Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Ankara Erken Rezervasyon Otelleri

Ankara Erken Rezervasyon Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
BÖLGE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
OTEL AKTİVİTELERİ
ÇOCUK BEBEK
%45
SÜPER FIRSAT
Ankara, Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı Mevkii
Yarım Pansiyon TatilEksper'in Önerisi
Otel
Ücretsiz İptal Garantisi Balayı Otelleri Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
5.927,27
3.260,00
5 Gecelik Fiyat
1
Ankara Erken Rezervasyon Otelleri Yazıları
Ankara Erken Rezervasyon

Ankara Erken Rezervasyon

Başkent Ankara Otelleri için en iyi satınalma tarihi tıpkı uçak biletinde olduğu gibi 1-2 ay öncesidir. Son dakika rezervasyonları genelde daha pahalı olacağı Ankara Erken Rezervasyon Fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Otel datamız her gün güncellenmekte ve geliştirilmektedir. 6-12 Taksit fırsatları ile rezervasyon yapabileceğiniz Ankara Otelleri için dilerseniz Çağrı Merkezimizi de arayabilirsiniz. Ankara, büyükşehir ve başkent olmasından dolayı ve gezilecek çok fazla noktası olması nedeniyle otelleri genelde yüksek dolulukla seyreder. O nedenle gezi nedeniyle gelecekseniz önceden plan program yapıp otelinizi seçmenizde fayda var. Sitemizde henüz olmayan tesislerin rezervasyonu içinde bizi direk arayabilirsiniz.

Ankara’da Gidilecek Yerler

Ankara’da Gidilecek Yerler

Ankara denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz Anıtkabir'dir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyaret etmek ve anmak gezi planlarının olmazsa olmazıdır. Anıtkabir’e gidip de orada ki nöbet değişimine denk gelirseniz oldukça keyifli bir ana tanıklık etmiş olacaksınız. Huzur bulacağınız ve gururlanacağınız Anıtkabir her yönden sizi derinden etkileyecektir. Anıtkabir sonrasında Atatürk Orman Çiftliği ziyareti de olmazsa olmazlardandır. Türkiye’nin en büyük hayvan bahçesine sahip olması gezi planlarına dahil edilmesi için önemli bir nedendir. Ankara’nın oldukça geniş alanlarında yer alan parklar ziyaretçilerini beklemektedir. Parklarda hazırlanmış olan mekanlar size güzel zaman geçirtecek düzeydedir. Tarihin en önemli yapıtlarından birisi olan Ankara Kalesi de görülmesi gereken ve mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan muhteşem manzarası ile de sizi mest edecektir. Bunların dışında zamanınız varsa eski Osmanlı Kasabası olan Beypazarı görülmesi gereken yerlerden biridir. Ayrıca Ankara'da onlarca gelişmiş Avm sizi oldukça mutlu edecek düzeydedir. Ankara'ya düzenlenen Yurt İçi Turları incelemek için Tur sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Ankara Otelleri

Ankara Otelleri

Geniş otel konseptiyle Başkent Ankara'da dilediğiniz her notkada sayısız otel seçeneğine sahipsiniz. 2 Yıldızlı otellerden 5 Yıldızlı otellere kadar hemen hemen her semtte otel bulunmaktadır. Kızılay bölgesinde ve özellikle Bakanlıklar bölgesinde sayısız otel seçenekleri mevcuttur. Ankara'nın son 20 yılda ülkenin beton yığını haline gelmesinden kaynaklı olarak her tarafında konaklama açısından çok sayıda otel seçeneği bulabilirsiniz. Ayrıca Ankara Termal Oteller açısından da oldukça zengin bir bölgemizdir. Ankara'ya Termal amacıyla şifa bulmak için gelecekseniz, Ankara Termal Otelleri'mizi inceleyebilirsiniz.
Ankara’ya Ne Zaman Gidilmeli?

Ankara’ya Ne Zaman Gidilmeli?

Ankara genellikle yaz aylarında sıcak ve kurak bir havaya sahipken, kış aylarında ise çok soğuk ve kar yağışlıdır. Mart ve Nisan aylarında ise oldukça yoğun yağmur almaktadır. Sıcaklığın kış aylarında eksilere düşmesinden dolayı kışın yapılacak tatiller oldukça soğuk geçecektir. O yüzden tatilinizi Mayıs ve Ekim ayları arasında yapmanız çok daha iyi olacaktır. Temmuz ve Ağustos aylarının da çok sıcak olması tatilinizi hesaplarken bilmeniz gereken önemli ayrıntılardan bir tanesidir. Güzel ve tam da dilediğiniz bir tatil geçirmek isterseniz sitemizde yer alan Ankara erken rezervasyon otelleri listesine göz atabilirsiniz.