Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Yurtiçi Oteller
Yurtiçi Oteller

Kartalkaya Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
BÖLGE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
ÇOCUK BEBEK
OTEL AKTİVİTELERİ
Kartaltepe Butik Hotel
Puanı 4.5
%45
SÜPER FIRSAT
Bolu, Kartalkaya Saraycık Köyü Mevkii
Sadece Kahvaltı TatilEksper'in Önerisi
Butik Otel
Ücretsiz İptal Garantisi Balayı Otelleri
2.565,00
1.410,75
5 Gecelik Fiyat
Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort
Puanı 4.5
Bolu, Kartalkaya Mevkii
TatilEksper'in Önerisi
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
Saraycik Gol Evi Hotel
Puanı 4.3
Bolu, Kartalkaya Mevkii
Apart Otel
Grand Kartal Hotel
Puanı 4.3
Bolu, Kartalkaya Mevkii
Otel
Dorukkaya Ski & Mountain Resort
Puanı 4.3
Bolu, Kartalkaya Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
1
 
Kartalkaya Otelleri; Doğa, Temiz Hava ve Kış Sporlarının Lideri

Kartalkaya Otelleri; Doğa, Temiz Hava ve Kış Sporlarının Lideri

Bolu iline bağlı Kartalkaya Otelleri tatilciler tarafından daha çok kış mevsiminde tercih edilen bir bölgedir. Özellikle kış turizmi açısından önemli bir yere sahip olan Kartalkaya, Bolu merkeze 40 kilometre kadar uzaklıktadır. Ayrıca bölge İstanbul ve Ankara'ya olan yakınlığı sayesinde bu büyük şehirlerden her mevsim ciddi sayıda ziyaretçi almaktadır. Yemyeşil doğası ve tüm kış sporlarına uygun kayak merkeziyle göz kamaştıran Kartalkaya yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çekmektedir. Sezonda Kartalkaya Turları 'nın da başlaması ile beraber Kartalkaya Otelleri tam kapasiteye ulaşmaktadır.

Köroğlu Dağları üzerinde bulunan Türkiye'nin en popüler kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya, kayak sporcularının en çok tercih ettiği uluslararası standartlara uygun bir merkezdir. Bölgede daha çok kış turizmi etkin bir rol oynadığından kışın tatilciler genellikle Kartalkaya Kayak Otelleri 'ni tercih etmektedir. Bölgede kış mevsimi dışında bahar ve yaz aylarında doğa turizmi etkili olmaktadır. Kışın karların sakladığı yeşiliyle göz kamaştıran Bolu Kartalkaya baharlar birlikte doğa severlerin de gezi rotaları arasına girer. Doğal güzellikleri ve temiz havasıyla insana her mevsim enerji veren Kartalkaya' da yaz ve bahar dönemlerinde de konaklamak oldukça keyif vericidir. Kartalkaya Otelleri 'nde sizde güzel bir tatil geçirmek isterseniz Tatileksper 'in sunduğu ayrıcalıklar ile yerinizi erkenden ayırtın!

Dorukkaya Kartalkaya Otelleri

Dorukkaya Kartalkaya Otelleri

Kartalkaya Otelleri, Kış mevsiminde Kar Kalitesinin yüksek olması ve Elit bir bölge olması nedeniyle seçkin misafirler tarafından ziyaret edilir. Yaz ve bahar mevsiminde de doğal güzellikleri nedeniyle doğa severler ve fotoğrafçılar tarafından ziyaret edilmektedir. Kış sporları yapanlar genelde kayak merkezlerine yakın konuma sahip Kartalkaya Kayak Otelleri 'ni tercih ederler. Bunun yanında Kartalkaya 'da her müşteri kitlesine uygun otel bulunmaktadır. Tatilinizi erken rezervasyon dönemlerine denk getirseniz bölge otellerinde daha uygun fiyatlarla konaklama imkanı da elde edebilirsiniz. Ayrıca Tatileksper 'in sizlere sunduğu fırsatlar ile Kartalkaya 'da hafızanızdan silinmeyecek bir tatil geçirebilirsiniz. 

