Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Erzurum Erken Rezervasyon Otelleri

Erzurum Erken Rezervasyon Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
BÖLGE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
ÇOCUK BEBEK
OTEL AKTİVİTELERİ
Polat Erzurum Resort
Puanı 4.5
%45
SÜPER FIRSAT
Erzurum, Palandöken Mevkii
Herşey Dahil (İçkisiz)
Otel
Ücretsiz İptal Garantisi Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
20.218,18
11.120,00
5 Gecelik Fiyat
Sway Hotels
Puanı 4.3
%45
SÜPER FIRSAT
Erzurum, Palandöken Mevkii
Herşey Dahil (İçkisiz) TatilEksper'in Önerisi
Otel
Ücretsiz İptal Garantisi Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
30.109,09
16.560,00
5 Gecelik Fiyat
Erzurum, Palandöken Mevkii
Otel
Palan Hotel
Puanı 4.5
Erzurum, Palandöken Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
Erzurum, Palandöken Mevkii
Otel
Erzurum, Palandöken Mevkii
Otel
1
Erzurum Erken Rezervasyon Otelleri Yazıları
Erzurum Erken Rezervasyon

Erzurum Erken Rezervasyon

Kış turizmi konusunda oldukça yüksek rağbet gören Erzurum, gerek yurt içi gerekse de yurt dışından gelen turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Kayak merkezleri konusunda çok iyi durumda olan şehirde, bu nedenle çok sayıda otel bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz Erzurum Erken Rezervasyon Otelleri, her yönden size fiyat olarak avantaj sağlayacaktır. Yurtiçi Otelleri'ne rağbetin en fazla olduğu dönem olan sömestre tatil döneminde, Erzurum'a ve Palandöken Otelleri'ne talep çok yukardadır. Kayak Merkezi olarak oldukça revaçta olan Palandöken Kayak Merkezi, her ne kadar batıdaki büyükşehirlerimize uzak olsada bölgeyi bilenlerin daimi tercih ettiği bir tatil merkezidir. Ailenizle güzel bir kış tatili geçirmek ve değişiklik yapmak isterseniz Erzurum Palandöken Otelleri'ni şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca bütçenizi sarsmayacak tutarlarla harika tatilin planını Erken Rezervasyon dönemi olan Ekim, Kasım'da tasarlayabilirsiniz. Hem kara hem de hava yolu ile Erzurum’a gitmeniz de mümkündür. Hava yolu ile gitmek isterseniz de erkenden uçak biletini almanız size o noktada da avantaj sunacaktır. İndirimli fiyat avantajından ve transfer hizmetlerimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterlidir.
Erzurum’da Neler Yapılır?

Erzurum’da Neler Yapılır?

Kış tatilcilerinin en çok tercih ettiği Erzurum, dondurucu havası ile de dikkat çekmektedir. Soğuk kış günlerini harika bir otelde yaşamak ve kayak zevkini bol karlı bir pistte gerçekleştirmek için Erzurum doğru seçenek olacaktır. Sadece kayak değil, birçok farklı alanlarda da görülmesi gereken mekanlar ve alışveriş yapabileceğiniz çarşılar bulunmaktadır. Kışın geliyorsanız öncelikle planlarınızı Palandöken Kayak Merkezi üzerine kurmanız çok daha doğru olacaktır. Kayak Otelleri içinde önemli bir yere sahip olan Erzurum Palandöken'den ayrılmak istemeyeceksiniz. Erzurum merkeze indiğiniz takdirde çarşıları gezebilir, birbirinden farklı özelliklere sahip dünyaca ünlü Oltu Taşı mücevherleri de hediyelik olarak yanınızda götürebilirsiniz. Alışveriş dışında Erzurum Ulu Camii de görülmeye değer yapıtlardandır. Ayrıca Çifte Minare Medresesi ve Yakutiye Medresesini de görmenizi tavsiye ederiz. Harika görünüme sahip olan Narman Peribacaları sizi şaşırtmaya yetecektir. Fotoğraf çekmek ve harika anılar biriktirmek için Tortum Gölü ve şelalesi oldukça popülerdir. Görünümü ile sizi büyüleyecek olması hem dinlenme hem de fotoğraf çekmek adına doğru tercihtir. Her güne güzel gezi planı yaptığınızda Erzurum düşündüğünüzden de daha güzel olacaktır. Özellikle bölgede bizim için duygusal bir anlamı olan Aziziye ve Mecidiye Tabyaları'nın da ziyaret edilmesi Erzurum gezilerinin olmazsa olmazlarındandır. Osmanlı Rus Harbi'nde düşman ilerleyişini durdurmak için inşaa edilen tabyalar halen sağlam ve dimdiktir. Erzurum Erken Rezervasyon Otelleri'ni değerlendirerek en az 2-3 gecelik bir gezi planı yapılması gerekir. Farklı istek ve talepleriniz için TatilEksper'inizle iletişime geçmenizi öneririz.

Erzurum Lezzetleri

Erzurum Lezzetleri

Her tatilin akılda ve damakta kalan lezzetleri, yöresel olduğu zaman unutulmaz olmaktadır. Herkesin bildiği ve tadı ile efsane olmayı başaran Çağ Kebabı'nın anavatanı Erzurum'dur. Özel olarak hazırlanmış olan Çağ Kebabı özenle marine edilmiş kuzu budundan yapılmaktadır. Lezzetini daha da güzelleştirmek için ise meşe odununda pişirilerek hazırlanmaktadır. Erzurum’a gidip de bu lezzeti tatmamak çok büyük kayıp olacaktır. Böylesine bir lezzeti tadarken tatlıya da yer ayırmalısınız. Erzurum’un lezzetli dünyasında oldukça popüler olan kadayıf dolması da olmazsa olmazlar arasındadır. Bölgenin diğer eşsiz tatları arasında kendine has Su Böreği, Kuymak ve nohut, buğdaydan yapılan Ayran Aşı sıralanabilir. Aynı lezzetleri Erzurum'un eski kazası olan Bayburt'ta bulmanız mümkündür. 

Erzurum Kaplıcaları

Erzurum Kaplıcaları

Soğuk kış günlerinde, Erzurum'un şifalı kaplıcaları içinizi ısıtmaya yetecektir. Pek çok deri ve iç hastalığına iyi gelen Ilıca Kaplıcası şehir merkezine 11 km uzaklıktadır. Mesafe açısından en yakın Ilıca kaplıcası olsa da, Erzurum’da başka kaplıcalarda bulunmaktadır. Farklı özellikleri ile dikkat çeken diğer kaplıcalar ise Köprüköy Kaplıcası, Akdağ Kaplıcası ve Pasinler kaplıcasıdır. Kaplıcaların bazılarında su içilirken, bazılarında ise banyo kürü şeklinde yararlanılabilmektedir. Size hitap eden kaplıcalarda zaman geçirebilmek için Termal Oteller içinde aramasını yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan otellerden size uygun olan ve taleplerinizi karşılayacak standartlarda ki otellerden birini seçebilirsiniz.