Tatil Eksper
phone icon 0850 303 0 733
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
Yurtdışı Turlar

Bansko Turları

HIZLI TUR ARA
DETAYLI TUR ARA
FİLTRELE
TUR BÖLGESİ
TUR SÜRESİ
HAREKET YERİ
TUR STİLİ
Otobüslü Bansko Kayak Turu
Yurt Dışı Tur
Bansko Turları
Süre: 5 Gece / 6 Gün
Ulaşım: Otobüs
Bansko Turu
Yurt Dışı Tur
Bansko Turları
Süre: 4 Gece / 5 Gün
Ulaşım: Otobüs
Yılbaşı Bansko Turu
Yurt Dışı Tur
Bansko Turları
Süre: 4 Gece / 5 Gün
Ulaşım: Otobüs
Bansko Kayak Turu
Yurt Dışı Tur
Bansko Turları
Süre: 8 Gece / 9 Gün
Ulaşım: Otobüs
1
 

Bansko Turları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bansko turlarına nasıl katılınır?

Bansko turlarına katılmak oldukça kolaydır. Sitemizde bulunan farklı turlardan sizin için hem fiyat hem de süre bakımından en uygun olanını seçtikten sonra 0850 303 0 733 numaralı telefon hattından uzmanlarımızla iletişime geçebilir, vize ve diğer işlemler için gerekli adımları takip edebilirsiniz. İşte harika bir Bansko turuna hazırsınız. Artık tek yapmanız gereken şey bavulunuzu toplayıp yola çıkmak olacak.

Bansko turları ne zaman?

Bansko Turları harika bir kış tatili seven kimseler tarafından aralık ve mart ayları arasında kalan zamanda oldukça rağbet görmektedir. Bansko kasabasını keşfetmek ve Kayak Turları yapmak için dünyanın dört bir yanından misafirler ağırlayan kasaba otelleri, bu yoğun ilgiden dolayı bölgeye yapay kar sağlayarak sezonu nisana hatta bazı zamanlarda mayısa kadar uzatabilmektedir.


Bansko nerede?

Bulgaristan Turları kapsamında da sıklıkla tercih edilen Bansko, başkent Sofya’nın güneybatı tarafında yer alan Pirin Dağ’larına kurulmuş bir kasabadır. Bünyesinde doğal yer altı güzellikler ve harika bir mimari bulunduran bölge, çok sayıda ulusun izlerini taşımaktadır. Avrupa’nın en iyi kayak pistleri listelerinde ilk sıralara oynayan Bansko, her türlü tatilsevere hitap edebilmek amacıyla farklı zorluk seviyelerine göre 17 pist içermektedir. Bunlardan en çetrefilli olanı Tomba adıyla bilinen ve 2600 metrelik bir mesafeden kayılan pisttir. Bansko gün geçtikçe eğlence, alışveriş, kayak ve doğal güzellikleri bulabileceğiniz harika bir o kadar da popüler bir tatil beldesi haline gelmektedir.

Bansko turlarına kaç kişi katılabilir?

Turlarımız genellikle 20-30 kişilik ekiplerle hareket etmektedir. Turdan tura göre bu sayı artıp azalabilir. Bununla birlikte tatil planlarınızın tur programına ve zamanına uyuşmaması durumunda tatil eksperinizden kişiye özel tur da talep edebilirsiniz. Bu şekilde planlanan turlarda normal paket tur fiyatlarına göre %20-%50 arası fiyat farkı bulunmaktadır.

Bansko kayak turu ne kadar?

Bansko kayak turu fiyatları turun süresine ve sezonuna göre oldukça değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle kış ayları gibi yüksek sezonlarda fiyatlar daha yüksek turlar daha doludur. Bansko kayak turu fiyatları genellikle 250 € ile 500 € arasındadır. Fakat en güncel fiyat ve tur bilgileri için tatil danışmanlarımızı aramanızı tavsiye ederiz.


Bansko turları her şey dahil mi?

Yurt dışı ve yurt içi tatillerde bahsi geçen her şey dahil konsept birbirinden farklılık göstermektedir. Bilindiği üzere yurt için tatillerinden alışkın olduğumuz şekilde yemek ve içecek servislerinin ücrete dahil olduğu konsepte her şey dahil diyoruz. Ancak yurt dışında böyle bir tatil kültürü bulunmamaktadır. Eğer gitmek istediğiniz turun künyesinde her şey dahil yazıyorsa, bu tur kapsamında yapılacak olan ekstra gezilerin de tur ücretine dahil olduğu anlamına gelmektedir.

En iyi Bansko turu hangisi?

Yılbaşı Turları arasında yıldızı parlayan Bansko Turları, çeşitli zamanlarda farklı konseptlerle planlanmaktadır. Otobüs seyahatini seven tatil severler özellikle Otobüslü Bansko Kayak Turunu tercih etmektedir. Bununla birlikte başta bahsettiğimiz üzere Yılbaşı Bansko Turu da oldukça rağbet görmektedir. Muhteşem manzarası ve eğlenceli kayak pistleriyle Bansko tatilseverlere unutulmaz bir yılbaşı macerası sunmaktadır.

Bansko'da hangi otellerde konaklanacak?

Ülkemizde var olan Erciyes Otelleri ya da Kartalkaya Otelleri ile konsept olarak benzeyen Bansko bölgesi otelleri, tur kapsamında farklılık göstermektedir. Kalınacak otel gitmek istediğiniz tur kapsamında Bansko bölgesindeki konforlu oteller arasından tercih edilmektedir. Bansko turunuz ve otellerle ilgili olarak detaylı bilgi almak için 0850 303 0 733 numaralı telefon hattından uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


Bansko turları için vize gerekir mi?

Bansko bölgesi Bulgaristan sınırları içerisinde bulunan turistik bir yerdir. Bu nedenle Bulgaristan için gerekli vize koşullarını takip etmek gerekmektedir. Bulgaristan umumi yani bordo pasaport sahibi Türkiye vatandaşlarından vize talep etmektedir. Ancak Yeşil (hususi), gri (hizmet) ve siyah (diplomatik) pasaport sahibi Türkiye vatandaşları Bulgaristan seyahatlerini gerçekleştirmek için vizeye tabi değildir.


Bansko turları için Covid-19 gereksinimleri nelerdir?

Bulgaristan sınırları içerisinde bulunan Bansko bölgesi turları için Covid-19 gereksinimleri AB tarafından onaylanmış çift aşı yaptırılması yönündedir. Ancak ülkelerin talepleri sıklıkla güncellendiğinden dolayı en güncel bilgiler için danışmanlarımızı arayabilir ya da Whatsapp hattımız üzerinden mesajla ulaşabilirsiniz.