Tatil Eksper
phone icon 0216 442 16 16
Biz Sizi Arayalım
phone user bar
23 Nisan Turları

23 Nisan Turları

DETAYLI TUR ARA
FİLTRELE
TUR DÖNEMİ
TUR SÜRESİ
HAREKET YERİ
TUR STİLİ
TUR BÖLGESİ
Miami Orlando Turu
Yurt Dışı Tur
23 Nisan Turları
Tarih: 22.09.2019
Süre: 7 Gece / 8 Gün
Ulaşım: Uçak
5,444.44
4900.00
Kişi Başı
%10
SÜPER FIRSAT
Promosyon Baştanbaşa Orta Avrupa Turu
Yurt Dışı Tur
23 Nisan Turları
Tarih: 02.12.2019
Süre: 7 Gece / 8 Gün
Ulaşım: Uçak
221.11
199.00
Kişi Başı
%10
SÜPER FIRSAT
Çin Turu
Yurt Dışı Tur
23 Nisan Turları
Tarih: 04.04.2020
Süre: 10 Gece / 11 Gün
Ulaşım: Uçak
2,773.33
2496.00
Kişi Başı
%10
SÜPER FIRSAT
1
 
23 Nisan Yurt Dışı Turları

23 Nisan Yurt Dışı Turları

Resmi tatillerimizden biri olan 23 Nisan'ın hafta içine denk gelmesi durumunda güzel bir yurtdışı tatili yapabilirsiniz. 23 Nisan Yurt Dışı Turları genelde kısa popüler turları içermektedir. 23 Nisan Yunanistan Turları , 23 Nisan Beyrut Turları en çok tercih edilen kısa rotalardır. Aynı zamanda 23 Nisan Amsterdam Turu veya Paris Turları’da yine kısa bir tatil molası için oldukça revaçtadır. Baharın hakim olduğu Avrupa kıtasında 23 Nisan Turları genelde keyifli ve güzel geçer. 3-4 saatlik bir uçuş sonrası ulaşabileceğiniz çoğu yeri gezi rotasına dahil edebilirsiniz. 23 Nisan Resmi Tatilinin bir gün olmasından dolayı Cuma veya Pazartesi gününe denk gelmesi durumunda 3 gece 4 günlük bir tatil planı yapılabilir. Salı gününe denk gelen resmi tatilde bile Pazartesi günü izin almanız durumunda 4 gece 5 günlük bir programıda tercih edebilirsiniz. Günleriniz tam olarak 23 Nisan Turlarının kalkış hareket gününe uymaması durumunda size özel tur paketide oluşturabiliriz. Bu konuda bize isteklerinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Münferit tur paketlerinin, kafileli turlara göre biraz daha pahalı olabileceğini de unutmamanızı tavsiye ederiz.
Vizesiz 23 Nisan Turları

Vizesiz 23 Nisan Turları

23 Nisan Turlarında resmi tatilin bir gün olmasından dolayı hiç kimse vize işlemleri ile uğraşmak istemez. O yüzden genellikle tercih edilen tur programları Vizesiz 23 Nisan Turları’dır. Vizesiz en popüler 23 Nisan Turları; 23 Nisan Karadağ Turu, Saraybosna Turu, Belgrad Turu ve Ukrayna Turu’dur. Yeşil Pasaporta sahip misafirlerimiz için vize problemi olmadığı için Balkan ve İskandinav Turları’nın tamamını değerlendirebilirler. Vizesiz Rotalar içinde bizim öncelikle tavsiye edeceğimiz yer ise şüphesiz Karadağ Turu’dur. Deniz sezonunun açıldığı Karadağ’da, aynı zamanda Budva ve Kotor’u da gezebilir, mükemmel bir tatil yapabilirsiniz.
23 Nisan Yurtiçi Kültür Turları

23 Nisan Yurtiçi Kültür Turları

23 Nisan Kültür Turları mevsim itibariyle bize gezilecek pek çok Yurt İçi Tur Rotası sunuyor. Datça’dan, Antalya’ya.. Edirne’den Batum’a kadar onlarca gezi sizi bekliyor. 23 Nisan temalı 3 gece 4 günlük en çok tercih edilen turlarımız şu şekildedir; Kuzey Ege Turu, Pamukkale Şirince Turu, İzmir Alaçatı Turu, Kapadokya Turu, Butik Mardin Turu, Dersim Tunceli Turu, Safranbolu Amasra Turu, Eskişehir Turu başlıca tur rotalarıdır. Bu programların bazılar 2 gün bazıları ise 3 günlük gezi içermektedir. Bursan İznik Cumalıkızık Turu’da 2 günde tamamlanmakla beraber oldukça popüler bir güzel bir programdır.
23 Nisan Ankara çıkışlı Turlar

23 Nisan Ankara çıkışlı Turlar

23 Nisan Ankara Turlarımız, Ankara çıkışlı turları kapsar. Ankara çıkışlı pek çok turumuz yine 23 Nisan’a özel olarak hazırlanmıştır. Ankara Çıkışlı İstanbul Adalar Turu, Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu, Ankara Çıkışlı Gap Turu en çok tercih edilen programlarımızdır. Yine Ankara Çıkışlı Kuzey Ege Turları popüler programlar arasındadır. Ankara İstanbul’dan daha fazla gezen bir kitleye sahip, o yüzden tur kültürü ve ortaklaşa hareket duygusu daha fazla olan bir şehrimizdir. Ankara’da anlık ve yeni tasarlanmış pek çok turu ilerleyen tarihlerde sitemizde görebilirsiniz.