nesilleri tükenme tehlikesi altında olan Kelaynak kuşlarını fotoğrafladıktan sonra Halfeti'ye ulaşıyoruz. Birecik barajının yapımı ile önemli bir bölümü sular altında kalmış olan Halfetide dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenleyeceğimiz tekne turumuza katılıyoruz. (20 ₺). Tekne turumuz esnasında Rum Kale, Savaşan Köyü ve Halfetiyi Fırat nehrinin üzerinden görüyor ve Güneydoğunun bu gizli cennetini fotoğraflıyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Halfeti yerleşiminde yürüyerek yerleşimi keşfedebilir ve nehir kenarındaki kafelerde çay, kahve keyfi yapabilirler. Tekne turumuzun ardından ekstra olarak alacağımız öğle yemeği sonrasında Halfetiden ayrılıyor ve Şanlıurfaya geçiyoruz. Şanlıurfa'da  
Balıklıgöl gezimize başlıyoruz. Hz. İbrahim peygeamberin doğduğu mağara, ateşe atıldığına inanılan yer, Halil-ür Rahman ve Ayn-ı Zeliha göllleri, Hz. İbrahim peygamber camii gibi özel mekanları gezdikten sonra kapalı çarşılar bakımından ülkemizin en zengin 3. ili konumunda bulunan Şanlıutfa tarihi çarşısında vereceğimiz serbest zamanda isot, puşi vb alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Sonrasında otelimize geçiyoruz. NEVALİ OTEL / EL RUHA OTEL vb. Dileyen misafirlerimiz rehberimizn ekstra olarak düzenleyeceği sıra gecesi organizasyonuna katılabilirler. Yemekli Sıra Gecesi 100 ₺ . ( Şanlıurfada otel konaklamamız oda kahvaltı şeklinde olacak ve akşam yemeği sıra gecesi esnasında servis edilecektir. Sıra gecesine katılmayan misafirlerimiz akşam yemeklerini serbest olarak alabilirler.)


Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Ekstra olarak Halfeti'de serbest menü şeklinde alınacaktır.

Akşam Yemeği: Ekstra olarak Sıra gecesi esnasında verilecektir 100₺

Konaklama Oteli: El Ruha Otel , Nevali Otel vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe : 258 km

3. Gün   

HARRAN - GÖBEKLİTEPE - ATATÜRK BARAJI - NEMRUT DAĞI

HARRAN - GÖBEKLİTEPE - ATATÜRK BARAJI - NEMRUT DAĞI

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Harran'a geçiyoruz. Kendinizi adeta bir zaman tünelinde hissedeceğiniz Harran'da Harran Höyüğü, Harran Ulu Camii, ve konik kubbeli karınca evlerini gördükten sonra mırralarımızı içmek üzere Harran evine geçiyor ve sonrasında Göbeklitepeyi ziyaret etmek üzere Harrandan ayrılıyoruz. M.Ö 12. bin yıla kadar uzanan bir tarihsel geçmişe sahip Göbeklitepe'yi rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyor ve Bozova üzerinden Atatürk barajına geçiyoruz. Seyir terasından baraj gövdesini fotoğrafladıktan sonra Adıyaman kent merkezine geçiyoruz. Ekstra olarak alacağımız öğle yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Nemrut dağı turumuz için minibüslere geçiyoruz. (Ekstra60₺). Kommagene Kralı 1.Antiochos Teos'a ait olan ve 2100 m yükseklikte bulunan Nemrut dağı tümülüsünde Doğu ve Batı teraslarında bulunan, ateş sunağı, heykel grupları ve tümülüsü rehberimizin anlatımları eşliğinde gezdikten sonra Nemrut dağı zirvesinde muhteşem gün batımını izledikten sonra Adıyaman kent merkezinde bulunan otelimize dönüyoruz. Gün Batımı mevsime bağlı olarak değişiklik gösterdiği için vakit müsaitliği doğrultusunda , Karakuş Tümülüsü ve Cendere köprüsü rehberimizin inisiyatifine bağlı olarak programa eklenebilir.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Ekstra olarak Adıyaman'da serbest menü şeklinde alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Antiochos Otel vb.

