Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Muğla
Muğla

Hisarönü Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
FİYAT ARALIĞI
TEMA OTELLER
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
OTEL AKTİVİTELERİ
ÇOCUK BEBEK
Telmessos Neva Hotel
Puanı 4.1
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Alkolsüz Her Şey Dahil TatilEksper'in Önerisi
Otel
Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
21.170,59
20.323,78
5 Gecelik Fiyat
Flora Palm Resort
Puanı 4.1
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Kum Plajlı Oteller Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Otel
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
TatilEksper'in Önerisi
Butik Otel
Balayı Otelleri Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Pink Palace Hotel
Puanı 4.3
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Telmessos Select Hotel
Puanı 4.3
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Otel
Balayı Otelleri
Grove Hotel
Puanı 4.3
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Daireler
Çocuk Dostu Oteller
Nicholas Park Hotel
Puanı 4.3
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Vento Boutique Hotel
Puanı 4.3
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Butik Otel
Çocuk Dostu Oteller
Golden Life Heights Deluxe Suites Hotel
Puanı 4.3
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Kum Plajlı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Montana Pine Resort Hotel
Puanı 4.3
Muğla, Fethiye Hisarönü Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
1
 
Hisarönü Otelleri Fiyatları

Hisarönü Otelleri Fiyatları

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bir yer olan Hisarönü, benzersiz manzarasıyla dikkatleri üzerine çeken bir bölgedir. Turistik bir bölge olmasının yanı sıra tarihi ve doğal güzellikleriyle de ön plana çıkar. Ölüdeniz ile Fethiye arasında yer alan Hisarönü, muhteşem manzarasının yanı sıra gece hayatı ile de dikkatleri üzerine çeker. Sığ deniziyle keyifli bir deniz tatili sunan Hisarönü, aynı zamanda gündelik hayatın stresinden uzak bir tatil geçirmenizi de sağlayacak. Muğla Otelleri içinde yer alan konforlu ve lüks otellerde konaklayabilir, Hisarönü’nde gezilecek alanları ziyaret edebilirsiniz. Plajları, adrenalin dolu aktiviteleri ve konforlu konaklama alanlarıyla Hisarönü, sizlere unutamayacağınız bir tatil sunacaktır.

Hisarönü Otelleri Fırsatları

Hisarönü otelleri listesinde yenilikçi ve lüks pek çok otel seçeneği yer alır. Her bütçeye hitap edebilecek türdeki oteller hem keyifli bir tatil sunar hem de doğayla baş başa kalmanızı sağlar. Genel olarak Her Şey Dahil konseptiyle hizmet sunan oteller, yenilikçi imkanlara sahiptir. Kum plajlı oteller, balayı otelleri, su kaydıraklı oteller, çocuk dostu oteller; benzersiz bir tatil geçirmeniz için sizlere sunulan seçeneklerdir.

Hisarönü balayı otelleri ile balayı tatilinizi konforlu ve lüks konaklama alanlarında geçirebilirsiniz. Yeni evlenmiş çiftler için çok özel bir şekilde hizmet sunmakta olan balayı otelleri, aynı zamanda çiftlerin arzu ettikleri konfora erişim sağlamasına olanak tanır. Bunun yanı sıra su kaydıraklı oteller, özellikli çocuklu aileler için idealdir. Farklı nitelik ve sayıda otel sınırları içerisinde yer alan su kaydırakları, çocuklarınızın muhteşem anlar geçirmesini sağlayacak.

Çocukların rahatını düşünen çocuk dostu oteller, ailelerin keyifli bir tatil geçirmesini sağlayacak pek çok alternatifi bünyesinde barındırır. Çocuklar için özel olarak oluşturulan aktiviteler, çocuk parkı, çocuk havuzu ve daha pek çok seçenek ile çocuklarınıza istedikleri bir tatili sunabilirsiniz. Hisarönü otelleri fırsatları içerisinde yer alan ve yenilikçi konseptleriyle dikkatleri üzerine çeken otellerin her biri, konfor ve lüksü bir araya getirerek kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar. Yurtiçi oteller listesinde bulunan ve Hisarönü mevkiinde yer alan otelleri tercih edebilir, sevdiklerinizle arzu ettiğiniz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Herşey Dahil Hisarönü Otelleri

Her Şey Dahil oteller, otel tarafından belirlenen saat aralıklarında sabah, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra yerli alkollü ve alkolsüz içeceklerin müşterilere sunulduğu bir konsepttir. Konsept dahilinde müşteriler, yeme/içme ihtiyaçları için ayrıca bir ödemede bulunmaz. Bu nedenle lüks bir tatil isteyen pek çok kişi, Her Şey Dahil otellere yönelim gösteriyor. Hisarönü sınırları içinde yer alan Her Şey Dahil oteller, ziyaretçilere bir konaklamadan çok daha fazlasını vadediyor. Her otelin hizmet anlayışı birbirinden farklı olsa da müşterilerin rahat edebilmeleri için birçok farklı alternatifle hizmet standartlarını her zaman bir üst seviyeye taşımaktadırlar. Ayrıca birçok işletme, çocuklu aileler için de özel bir hizmet sunmakta olup bu tür oteller, “çocuk dostu otel” olarak bilinmektedir. Çocuklarınızda keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız hem Her Şey Dahil hem de çocuk dostu otellerde konaklama gerçekleştirebilirsiniz.