Kartalkaya' da  Gezilecek Yerler

Kartalkaya' da Gezilecek Yerler

Kartalkaya 'da gezilmesi gereken yerler arasında en meşhuru Kartalkaya Kayak Merkezi 'dir. Kış mevsiminde gidiyorsanız buraya uğrayıp bir kayma deneyimi yaşamalısınız. Kayak merkezi dışında bölgede göl, tabiat parkı, ormanlık alan, ve yayla bulunmaktadır. Abant Gölü Tabiat Parkı, Sarıalan Yaylası, Sünnet Gölü, Yedigöller, Saraycık Gölü, Bolu Fındığı Tabiatı Koruma Alanı, Sülüklü Göl Tabiatı Koruma Alanı gibi gezilip görülmeye değer doğal güzeller vardır. Ayrıca Bolu Kartalkaya yöresel lezzetlerini tadabileceğiniz meşhur restoranları da gezi rehberinize ekleyerek bölge tatlarını deneyebilirsiniz.

Kartalkaya' da  Yapılacak Aktiviteler

Kartalkaya' da Yapılacak Aktiviteler

Kartalkaya' da yapılacak aktivitelerin en başında kış sporları gelmektedir. Kış mevsiminde bembeyaz bir görünüme sahip olan Kartalkaya' da snowboard, kızak ve serbest stil kayak en çok tercih edilen aktiviteler arasındadır. Ayrıca Kartalkaya Kayak Merkezi' nde kar motorsikletiyle ve teleferikle macera dolu bir gün geçirebilirsiniz. Akşamüstü Kartalkaya Otelleri' nde ya da barlarda düzenlenen partilere katılabilir veya otelinizde dinlenebilirsiniz. Eğer Kartalkaya' ya kış mevsimi dışında gidiyorsanız bölgede bulunan yayla, göl ve tabiat parklarında doğa sporlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Kartalkaya' da Ne Yenir?

Kartalkaya' da Ne Yenir?

Kartalkaya' da kış mevsiminde kayak merkezlerinin atıştırmalığı sucuk ekmektir. Buna bir de alternatif olarak köfte ekmek yapılır. Kartalkaya Otelleri' nde kayak sonrası mangal partileri meşhurdur. Ayrıca Bolu Mengen Mutfağı oldukça zengin lezzetlere sahiptir. Bolu yöresel lezzetleri arasında Mengen pilavı, kandırık dolması, keşli cevizli erişte, Mengen kuzu güveç, orman kebabı, paşa pilavı, Bolu köftesi bulunur. Ayrıca bölgede bulunan otellerde ve restorantlarda her türlü damak tadına hitap eden farklı mutfaklardan lezzetlerde bulunmaktadır.

Kartalkaya' da Gece Hayatı

Kartalkaya' da Gece Hayatı

Uludağ Otelleri, Palandöken Otelleri, Erciyes Otelleri ve tüm Kayak Merkezleri 'nde olduğu gibi Kartalkaya  tatilinde de gündüz kayak, gece otel etkinlikleri ön plandadır. En kalabalık dönemini kış mevsiminde yaşayan Kartalkaya' da otellerde oldukça yoğun olmaktadır. Gündüz pistlerde kayan ziyaretçiler, akşamları otellerdeki eğlencelere katılarak keyifli zaman geçirir. Kartalkaya Otelleri' nde gece hayatı beklenenin aksine oldukça renkli geçer. Otellerde ünlü sanatçılar sahne alır, Dj performansları sergilenir, canlı müzik, after ski partiler, dans ve farklı bir çok etkinlik Kartalkaya gece hayatında yer alır.

Kartalkaya Ulaşım, Otobüs

Kartalkaya Ulaşım, Otobüs

Kartalkaya Ulaşım seçenekleri arasında kendi aracınız dışında İstanbul'dan ve Ankara'dan Otobüslerimiz mevcuttur. Her sene Kasım ayında Kartalkaya Otobüs fiyatları açıklanmakta ve sitemizde ilan edilmektedir. Kartalkaya Nasıl Gidilir? sorusuna cevap arayanlar için şunu söyleyebiliriz, İstanbul'un önemli merkezlerinden hareketle Kartalkaya yolculuğumuz 4 saat sürmektedir. Bir mola verilerek vardığımız Kartalkaya Kayak Merkezi Ulaşımında riskli bir yol bulunmamaktadır. Keyifli ve Güvenli bir yolculuktan sonra Tem Otobanı üzerinden Kartalkaya'ya varmaktayız. Kartalkaya Otobüs seçenekleri için Tatil Eksper'lerimizi arayabilirsiniz.