Ekstra Tur : Nemrut Dağı turu 60 ₺

Kat Edilecek Toplam Mesafe : 293 km

4. Gün   

DİYARBAKIR - BATMAN - HASANKEYF - MİDYAT - MARDİN

DİYARBAKIR - BATMAN - HASANKEYF - MİDYAT - MARDİN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Nisibis köprüsü üzerinden, Siverek , Hilvan, Diyarbakır'a ulaşıyoruz. Diyarbakırda Ulu Camii, Cahit Sıtkı Tarancı evi, Keçi Burcu gezilerimiz ardından ekstra olarak öğle yemeğimizi alıyoruz ve Batman üzerinden Hasankeyf'e geçiyoruz. Ilısu barajının yapımına bağlı olarak tamamı sular altında kalacak olan Hasankeyf'i görme şansına sahip olan son insanlar arasına katılıyoruz. Dicle nehrinin yanıbaşında kurulmuş bu özel yerleşim alanını fotoğrafladıktan sonra Midyata geçiyoruz. Bir dönem Sıla dizisine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi, Gelüşge Hanı, telkari çarşısını ve Midyat sokaklarını yürüyerek dolaştıktan sonra Mardin'e geçiyor ve konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Ekstra olarak Diyarbakır'da serbest menü şeklinde alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Grand Yay vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe : 316 Km

5. Gün   

MARDİN

MARDİN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ilk olarak bölgede yaşayan Süryani yurttaşlarımızın en kutsal mekanlarından bir olan Deyr-ül Zafaran manastırını ziyaret ediyoruz. Manastır ziyaretimizin ardından Kasımiye medresesini geziyor ve muhteşem mezopotamya manzarası ile büyüleniyoruz. Kasımiye medresi ziyaretimizin ardından Mardin kent merkezine geçiyor ve ekstra olarak alınacak öğle yemeğinin ardından Mardin yerleşimini yürüyerek dolaşmak üzere otobüsümüzden ayrılıyoruz. Kırklar Kilisesi, Latifiye Camii, Dellallar Çarşısı, Mardin Ulu Camii, Şahtanalar konağı, ve Abbaralar'ı rehberimizin doyurucu anlatımları eşliğinde gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanı takiben Diyarbakır havalimanına geçerek Anadolujet havayollarının 20:30 uçuşu ile İstanbul'a dönüyoruz, bir sonraki organizasyonda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.  

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Ekstra olarak Mardin'de serbest menü şeklinde alınacaktır.

Kat Edilecek Toplam Mesafe : 120 km

FİYAT İÇERİĞİ
DAHİL OLAN HİZMETLER
  Ek hizmet bedelleri
  Araç içi ikramlar
  4 gece konaklama (Otellerde alınacak akşam yemeği ve sabah kahvaltıları)
  Tüm ulaşım hizmetleri
  Profesyonel rehberlik hizmetleri
  Zorunlu seyahat sigortası
DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Müze Kart Bedeli ( Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri)
  Mola tesislerinde alınacak olan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri
  Tüm yemeklerde alınacak olan içecekler
  Öğle yemekleri
  Minibar harcamaları
  Kişisel harcamalar

NOTLAR

*Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 5 Gece 6 Gün olup 5 Gece otel konaklamalıdır

Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasıada yatak verilmeyebilir.

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. *Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

*Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

*Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

*Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

*Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden TatilEksper.com kesinlikle sorumlu değildir.

*Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

*Ek Hizmet Bedelleri, Paket(ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

*Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir.  Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

*Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)

*Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar TatilEksper da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda TatilEksper misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

*1618 nolu zorunlu seyahat sigortası kapsamı Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

*İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.

*Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

*Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilir

*Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler paket programda yazdığı gibi olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden TatilEksper sorumlu değildir. Misafirlerimiz alındığı noktalarda bırakılacaktır.

*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda TatilEksper sorumluluğu yoktur.

*Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.

*İlk gün gezi otele girmeden başlayacağından yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız.

*Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.