Çok daha sakin bir otel konaklaması istiyorsanız, butik oteller tam da size göre! Her şeyin çok daha ulaşılabilir olduğu butik oteller, doğayla baş başa kalmak ve samimi bir işletmede konaklamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Yeme/içme hizmetlerinin otel tarafından karşılandığı Her Şey Dahil Oteller içerisinde yer alan farklı alternatifler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Hisarönü Her Şey Dahil Oteller ile kendinizi konfor ve lükse bırakabilir, unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz.

Hisarönü’nde Gezilecek Yerler

Benzersiz doğası, ziyaretçileri geçmişe götüren tarihi yapılarıyla her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilen Hisarönü’nde gezilecek yerler listesinde birçok alan bulunuyor. Fethiye Otelleri konaklamasında bulunarak Fethiye’ye yakın güzellikleri keşfedebilirsiniz. Bunun yanı sıra Hisarönü doğal ve tarihi güzelliklerine de çok özel bir ziyaret düzenleyebilirsiniz.

Hisarönü gezinizin benzersiz bir hal almasını istiyorsanız, Hisarönü’nde görmeniz gereken doğal ve tarihi güzellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Marmaris Kalesi

Marmaris sınırları içerisinde yer alan Marmaris Kalesi, Hisarönü konaklamalarında görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. MÖ 2 binli yıllarda inşa edildiği düşünülen kale, çok özel bir tarihi bünyesinde barındırıyor. Çeşitli nedenlerden ötürü tarihi süreç içerisinde onarım gören kaleye bir dokunuş da Osmanlı Devleti padişahı I. Süleyman tarafından gerçekleştirilmiştir. Padişah, Rodos seferi sırasında kaleyi yeniden inşa etmiştir. Benzersiz mimari özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken kale, görülmeye değer bir yapıdır. Marmaris ile Hisarönü arasında 137 km’lik bir mesafe bulunduğundan, Hisarönü konaklamalarınızda Marmaris’te gezilecek yerleri de ziyaret edebilirsiniz.

Hafsa Sultan Kervansarayı

Marmaris sınırları içinde yer alan Hafsa Sultan Kervansarayı, 16.yüzyılda inşa edilmiştir. Marmaris Kalesi’nin kuzeyinde bulunan kervansaray, tarihin ayak izlerini bünyesinde barındırır. Kervansarayın, Osmanlı Devleti padişahı I. Süleyman tarafından Rodos seferi sırasında inşa edildiğini söylemek olanaklıdır.

Physkos Antik Kenti

Hisarönü ziyaretlerinizde görmeniz gereken yerlerden bir diğeri de Phykos Antik Kentidir. Antik kent, döneminde liman kenti olarak kullanılmıştır. Physkos, aynı zamanda Marmaris’in eski adıdır ve bu şekilde bilinmektedir. Tarihi MÖ 3400’lü yıllara kadar giden antik kent, benzersiz bir alan olmasından dolayı her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilir.

Loryma Antik Kenti

Dağların arasında yer alan Loryma Antik Kenti, aynı zamanda benzersiz bir deniz manzarasına da sahiptir. Roma döneminde inşa edilen antik kent, zaman içerisinde farklı medeniyetlerin hakimiyeti altına girmiştir.

Marmaris Müzesi

Hisarönü görülmesi gereken yerler arasında bulunan Marmaris Müzesi, bölgenin tarihini öğrenmek isteyenlere çok özel bilgiler sunuyor. Farklı dönemlerden kalma birçok tarihi eseri bünyesinde bulunduran müze, tarihin derinliklerinde keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak. 7 kapalı mekanı bulunan müzede Bizans Dönemi, Osmanlı Dönemi olacak şekilde çok farklı medeniyetlerden günümüze taşınan tarihi eserler yer alıyor.

Ölüdeniz

Hisarönü konaklamalarınızda Ölüdeniz’i görmeniz, unutamayacağınız bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır. Burada yer alan Kıdrak tabiat Parkı hem manzarasıyla hem de doğal güzellikleriyle dikkatleri üzerine çeken bir yerdir. Oldukça sakin bir denizi bulunan Ölüdeniz’de de deniz keyfi yapabilirsiniz.


Hisarönü Özet Bilgi

Toplam konaklama oteli 11 Otel
Popüler Otel Telmessos Neva Hotel
Gecelik Başlangıç Fiyat 4.234,12 TL
Popüler Bölge Hisarönü