Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Konyaaltı Erken Rezervasyon Otelleri

Konyaaltı Erken Rezervasyon Otelleri

SONUÇLARI
HARİTADA GÖSTER
DETAYLI OTEL ARA
5 Gece Konaklama
FİLTRELE
TEMALAR
OTEL TİPİ
GENEL ÖZELLİKLER
OTEL AKTİVİTELERİ
ÇOCUK BEBEK
Boutique Suite Mim-A
Puanı 4.3
Antalya, Konyaaltı Konyaaltı Merkez Mevkii
Otel
Ozkaymak Falez Hotel
Puanı 4.3
Antalya, Konyaaltı Konyaaltı Merkez Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Su Kaydıraklı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Santa Marina Hotel
Puanı 4.3
Antalya, Konyaaltı Konyaaltı Merkez Mevkii
Otel
Kum Plajlı Oteller Çocuk Dostu Oteller
Elit Basaran Hotel
Puanı 4.3
Antalya, Konyaaltı Konyaaltı Merkez Mevkii
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Perla Mare Hotel
Puanı 4.3
Antalya, Konyaaltı Konyaaltı Merkez Mevkii
Otel
Balayı Otelleri Çocuk Dostu Oteller
1
Konyaaltı Erken Rezervasyon Otelleri Yazıları
Konyaaltı Erken Rezervasyon Otelleri

Konyaaltı Erken Rezervasyon Otelleri

Antalya’da tatil denildi mi ilk akla gelen kuşkusuz Konyaaltı Plajıdır. Ününü tüm dünyaya duyurmuş olan belde düz arazi yapısı, geniş yolları, geniş plajı ile oldukça revaçtadır. Antalya’ya tatile gidenlerin büyük bir çoğunluğu hangi beldeye giderse gitsin mutlaka Konyaaltı’na uğrarlar. Merkezi yapıya sahip olan belde de yer alabilmeniz için Konyaaltı Erken Rezervasyon Otelleri ile tanışmalı ve yerinizi şimdiden almalısınız. Konyaaltı aynı zamanda eski yerleşim birimi olması nedeniyle hem gelişmiş bir lokasyondur aynı zamanda ekonomik otellerin yoğun olduğu bir bölgedir. Genelde Yarım Pansiyon çalışan tesisler ağırlıktadır ve kısa süreli konaklamaların yoğun olduğu bir bölgedir. Konyaaltı Erken Rezervasyon Otelleri’ni incelediğiniz zaman aklınıza takılan bir şey olursa bize hemen ulaşabilirsiniz. Güncel seçeneklerimiz içinde bizi arayabilirsiniz. Konyaaltı bölgesine alternatif olarak Kemer Erken Rezervasyon Otelleri’ni de inceleyebilirsiniz.

Konyaaltı Gezilecek Yerler Neresi?

Konyaaltı Gezilecek Yerler Neresi?

Tatilinizi Konyaaltı Otellerinde geçirecekseniz mutlaka tarihi güzellikleri size sunacak olan Antalya Müzesini görmelisiniz. 5000’den fazla tarihi eserin sergilendiği müze geçmişi çok eskiye dayanmaktadır. Cumhuriyetin ilk yıllarında açılan müze 1922 yılından beridir hizmet vermektedir. Antalya’da ki tatilinizde bu müzeye zaman ayırmanızı da şiddetle tavsiye ederiz. Konyaaltı’nda gidilmesi gereken en önemli yer kalabalığı ile dikkat çeken Konyaaltı Plajıdır. Halk plajı olmasından dolayı biraz kalabalık olsada, sahil bandının büyük olması herkesin rahatlıkla hareket etmesini sağlıyor. Sezonda yoğun ilgi gören plajın birçok alanında Antalya Belediyesi’de farklı tesislerle hizmet vermektedir. Merkezi yapısı ile Antalya’nın birçok yerine kısa sürede gitmenizi sağlayan Konyaaltı, size gerçekten Antalya’da olduğunuzu hissettirir. Gezinize eşsiz güzelliği ve tarihe karşı ayakta kalmayı başaran Minicity Parkını eklemelisiniz. Sonrasında ise Kaleiçi’nde bulunan Yivli Minare ve Karatay Medresesi de görülmeye değer. Bu harika noktaları bütçenizi sarsmadan görebilmek için Konyaaltı Erken Rezervasyon Otelleri arasından seçiminizi şimdi yapabilirsiniz. Erkencilerin harika fırsatları yakalaması ve sezona göre yüksek oranda indirim elde etmesi de mümkündür. Antalya Merkezi görmek için Lara Kundu Erken Rezervasyon Otelleri'mizide tercih edebilirsiniz. Mesafe olarak merkez 5-10 km. yakınlıkta olması Lara'yı da tercih etmeniz için bir etkendir.

Konyaaltı Yapılacak Aktiviteler

Konyaaltı Yapılacak Aktiviteler

Muhteşem denizinde yüzmenin tadını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Konyaaltı, Antalya’nın uzak beldelerine göre aktivite açısından daha az imkanlar olsa da merkezi olması nedeniyle şehri daha iyi yaşamanıza olanak sağlar. Denizin keyfini çıkartırken dalış konusunda da şansınızı denemenizi tavsiye ederiz. Amatörce küçük dalışlarla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Eğlenceyi artıracak en önemli faktör ise rafting olurken, günübirlik yapılan gezilerde Köprülü kanyona gidebilirsiniz. Oldukça eğlenceli geçecek bu gününüze ek olarak heyecan da katabilirsiniz. Deniz, heyecan ve eğlence derken alışveriş yapmayı da unutmayın. Çok sayıda dükkanı bulabileceğiniz mekanlarda hediyelik eşyalar konusunda farklılığı görebilirsiniz.

Konyaaltı Gece Hayatı

Konyaaltı Gece Hayatı

Konyaaltı güneşin batması ile beraber Barlar Sokağında hareketlenmeye başlar. Yazının başından beri bahsettiğimiz bir avantajı var Konyaaltı'nın, merkezi olması! Her yere tek vasıtayla ulaşabileceğiniz gibi, otelinizin konumuna göre yürüyerek de  ulaşabilirsiniz. Konyaaltı Barlar Sokağı'nı keşfederek sabahlara kadar eğlenebilir, dilediğiniz müzik türüne göre bir mekan seçebilirsiniz.
Konyaaltı Yemek Seçenekleri

Konyaaltı Yemek Seçenekleri

Geniş Akdeniz mutfağını zirvede yaşamak için Konyaaltı doğru seçim olacaktır. Birçok farklı lezzeti bir arada bulabileceğiniz restoranlarda meşhur lezzetlere de ulaşabilirsiniz. Sac kavurma, kabak cintmesi, Antalya Piyazı ve Şakşuka gibi yemekleri Konyaaltı'nda tadabilirsiniz. Ayrıca bölgenin Yaprak Döneride oldukça meşhurdur. Işıklar Caddesi ve civarında iyi et yemekleri yapan bir çok ünlü restoran ve lokanta mevcuttur. Yaprak Döner'i şiddetle tavsiye ederiz, Bursa'dan güzel yaptıklarını gördük iyiydi hakkaten :)