*Uçaklı Turlarımızda ve otobüslü turlarımızda İstanbul , Bursa , Eskişehir , İzmir , Ankara , Antalya ve diğer illerimizden gelen misafirlerimiz ile bölge buluşmalı bir şekilde turlarımız gerçekleşmektedir. Otobüsün çevirme kontrol kaza trafik vb. Uçak saatlerine göre ve rötar vb. durumlara göre uçağın indiği havaalanında veya beklediği illerde 1 – 2 saat arası bekleme sureleri oluşabilir.

 Not:

Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dahil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.


Tavsiyelerimiz:

Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.Konaklama Otelleri:

Programda belirtilen oteller örnek konaklama tesisleridir. Yoğunluğa bağlı olarak konaklama bölgelerinde ve otellerinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Hatay: Özcihan Otel - Grand Boğaziçi – Deliban Otel – Grand Mina Otel v.b.

Adıyaman: White Star Otel - Rabat Otel - Bozdoğan Otel v.b.

Elazığ: 3* ve 4* Şehir Otelleri v.b.

Diyarbakır: 3* ve 4* Şehir Otelleri v.b.

Mardin: Matiat Otel – Yay Grand Otel v.b.

Şanlıurfa: El – Ruha Hotel - Grand Urfa Otel - Harran Otel - Dedeman Otel v.b.

Gaziantep: Met Gold Otel, Büyük Veliç Otel, Dedeman Park Otel v.b. –

Adana: Şirin Park Otel v.b.  

Mersin: 3* ve 4* Şehir Otelleri v.b.

Kahramanmaraş: 3* ve 4* Şehir Otelleri v.b.


Sıra Gecesi: (Ekstra)

Şanlıurfa'nın vazgeçilmezi, yıllardan beri kuşaktan kuşağa aktarılan insanların sosyal hayatlarında topluca eğlendikleri özel günlerini kutladıkları, yöresel müziklerin çalınıp söylendiği, yöresel halk oyunlarının oynandığı, çiğ köfte, ayran, şıllık ve acı kahve mırranın ikram edildiği eğlence


Nemrut Gün Batımı Veya Gün Doğumu:

14-17 Kişilik Minibüsler ile Nemrut Dağı'na çıkılarak güneşin batışını veya doğuşunun izlenmesi (kaçırılmaması gereken çok önemli bir görsel show)


Halfeti Tekne Turu:

Yerel belediyeye ait olan tekneler ile Fırat ırmağı üzerinde yaklaşık 40 dakika süren bir gezinti.


İklim Şartları:

Orta Fırat Bu bölümde Akdeniz iklimi görülür. Bölgenin içlerine doğru iklim karasallaşır. Kış sıcaklık ortalaması, Dicle Bölümü'ne göre daha yüksektir. Bölümün kış sıcaklık ortalaması 0 °C'nin altına pek düşmez. Yağış en fazla kış mevsiminde görülür. Yıllık yağış tutarı 700 mm’dir. Yaz aylarında yağışların azalması ve sıcaklığın yüksek olması kuraklığı arttırmıştır. İç kesimlerde karasal iklim görülür. Dicle Bölümü'nde karasal iklim etkilidir. Bölümde yazlar çok sıcak ve kurak, kışlar ise soğuktur. Bölümün yüksek kesimlerinde kar yağışları görülür. Kış mevsiminde sıcaklık 0 °C’nin altına düşer. Bölümdeki yıllık yağış miktarı 500?600 mm’dir. Son zamanlarda Özellikle Diyarbakır çevrelerinde ekonomik anlamda büyük ilerlemeler kaydedilmiştir.


Ulaşım Araçlarımız:

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. Araçlarımızda kulaklık yoktur. Tv Üniteli araçlarda telefonunuzu şarj etmeniz telefonunuzun batarya ömrünüzü azalttığı için harici bir şarj aleti bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Mıtsubıshı Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Mıdıbusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Mınıbusler: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

Vw Volt 15+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Mercedes Sprınter 15+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.


FİYATLAR

İstanbul Kalkışlı Uçaklı Gap Turu Fiyatları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın